901
AUDI in the World / Re: Audi in Denmark
« Įrašytas: 2011 Birželio 15, 07:25:31 »
as liepos 15d isvarau i Lietuva
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
tik va mano audi sudege, tai dabar taupau ant kitos
as irgi Danijoje dabar esu
gyvenu kopenhagos beveik paciam centre
ar darot kokius susitikimus? atlekciau ir as
tik kol kas dabar as be masinos
quattro db vazinesi kaip ant adatutik patruliai ir iskart adrenalinas
o mazum patruliai sakys zek gerai atrodo sitas masiniukas dw nededam jam baudos :DDDDDDDDDD
dar su mirgalais pasivis ir pasakys, gerai atrodo
is taves 100lt
jei ka pajimciau koki zmogu su savim.
nes vaziuoju tik su drauge
dar 3 vietos kaip ir laisvos
tik jei daigtu bus daug, tai kaip ir dvi vietos.
Birzelio 11-12 d. Meteliuose prie Metelio ezero planuojamas audiniu suvaziavimas, pasibuvimas prie ezero, saslykiukai ir pan, susigalvosim kokiu rungciu, aisku niekas kaime ralio varzybu nerengs, tiesiog isvyka i gamta.noretau ir as :/Kam idomu gali prisijungt
Sveiki gal ateinancioje savaiteje bus koks mytas?
baltai pavydziu tau
bet darbo tai reiks nemazai jai...
Gal kasnors netycia turit kamei slenkscius B3 ?
Jis skirtas antenai ant stiklo.

Kaip sitie kazin atordytu;D http://autogidas.audiklubas.com/skelbimai/audi-80-1994-11646500.html ??? Kazkokiu panasiu norisi, gerai atrodo
Irgi visus su Sv, velykom![]()
geriau uz visokius taiwanius 

Sveiki, turiu klausima. Audi 90q B3 noriu deti R16 ir nezinau kokio plocio ir aukscio galima deti, kad nesiektu arku ir nebutu islinde is arku ?
R16 215/40 nebutu per daug?
pas ka kreiptis del lipduku?as tai prasiau quatro, kad parvestu is kauno
isijunk pagrindini psl ir suprasi apie ka.
Ar visi alytiskiai jau mate ta renginy kas galvoja vaziuot? as tada taupyciau valiuta ir imciau a6?