851
Forumo dalyvių auto garažas / Re: LukasA4 -- Audi A4 B6 1.8T Quattro SOLD
« Įrašytas: 2011 Gegužės 07, 00:49:29 »
Multitronic man jau kai keiksmazodis
, bet nieko niekam nesakysiu, tai tik mano nuomone :/
, bet nieko niekam nesakysiu, tai tik mano nuomone :/



