951
Audi A4 / S4 / Re: Noriu susidėti Xenonus, bet.....
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 25, 23:12:32 »
Towing asembly 27 ?
Automatic transmission 11?
level tire pressure control 17?
Pirmam: klaidos nepadarei?
Antras: kazkas su tavo automatu
Trecia: Padangu slegio duomenys tavo ekranelyje
Lukai cia jau ne i sia tema skirta kalba, ir nesakyk kad vel priekabiauju
Automatic transmission 11?
level tire pressure control 17?
Pirmam: klaidos nepadarei?
Antras: kazkas su tavo automatu
Trecia: Padangu slegio duomenys tavo ekranelyje
Lukai cia jau ne i sia tema skirta kalba, ir nesakyk kad vel priekabiauju
Kad tu ikirsti su savo klausimais, kurie kartojasi, kurie apie viena ir tapati. Rasei kad tau TA dar dvejus metus galioja, tai ko suki galva??? Susidedi dabar juos ir vazineji sau ramus, praeis 2m nuleki i belekoki servisa sumoki 20lt tau isema xenonines lemputes, sudeda paprastas, pravarai TA ir vel tau atgal sukisa xenonus. Bent jau mano mieste ALTAS uz tokia kaina parupins pakeitima. Gi cia kapeikos. As tau jau tai rasiau, o tu vel apie tai klausi... Ir dar drysti sakyt kad as stumiu, rink zodzius


![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
Laikas ikurt savo virtualu garaza