76
Audi A3 / S3 / Re: Audi a3 skyrius
« Įrašytas: 2013 Gegužės 31, 09:20:45 »Siandien pas kita varysiu diagnostikos daryt. Gal kaika ras. O jei ne tai tik ardyt ir ieskot kas blogai..
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Tikriausiai pamatė blicą.
Maniau pavyktu pigiau rast čia nei iš nuomos punkto.
O Kaune dar nemąsčiau apie tai.

Tik va skaudu, kad nuėmus tą valytuvų plastmasę radau senojo sudužusio priekinio stiklo šukių. Kažkas net nepasivargino jų išimt.
Trauka superinė.
nes dabar jau ~2metus pilnas kai pavazinejau kas savaitę Kaunas-Rokiškis ir atgal tai linguot pradėjo.
Na iš bėdos jei visas komplektas ir priekinius paimčiau.
Paskui dėl įdomumo pažiūrėjau tai passatui irgi 81kw tai ten ant laisvų 0,79l/h buvo.
Turbut retusavai lentele, taip gerai nebunaNu jei taip sakai tai tada reiks pabandyt pakartot. Gal čia tokį momentą tiesiog pagavo.



Žiūrėk mikriką spynoj arba laidus gofroj, kur bagažinė lankstosi.
Aš vis dar laukiu šiltesnių orų šiam remontui.