76
Garso ir video skyrius / subo dezes konstravimas
« Įrašytas: 2008 Gegužės 23, 08:06:28 »
noreciau kad pasidalintumet koia muzika klausot ir kokio tipo deze darete subui
kas turi bandpass kiekkw imetat, norma slegiui masinoje? bet viskas apie dezes
kaip ziurejau nera tokios temos dar
kas turi bandpass kiekkw imetat, norma slegiui masinoje? bet viskas apie dezes
kaip ziurejau nera tokios temos dar
idomi dilema.. paaukok pinigu ir varyk diagnostika, tik ne pas megeju nes paskui dar karta teks stumti... zodziu nuvaryk i kokia achujiena suplosi gerai bet pasakys norma kas yra ir galvos nebeskaudes
geriau ant benzio
tai gali buti kad jis sugedes? bet tai kdl dujininkai nieko nerado
gerute audi
zodziu cia ne i tema pradejom kalbet
1,4 ec otec tai tigra visus padetu
grazus avantas? koks matoras? beje antroj foto kur galines dureles? nelenkta? Oo)