Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22
76
Forumo dalyvių auto garažas / Re: J garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 14, 14:49:50  »
Padanga ne A3/A4 standarto.

77
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Aurimo [ fakitol ] A3 8P 2L TDI PD
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 14, 13:30:30  »
O taip. Įdėjimas - tragedija.
Pagal Elsawin rekomenduoja atsiardyt ir neišimant lempos keisti, bet po geros 1h vargo, nuspręsta paprasčiau atitraukt buferį atleidus gal 8 varžtus ir išsikrapštyt farą lauk. Niekaip nepavyko vėl prijungti maitinimo laidą į pačią lemputę.

Galiu palinkėt tik didžiausios sėkmės!  ff

78
Forumo dalyvių auto garažas / Re: J garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 14, 13:27:12  »
Pilno vaizdo dar geriau nerodysiu, teks rankų nemažai pridėt.
Kol kas tik lengvam suintrigavimui.

79
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 09, 13:43:53  »
Vėl bbs nukovei?: D

Norėčiau nukaut OZ'us ff

80
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 09, 13:05:21  »
Radau ratus, sau vazinet - ne pqrdavimui. Cia labai didelis negerumas?
Pardavejas tvirtina, kad buvo mazas itrukimas.
Kaina patraukli tai ir lauzau galva..

81
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 08, 08:07:51  »
Dekui

82
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Gruodžio 07, 15:07:58  »
Kazin ar pajusi kazka apciuopamo. Pusk kiek priklauso. Parasyta lipduke ant bako dangtelio ar tarpduryje (priklausomai nuo automobilio).

O kiek kaži pūst ir pagal ką orientuotis, jeigu tokio ratų dydžio nėra ant dangtelio.  :-/
Pvz. uždėtos tarkime 225/40 R18, o ant dangtelio visi išmatavimai baigiasi ties R17  :think:

83
Forumo dalyvių auto garažas / Re: J garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Spalio 25, 19:54:21  »
Arkas is isores dengti tirsta guma, kuri uzdengtu metala. Is vidaus desiu, jei rankos prieis, vibro izoliacija

84
Forumo dalyvių auto garažas / Re: DjBooS A6C7\Volvo740
« Įrašytas: 2016 Spalio 20, 15:21:29  »
o 312mm, eina r15?  nes ka radau eolte, tai 312mm berots didziausias eina b6tai, 2.4 motorui
Tai juk parasiau pagal elsawin kokie dydziai su kokiais ratais tinka.
Kam dvirati isradinet dar karta?

85
Forumo dalyvių auto garažas / Re: DjBooS A6C7\Volvo740
« Įrašytas: 2016 Spalio 20, 12:08:42  »
288mm didziausias dydis, kuris telpa po R15
321mm - po R16, su salyga, kad ET normalus
345mm - po R17. :)
Saltinis ElsaWin

86
Forumo dalyvių auto garažas / Re: J garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Spalio 20, 10:46:18  »
Uze pas mane taip pat. Aisku buvo pasilaiptavusios. Patrukinejusios irgi buvo, tai nusprendziau pakeist naujesnem.

87
Forumo dalyvių auto garažas / Re: J garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Spalio 20, 10:31:36  »
A3 fronte pora smulkiu pokyciu:

Supyliau i tepala Xado revitalizanta. Gal netycia pades turbinai, kuri labai nezymiai, bet kazkokia itartina. Jei turbai nepades, tai visam likusiam varikliui bus naudinga. Kol kas prisidirbineja, nuvaziavau 600 km.

Nupirktos ziemines gumos. Continental T850 205/55 R16 91T be XL. Vaziuoja labai minkstai, o svarbiausia labai tyliai. Kaip dirbs pasalus ziuresim. Jei ziaurios ziemos nebus, tai siltai/slapiai ziemai turetu buti labai geros.
Pries tai stovejo 10 metu senumo, i akmeni pavirtusios Michelin Run flatai, kita pora niekingi ne tokie seni kinieciai. Nepatarciau susigundyt ir nebrangiai pirkt Maxtrek ar kitaip Antares Grip20. Gavau su masina, bet uzteko gero menesio su jomis.

Winter mode. Gale idejau 20mm rastafkes, tai ne taip baisiai sulinde gale kaip pries tai.

88
Forumo dalyvių auto garažas / Re: J garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Spalio 20, 10:17:01  »
Winter mode, reik nupust dulkes nuo garazo.

A4 per nerasymo laikotarpi gavo: Poliracijos su teflono danga. Danga ne stebuklas, bet pagailejau euru ant rimtesnes keramikos/kvarco. Kas ketvirti istepsiu kebula vasku/sealantu ir bus gerai. Daily driven

Pradejo gliucint Led numerio apsvietimas. Sudejau OEM led apsvietima nuo naujesniu modeliu. Investicija nepigi, bet galesiu ramiai vaziuot i TA. Visi zymejimai, kurie priklauso yra.

