1
Audi C5 / Re: ismanantiems apie BOSE aparatura!!!
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 17, 23:07:52 »
Fotkes imesiu rytoj, nufotkinsiu ir bosavyka ir priekines duru koloneles
taip as sneku apie audi a6/c4 aparatura. Gale bosavyko dezeje yra stiprekas bosams ir kiek girdejau dar ten eina laidai i galines koloneles duryse
taip as sneku apie audi a6/c4 aparatura. Gale bosavyko dezeje yra stiprekas bosams ir kiek girdejau dar ten eina laidai i galines koloneles duryse
Priekinese durelese yra garsekalbiai ir salia ju yra iskarto stiprintuvai mazi, ten yra penki laidai. Paprastai aparatura fiskike yra su dviem laidais ir viskas. ir cipliukas jugias kartu su tuo dideliu garsekalbiu, o kaip tas bose su penkiais laidais jungiasi ? ir tas subas bagazineje kur dedasi yra su desimties laidu fiske, kaip ka ten atburti ? kur ka junkti, gal patarimu galite duoti ? ir ar galima nuo kokio alpine mago ta aparatura pajunkti o ne nuo originalaus mago ?