801
Temų archyvas / Re: A4 2.6 ūžia variklis
« Įrašytas: 2008 Lapkričio 08, 21:59:42 »
O tu isitikines kad pas tave visa laika ventiliatorius isijungia ar termostatas puliuoja, pas mane irgi nesylo daugiau 60 laipsiu pasikeiciau termostata ir super
su siuo modeliu tik menesi vazinejo, o pries tai tokiu problemu neturejau, tai gal parekomenduosi kas galetu diagnostika padaryt ir kiek ji kainuoja vilniuje