1
Audi A3 / S3 / Re: Audi a3 pirkimas
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 29, 14:37:02 »3 duru tai tikrai nupirksi ir dar su 1,9 varikliu.
[/quote
Na usteks 3 duru seimos dar nekuriu tai kaip ir nereikia, gerai ziuris man tas 3 duru.4 duru geras bet ir kaina gera. dekuj uz atsakima
4 duru geras bet ir kaina gera. dekuj uz atsakima
Teko vaziot ne karta su 3.0l tai smagus
, ir vel apklijavo. Man ruodos kazkas is forumo daliviu dirbo su tokiom plevelem, dabar nepamenu, ligtais is klaipedos.
mano nuomone, vien kiek ant reklamos reikes paklot litu.
unamed, reikejuo tau i autoplius, autogidas foruma eiti, ten tau patartu taip kad isvis mashinos netektu gyvenime taisiti 