76
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Razbainiko S4, Coupe 2.8Q, Rally A4
« Įrašytas: 2017 Kovo 22, 12:32:29 »
tai visgi pasiimei
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Pamenu senais laikais pas teva radau garaze etilo ar kazkas panasaus.Tai ipyliau slakeli i savo jawos bakaacetono irgi galima pilt teoriskai galios padidetu,bet pasekmes ivairos gali buti. Tai max greitis dviese vaziuojant buvo didesnis nei anksciau vienam vaziuojant, tik po to palakstymo variklyje papildomu garsu atsirado
Nepersistenk, gali neatlaikyt sirdele 1,8Tsu e85 varikliui manau bus lengviau,bent jau detonacijos tikimybe sumazes,aisku jei nekelsiu degimo i padangesTai kur E85 arciausiai parduoda? Vilniuj speju? O del 98 tai teisybe, absoliuti nesamone utn.
Beje su E85 nereik programos koreguot? Kazkur skaites, kad ir kuro sistemai stock'inei ilgainiui korozijos rizika nemaza yra![]()
del perprogravimo tu teisus,reikia kuro dadet ir degima aisku paankstint,del sistemos irgi girdejes,kad linkus i korozija,bet del ekspermento pabandysiu jei patiks,tada modifikuosiu ir ja.dabar nusipirkes kazkoki hi-gear okitano sukeleja(rinkausi pagal KTU atlikta ekspermenta kur bande liqui moly,hi gear ir dar kazkoki,tai hi-gear pasirode geriausiai), knock parodymai geresni nei tik su 95 benzu.o kur arciausia nzn girdejes, kad zarasuose yra e85,kiek teisybes nzn, reiks patikrinti
Super, graziai begejasi bulkareiktu kada sustoti bent su vienu s4 utenosBegiu perdavimai skiriasi, bet plius minus vienodai kaip cipuota S4 biturbo eina.
aisku su tavimi butu truputi geda,beja kiek ten pas tave 450hp? ar dar daugiau?
Turbo Saab/Volvo?jo saab td04
startas kai visada nesamoningas siekiant nieko nepagadint, filmuota su 1990metu fimavimo iranga
priimtas sprendimas,kad nebesieksim aukstumu,nes niekad nebus gana,o vat pats pamciau,kad kuo galingesne tuo greiciau viskas luzta,sugrizta prie spygos dydzio turbos,db vaizdas po kapotu pasikeite,reiks kada uzsiimt estetika po kapotu,siai dienai gerai kaip yra...


taigi masina siai dienai laukia vasariniu batu ta proga nuplauta pravalyta 
tiketina, kad reik tuos vakuumus persiziuret, nes kazkaip nerealu kad 1.2bar puciant tik 8kw priaugina,arba ten programa padaryta ant 1.9tdi
ai dar beja pasiziuret reik kiek gale boosto issilaiko gal nukrenta iki stokinio koki 0.7bar
Kai isleks,tada ir susistiprins. Kame beda?nebebus kas stiprint,reiks transplantacijomis uzsiiminet
turtu kazkas linktiarba isskristi pro kapota
kita iseitis atsukt tiek,kad laikytu viduriai ir vazinet su mintimi pastiprinus varikli spausti iki galo
ypac,koks buvo apsibuzojes...mano galva viskas normaliai ten plaunama buvo,gal kiek atsargiau su vandens spaudimu reikejo ir butu isvis jokiu poasekmiu nebuve,beja kur ploviai varikli ir as noreciau nuvaryti, kad prapustu,pas mane ne tiek uzauges,bet dulkiu yra...