76
Vilnius / Re: Vilnius pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Vasario 17, 14:17:40 »Keltuvai neturi kazkokio pass ... moki uz karta ?tada ne nuostabu kad eiles .. su pinigine kisenej dar neslidinejau..
ne, esme kad tau duoda korta i kuria tau "imagnetina" tiek kartu kiek nori, as jamu 30 kartu ir kaip ir 3-4 valandom neforsuojant uztenka. jei lieka neisnaudotu kartu, grazina pinigais ir grazini pacia plastikine kortele. siaip sistema ten tikrai smagi, gali imt visai dienai. kadangi man tiek nereikia, jamdavau kartais.
tada ne nuostabu kad eiles .. su pinigine kisenej dar neslidinejau..


tik dabar perskaiciau