526
Dyzeliniai varikliai / Ats: A6 C5 2.5TDI 114KW slapios pakaitinimo zvakes
« Įrašytas: 2012 Birželio 16, 18:52:35 »
pas mane ir tas pats kaires puses bet rieda puikei
ir jokio dumo nera
ir jokio dumo nera
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
ir jokio dumo nera
Manau jei nors viena zvakie neveiktu, uzvedus masina dirbtu netoligiai (masina kratitu kuri laika), balti dumai gali but nuo per anksto degimo
o degimas tai liuks kuria is pusia pasukimo , o tas baltas dumukas ismeta kai tik ilgiau tenka pasukint kai buvo -22
kokios pagrindines bedos pasitaiko pas 2,5tdi? manau jai jios negenda i mtus po 3 kartus tada galima vazinet
tik jau lb reikia priziuret dirzus, itempejus, tepalo lygi ir t.t. greit bus pusia metu kaip nupirkau parvaryta, tai nusiskundimu neturiu
bet jom jau buna jei vienas suges tai ir kiti trukumai pasirodys
o pagrindine tai velenelei, pilna gi prirasyta apie V6
Speju, kad kitas klausimas bus kaip pakeisti is 2.5 i 1.9 varykliir as kolkas tik viena puse ziurejau,yra tikimybe kad kita liko sveika?Noreciau pamatyti ta voztuva kuris virsuje lauzo, o lekstute net nepalinksta. O tai kas tas svirteles sulauze daugiau jeigu ne voztuvaio tai kas gali buti galvai atsitike?netikiu kad kas ,jai gali but, imk galva drasiai ir melskis, kad tik voztuvai lenkti butu, o ne visa galva su stumokliais isbaladota.
o ne patys
kiek turi rodyti varzos tikrinant testeriu zvakes? ?!? jei ji numirus ar isvis nieko nerodytu? ?!?gera apie 0,5 omo (arba trumpą jungimą), bloga begalinę varžą.
jauciu pora negyvu bus nes purtytis noretu ir baltu dumu ismeta
buvo nuejusios tos babinos kur ant zvakiu maunasi
db tereikia jas pakeist
1 vnt maciau 110lt
o ju man rodos 4 reikes
nu bet maniskis jokio dumo nors ir iki red line:V
ir eda kaip reikiant
arb gal sport filtra uzsidejes? ?!?
Jus dar mazai sukat,kad uzvest auto:Das va sian ir vakar sukau kokias gal +-2min:Dbet siaip ne taip uzkuriau,na wakar lengviau uzsikure...iki -10 kuriasi be problemu,pastovejus ilgai ir atsalus,bet dar zvakiu nejungia irgi kurias is puses pasukimo,bet va is po nakties,tai neduok tu dieve...jai ne akumas geras,nzn ka daryciau...kuras is nestes,su testeriu zvakiu varza tikrinau-pagal mane gera dar varza,ziurejau ar itampa ateina,filtras keistas pries ziema,viskas ok.bet nesikuria ir viskas..bando griebt,bet nepagauna...traukia puikiai,viskas ok su ja,neturiu prie ko prikibt apart uzkurimo...sian po uzkurimo buvo daug daug daug juodu dumu...degimo kampas stovi 5laipsniai arba 80(o vagas rekomenduoja 2),kuro norma 4.sian atsilaisvinau viena siurblio varzta ,kad rytoj nesikankint ryte ir bandysiu su degimu pazaist,paankstindamas arba pavelindamas...poreikis,akd prie tokiu salciu uzsikurtu bent per 10sec:D.rida negaliu pasakyt kokias,pagal speliojimus ir skaiciavimus is uzrasus 600-700k,pagal skydeli 230k,pagal varyklio stovi nzn,galvos tarpines tovi 1 slifavimo,dirba labai graziai ir pan,tai gal bus 200-300k...
po to isidejau 100mh tai ir tas pats ima ima ima bet.....poto pradejo imt ir neatleidau raktelio tai apie 40s sukinau
ir uzsikure siaip ne taip prie -22
0 prie -14 da is po antro apsukimo burpt
zvakes tvarkoj, srove ateina.. tik del starterio gal kazkas atodo kad letai suka arba pas mane kompresija kaip naujo variklio;D
Tai kad ji gerai vaziuoja ir 5 pav. 60 km/h , o jai ijungus 4 pav. ties 60 km/h greicio pedalas labai jautrus traukai pasidaro, nes aps. ~2k.
tai kad man 4 pav 60km/h tik 1800rpm kazkur ner da 2000...
wilmiz bet pernai ziema tokiu bajeriu nebuvo man
ir nzn da tokiu bajeriu kodel :/ manau del salcio taip kazkaip veikia ?!? laukiam senbuviu pasisakimo?
4 pav iki 70km/h po to 5 jungi ........ tau del to ir yra nes auksta pav ir mazai apsuku
sveiki ir as prisijungsiu prie tos pacios temos, mano audi a6 2000m 2.5tdi 132kw variklis ydetas su rolikais nuo allraudo nuo 2005 , bet kazkas pasidare vakar uzkuriau ryte buvo 22 uzdumina taip toliau toks jausmas kada kala variklis kol salta paskuij apsilo lyg nustojo tas kalimas , sedau vazuot tai koks garsas didelis kaip kas prakiure nezinau net sarmata vazuot , ar cia kas prisalo neisivaizduoju , klerkimas kaip stovi vietoj gazuoji lyg nera to klerkimo,tik kaip vazuoji baiseii klerke nesuprantu gal kam taip yra buve zinot kas per problema ?!?
tai manau kad cia kompensatoriai nes kuriant tepalu lempute buvo uzsidegus ti gal juos nesutepe sukant ir paklerkino siek tiek
a kaip cia y?
dekui
Keistas reikalas. Dabar prie -15 ir daugiau kuriasi geriau, nei prie lengvo minusiuko. Du kartus pakaitinus ir po trijų dienų stovėjimo lauke ~1,5 abaroto ir dirba.![]()
tu du kart sildai zvakes? ?!? a galima ?
O kas joms atsitiks?Aš šildau iki tol, kol rėlė atsijungia, o ne tol, kol lemputė užgęsta. Tada ir starteriui lengviau.
syla man 15s prie -13 ?!? matysim kaip ziebs du kart pasildzius
Keistas reikalas. Dabar prie -15 ir daugiau kuriasi geriau, nei prie lengvo minusiuko. Du kartus pakaitinus ir po trijų dienų stovėjimo lauke ~1,5 abaroto ir dirba.![]()
sveiki ar yra toks daiktas 2,5tdi 110kw kaip antifrizo pasildymas is triju zvakiu,pas 1,9 buna pas renuskes buna o pas sita buna?iskilo toks klausimelis pakeiciau termostata temperatura jau palaiko tik ilgai uzkyla.
o del pasildyma nzn