Nuotrauka po poliravimo ir su zieminiais batais (anksciau pasikeiciau, nes prie +2 ar 0 vazinet slapiom dangom su vasarinem lakierkom pabijojau)

89
Važiuoklės skyrius / Pusasiai A4 B7 2.0 TDI PD
« Įrašytas: 2016 Spalio 18, 18:12:30  »
Sveiki, gal kas zinos ar gales pakonsultuot.
Ar skiriasi pusasiu ilgis ant 2.0tdi pd 103 kw fwd mechanikos?
Ant kokiu automobiliu galeciau rasti reikiamo dydzio pusasius?

90
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 29, 21:27:02  »
Kas gali atsakyt i kvailoka klausima. Ar tik man vizualiai taip atrodo, ar A6 C5 su Q transmisijomis atrodo zemesnes nei FWD. Is fabriko jos zemintos ar cia tik man pasiseke tokias pamatyt? Jei zemesnes tai gal zinot kiek mm?

Dekui

91
Forumo dalyvių auto garažas / Re: DjBooS A6C7\Volvo740
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 29, 18:50:16  »
Ant maniskes reikia pravaziuot 500km po keitimo ir tada pradeda rodyt.

92
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 29, 15:36:39  »
Tikrinu Vilnieciu aktyvuma ;)

93
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 29, 12:14:13  »
Kas gali atsakyt i kvaila klausima. Ar tik man vizualiai taip atrodo ar A4 B6, A6 C5 su Q transmisijomis atrodo zemesnes nei FWD. Is fabriko jos zemintos ar cia tik man pasiseke tokias pamatyt? Jei zemesned tai gal zinot kiek mm?

Dekui

94
Vilnius / Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 15, 12:57:24  »
Nors geografiskai nepatogu, bet ziema itariu bus labai einama :)

Edit: vakar ismeginta. Masina buvo vietom jau uzkirmijus, tai geriau turet su kuo patrint. Plovykloj sepeciu ner - bekontakte!
Priima po 0.5, 1 ir 2 eur monetas. Imetus 2 eur per daug gavau laiko, tai purskiau vietom, kad tik purkst.
Moralas geriau turet po pem centu, nors maciau yra galimybe automate pasismulkint pinigus. Kokiu monetu duoda - reik ismegint.
Maciau vienas salia su kibireliu ir kempine darbavosi, nors ale neleidziama.
P.s. 0.5 eur = 60 sek.

95
R18 / Re: Parduodu R18 "FlatFive" ratlankius
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 12, 10:01:33  »
ET45, bet kai galiu paliginti su kitais artimų "išmierų" ratais, jie sulindę buvo giliau.

96
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 06, 22:41:53  »
Žmogus nuoširdžiai dirba. Forumietis - tiurlingas. Automodas.lt, būna Vilniuje

97
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Rugsėjo 06, 22:40:33  »
A3 - Continental WinterContact TS850 (pirma žiema, gavau nupirkt už krikščionišką kainą, patikrinsiu kaip gyvenime važiuos testų laimėtojos)
A4 - Yokohama Ice Guard IG35 sipuojamos (lievos, minkštas mišinys, bet gautos dovanų - negaliu pykt)

Praėjusį sezoną forumiečiai Nokian WR4 lietuviškoms žiemoms labai gyrė.

98
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 30, 20:54:57  »
Mėginsiu blūdint po miestą logindamas. Tada užsifiksuos turbinos ir OSM duomenys.
Bet kuriuo atveju, lieka atviras klausimas iš kur papidomas garsas (kaip išleidžiamo slėgio). Mėginsiu šitą garsą kažkaip užfiksuot, kad būtų aiškiau apie ką aš.

99
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 30, 19:01:25  »
Tik nereik pradėt kabinėtis prie žodžių  :D :goodboy:
Patikslinu bėda.
Diagnostika jokių klaidų nemeta. Bėda buvo ir prieš chipuojant.

Purto tik akseleratoriaus pedala nuspaudus ~40%. Pilnu gazu ar įsibegėjant švelniai - nieko.
EGR, kuro padavimas - viską pagal diagnostiką rodo tvarkoje. Turbina neperpučia, klaidų nėra.
Loguose momentinio apsukų kritimo nesimato ir neina užfiksuot.
Kai trūkčioja papildomai eina garsas, kaip tarsi išleidžiamas būtų per kažkur slėgis.

Man nesivaidena. :) Trūkčiojimus patvirtino per 3 kartus pravežti skritingi žmonės.

100
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 30, 18:11:44  »
Dar labai negarsiai, bet svilpt pradeda. Taip pat ties 2k rpm 2 begiu darant posukius trukcioja. Anksciau trukciojo labiau ir tiesiojoj, bet pakoregavus chipa dabar liko tik posukiu metu.
Cia toks detektyvas, kur galvoju turboj gali buti atsakymas.

Puslapiai: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22