76
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
78
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 22, 23:23:44 »
Zatysciuos maudziausi ir deginausi tuo pat metu, saulyte pliskono
80
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 21, 22:51:21 »
http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12744486511274400146 linksmieji kalneliai
81
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 21, 22:41:45 »
nejaugi mano uzpakalis atidengtas buvo, kad ir ten ikando?
84
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 18, 23:49:16 »nes mum dzin ant benzomajamiui vapse dzin turi but)) kaunieciai visada geriau gyveno nei kiti
))))))))
nes visi RUS pila
85
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 18, 19:44:38 »
kol kas dar neatrodo,kad 21 val audra...
87
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 17, 12:45:18 »pietussakyciau kad dar ankstoka pietum
![]()
Pats tas kaip dirbi nuo 10:00
88
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 16, 20:49:22 »
ne,ne DM. Buciau pazinus, nes db tik sautuva maciau kaip prie mano masinos lango uzsitaisinejo...
As nesauciau, greiciau buciau buvus nusauta
As nesauciau, greiciau buciau buvus nusauta
89
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 16, 20:29:12 »Buvau papuolus ka tik... Prie Jacht Klubo apsisaudymas prie pat mano akiu buvo
oho ..extrem`as.. kas ten taip sugeba, diena saudytis? kokie kauno mafukai...
nepazystu as ju
ne mano chebra ![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
90
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 16, 18:39:51 »
Buvau papuolus ka tik... Prie Jacht Klubo apsisaudymas prie pat mano akiu buvo
91
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 14, 19:26:47 »
As nepamenu kur tie dokai. Man siaip juos visus tikrai dave. Duju iranga pries kokius 2 m deta
92
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 14, 18:53:27 »
Kaip varai techn apziura masinai su dujom, duju dokai kazkokie reikalingi?
93
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 14, 18:50:28 »
Gal kam reik ko nors is Amway siusiu pirmadieni uzsakyma
nepamirsk manes
95
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 08, 05:44:08 »
Ka tik grizau is lauko su vaiku. Oras superinis!
96
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 07, 19:34:22 »Pagal mane kiek žinau jau keli metai gal net daugiau, kad išvis niekam mokyti vairuoti negalima kaip seniau, išskyrus vairavimo mokyklas su spec. automobiliais. Nebent vėl pakeitė tvarka, o aš to nežinau.
as sita info irgi zinau kaip paskutine
97
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 07, 08:20:16 »palauk siltesniu oru ir tada pamatysi kaip gausiai susirinks visi. tikriausiai bus kokie 4 zmones. juk pentadieni visi po darbo isvaziuoja kur tik gali, o nelieka mieste. mieste siltu oru nera ka veikti.
Man gera diena 5dienis. Be to, MM gali buti ne tik mieste, o ir kur uz miesto
Niu, paziuresim, kas bus teisus Oo)

Be to, visiem neitiksi niekada
98
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 06, 18:19:59 »
Galiu isduoti paslapti, kodel MM keliami i 5dieni. Ogi tode, kad kiti jau nebepatempia baliavoti 4dieni,5dieni ir 6dieni. Db liks tik 5dienis ir 6dienis. Viena diena maziau per savaite
99
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 06, 12:56:18 »Primename - " Kauno apskrities mini meetai perkeliami į Penktadienį 20h, vieta nepasikeitusi "
<o>
100
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 05, 17:55:36 »Laukiu jusu pasiulymu, pamastymu del meeto kelimo i penktadieni
Beja saudyti galime, is lanko
as uz si 5dieni
nes 5dieni visai kitas nusiteikimas 
jau turi lanka? sunkus?
sakyciau kad dar ankstoka pietum
