951
Forumo dalyvių auto garažas / Re: dalyviz A4 Q
« Įrašytas: 2011 Balandžio 05, 21:32:15 »
galejai, uosviai mano ten gyvena lankausi kartais
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Dalyviz ysiskaityk ka zmones raso ir niegada nepamirsk ?!?
Na manau kad dauguma pritars man kad galingesny stipriu naudot yra geras dalykas.
kazkaip pirma kart girziu kad stipriakas uz bosa turetu but galingesnisTai va dabar pasiklausykatvirksciai sakyciau
![]()
![]()
Patartina stipreka turet galingesny nei suba
Tikrai nepatartina atvirksciai
kokia nauda turet galingesni stipriaka? stiprius nuo galingesnio subo tai nesudegs, o tu pabandyk pajungt galinga stipra prie boso silpno ir kas bus?
vapsce tai visa sistema turi but taip sureguliuota kad maga iki max galetum sukt ir jokiu iskraipymu nebutu, o kas pas dauguma buna.. uzsuki daugiau ir prasideda plerpimai barskejima ir tt.. o taip ir stipriakai dega ir kolonkes plesosi...
atvirksciai sakyciau