76
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 12, 18:22:44 »
Geriausias vaizdas buna tvirtoves al. kai ~00.00 susirenka trys sniego valymo masinos viena paskui kita issirikiuoja sujungia avarinius ir rukydami apie 30min laukia 4 draugelio, tam atsiradus rukoma kita puse valandos, atsisveikinama, pakeliami vieni metu peiliai ir nuvaziuojama slabotkes link
mirksi tie stabdziai jau du metai, nekreipiu demesio, mesos pilna ant kaladziu, bet abs'o lempute uknisa, isijungia ties 75 - 80km/h ir sviecia iki uzgesini varikli. Seniau tai istisai dege, bet pasirodo rado pati masina sprendima, uzsidegt tik ties tuo greiciu
kazkaip nesamoningai skamba, gal kas zinot kur galeciau rasti nauju ar naudotu bet nebrangiai? ar verta varyt per shrotus ar geriau i aleksoto turgu nulekt ir ten ieskot? is anksto dekui