76
Garso ir video skyrius / Re: Patarkit dėl subo, stipriako
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 21:49:44 »
na gal visai ir nieko,aisku geriausia butu isgirst kaip masinoj jis groja...taip monoblokas yra vieno kanalo stiprintuvas skirtas subui,jei daugiau jokiu garsiakalbiu nezadi jungt nuo stiprintuvo,tai pirk monobloka.

tik su originalia deze-bull power reflex..galiu pasakyt mano sistemoj jis pats tas,ant vidutinio garso zemus groja visai neblogai,ant didesnio- siek tiek kraipo,bet stiprintuvas pas mane nera galingas beje magnat irgi
siaip uz tavo skirtus lt stebuklu dideliu nebus,bet kazka vidutinio isigyt galima