76
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Audi modeliukas
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 23, 20:27:20 »O atsiprasau uz OT klausima,kiek tavo sunui metu,kaip tau 19 ir dar tavo sunus fanatikas audi?As ir OT pavarysiu

O gal jis kaip mano bendradarbe, pasigimde 13 metu

Bandysiu tepala pakiest, ziuresim kas bus
Mesku nera, tiksliau yra, bet nemaciau ir visos pazymetos sake, su apyrankem ant kaklo vaiksto ir stebimos yra, kad i miesta neuzklystu
svesim svents cia
niekur nerandu.Gal zinot kur tokiu rast butu galima?plz padekit.

