76
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Tonis
« Įrašytas: 2010 Liepos 01, 23:10:50 »
Pirkau "Auto chemijoj" (sako, kad seniausia imone Lietuvoje nepakeitusi savo logo
) toki daikta vadinama naftos produktu valiklis ar panasiai. Tai kazkiek padejo.
) toki daikta vadinama naftos produktu valiklis ar panasiai. Tai kazkiek padejo.


























![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
















