551
Benzininiai varikliai / Re: Audi a4 1.8 temperatūra kyla akyse
« Įrašytas: 2012 Sausio 26, 23:33:41 »baisu geriau su kartonu uzsikamsysiu kai keisiu dirza tada pasikeisiu o dabar rankas salti nezadu
vo butent kai dirzai keicias tai tuo paciu geriau ir termostata pasikeist

cia rodo 3 tame bus termostatas ?!?
tai reiks pabandyt bratkas 100mh naujus sia vasara pirktus idet i paziuret kaip bus
bet sake neieskot slieku taip turi buti...
ar ir taip kaip tu sakai vaziuosiu kol neuzkursiu
Gal jus galit patart kaip geriau ka daryt su tais veleneliais?
o ti kaip kuriasi silta prie 90c temp? (cia del siurblio nes manasis prie tokios temp kuriasi ilgiau 2-3sekudem ir sako visi kad eina i pabaiga siurblys).. bl tik lavonus ir parvaro i Lt
tik kad kuriasi keleta sekundziu ilgiau nemanau kad cia didziausia beda ?!? as i 7 itelpu ir man gerai yr