76
Forumo dalyvių auto garažas / Re: audi b4
« Įrašytas: 2015 Sausio 16, 22:01:31 »
kokias led lemputes panaudojai skydeliui?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Tai kaip ištiesų yra. Verta det 2.8 kolika ar nelabai? Jai abu saudojei dėl šaudymo dėt kitą koliką galvoji, tai darkart pagalvok
prie ko čia kolikas ir šaudymas
Kaip ir reikia abi puses išklausyt,bet paklausius rusiškos kartais tikrai juokas nuoširdžiai paima.kaip gali suaugę mokslus baigę žmonės pezėt visišką briedą patys gal net tuo tikėdamiapie teroristų ruošimą (tiksliau, ruošimasį) ilga tema. bet tėvo gatvė čia buvo geraskaip pvz kur sakė,kad Lietuvoj teroristai ar kovotojai ruošiami Ukrainai Tavo Tėvo gatvėj
![]()
![]()
čia kodas gal koks, ar tiesiog eilinis patikrinimas
Turiu durną nuojautą - jei taip stebuklingai iš Donbaso vienu metu pasitrauktų visas sbrodas, atvykęs iš Rusijos - pradedant "atostogaujančiais" kariniais daliniais, baigiant čėčėnais, kazokais ir kitais įvairaus plauko "savanoriais" - nebereikėtų jokios armijos - likusius "tikruosius" vietinius "opolčiencus" su kočėlais išvaikytų ir vietinės bobos. Jei smarkiai nesipriešintų - apsieitų be lūžių, atsipirktų tik "fanarais"nu nuojauta pas tave![]()
ok, tu čia nuo kito galo sprendi uždavinį. sakykim dalis separatistų vietinių nusprendė nebekariaut. paprašo palikti išėjimo koridorių (kaip jau buvo prieš tai). tada nesvarbu kas pradeda šaudyti (ukrai, rusai, samdiniai. vieni į kitus arba į savus, nebesvarbu) ir vėl nematyti pabaigos (taip jau buvo, pameni, manau). separatistų paliaubas priimti juk nenaudinga, juk jie norėjo atsiskirti. kas žino kada jie vėl susiburs į kažkokią jėgą ir vėl pradės prašyti autonomijos.
niekada pats nebandes eglutes rasto padangu,bet kuo toliau tuo labiau pastebiu,kad jis geresnis musu klimato salygom ir dirba tikrai gerai ir atsiliepimu geru yra.linka imesk
ir dar gautų pvz pagalbos iš pašonės (nu grėblių kastuvų kokių ar dar ko iš katalonijos ar škotijos)
jei ramzis3 bando išsiaiškinti kas yra užskaitoma kaip tyrimo medžiaga (faktai, pavardės, laiko tarpas, tyrėjų komisija, blablabla..), tai jūs (kairieji
) sakot kad jis gina rusiją. klystat. aš taip pat noriu daugiau informacijos tiesiog, kabliukų kaip sakant.
parodyk nors vieną karą, kur nenukentėjo nekalti žmonės. civiliai yra svertas. niekada nebus tokio karo: susirinko stadione dvi šaikos ir lupasi visi kol lieka tik nugalėtojai.
desinej pusej variklio bloko, i ji neina dvi slangutes nuo kraboant bloko pašildymo reguliatorius
pradidinus bloka dedami nuo 2.2 viduriai ir gaunamas neblogas variantas, patikslinkit jeigu klaidingai rasta informacija?

parašyk kas gaunasi, arba tiesiog linką įmesk šito konstruktoriaus
kiekvienam savo, tas tai jau tikrai.
iš filmuko atrodo kad eina tikrai gerai
Ahoj Vilniusčia diferencinio slėgio reguliatorius, jį ir atjungus variklis užsiveda. jis yra antrinis reguliatorius, pirminis yra vakuminis.![]()
![]()
Na patarkit, o gal kas turit parduot ar pasakysit kur pirkt?.. riek sitos detales.. 2437020009
https://www.dropbox.com/sc/hfo1umqe7q2bm8f/AABI-7Nf4vMvBkGS6SIPh3lka
Cia auksto slegio reguliatorius prie "krabo" stovi
Esme, kad benzas ateina, lekshte sveika, bet ant benzo nedirba.
Itarimas, kad tas daviklis..
Shrotai Vilniuj keik radau visi su krabu parduoda.. ir kaina 300ltvienoj vietoj 200 buvo, bet jau nera
Vienu zodziu gal kas ka protingo pasiulys
), ten dar rimtesni žaislai (visokios retos dalys, kurios buvo visokiose formula3 ir pan.). ir yra tokia knyga motorbooks pro engine blueprinting. ten daug visko parašyta apie rimtus variklius.