76
B6 / Re: A4 B6 dėl alsuoklio
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 09, 20:11:51 »
netrukdyk savo karietai važiuot. visos su tokiom ridom kakoja per alsuoklius ir nelabai čia ką pribursi. gali daryt kapitalinį ar keist variklį, bet.važiuoja kol važiuoja..variklio išsidėvėjimas stipriai nemažas, bet važiavo ir važiuos.
tavo atveju geriau 2litrai. tai dar bent benzinu kažkada dirbs ar gal net bus sudėta antra karta, tipo eko dujos. o į santechniką (2,3) net nežiūrėčiau..
nu tik garsas 5cil
čia Marijos mieste...
tik nelabai aišku kiek kumeliukų gali atlaikyt senojo 1,8 apačia..