Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 19 20 [21] 22
501
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 TDI Avant (B7)
« Įrašytas: 2014 Liepos 13, 09:38:12  »
Techninis klausimas.
103kw ir 125kw galingumu 2.0 Tdi modifikacijos kuo skiriasi tarpusavyje?
Kita turbo? Purkstukai? Gamyklinis chipas?

502
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Braske a6 c5
« Įrašytas: 2014 Liepos 12, 18:12:50  »
Matau lyg merso zenkliuku nera. Tai kad nebutu tuscia, imontuok skarbankiu virsutine dali.:V

Cia walkthrough kaip pasidaryt. Jeigu alus issigers anskciau nei bus rasti mersiniai dangteliai :)





503
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 11, 17:59:25  »
Ar per MM lipdukai buvo dovanu?
Beje, linkejimai Vilniui nuo Baltijos juros.

504
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 11, 17:57:01  »
Mano auto atgavo muzika.  :D
Subjektyviai audi concert 2+ skamba geriau nei rns-e, bet toks is manes melomanas, tai galiu nusisneket.
Magelis devetas is svedijos, atblokavimas, laidu perjungimas, papildomas grotuvas muzikai is usb/sd. Islaidu gavosi bet vaizdas dziugina. Nuotrauka imesciau bet vel skersa isikels. Kai busiu prie kompo irasa papildysiu.

P.S. ankstesniu postu nuotraukas sukeliau padoriai, kad nereiktu susisukus ziuret.

505
Forumo dalyvių auto garažas / Re: RedLine A4 (B7) S-line (125kw)
« Įrašytas: 2014 Liepos 09, 14:25:06  »
O nebus stabdziu skirtumuose kw skaicius. Ant 103kw vieni stabdziai, ant 125 kw kiti nors ir tas pats 2.0tdi.

506
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 07, 09:23:54  »
Dekui, Karoli  :H
Kazkaip per mobilu keliant kreivai ikelia. Kodel nesuprantu. Nufotkinta tai normaliai.

507
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 06, 22:47:23  »
Palangoj atrastas perliukas.
Savininkas sukonstravo savita A6 B5.1 modelio versija  :-]




508
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 06, 17:29:57  »
Mano auto kasdienis seimos wagonas. Pakaba dar originali, tai dropo ner ir norisi islaikyti function>form principa. :)

Taciau vizualiai yra noras pasigrazinti.
Prieky pilnai flush (pagal mano skoni), galui pritruko siek tiek. Su 7J ratais gaunasi po 22 ET. Gale butu super su ~17ET. Reik skelbt medziokle didesnio R ratams.





510
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 16:09:43  »
Aciu uz ivertintas pastangas.  (+)

511
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 15:31:40  »
Plauna išorę ir vidų nuosavos rankytės.  (h)
Salono be siurbliavimo atskirai neplaunu. Turiu lengvą pedantiškumo ligą salono atžvilgiu, tai nuolat palaikoma švara. Pareigos reikalauja nešioti kostiumą ir žmonėm su juo rodytis, tai turi būti švaru.

512
Forumo dalyvių auto garažas / Re: A4 b5 Avant '97 ir '01 [sashoxx]
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 15:25:36  »
Dažytos lemputės. Arba plevelė ant stikliuko, kitaip tikriausiai nesugalvosi.

513
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 15:23:19  »
Nusprendžiau, kad USB/SD bus patogiau.
Greičiau ir lanksčiau. Bet idėjos geros, ačiū.

514
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 15:17:30  »
Groja, bet reikia turėti su kuo tuos mp3 cd įrašinėt.
Kai šiais laikais kompai neturi net CD grotuvo, taip ir gaunasi.

515
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 10:12:39  »
Zeus - ir taip ir ne.
Siek tiek psichologijos žinoma yra, bet ir fizikos nemažai.
Maždaug po 2-3 kg lengvesnis ratas ant kiekvieno auto kampo, padangos ne 225, o 205. Viskas dedasi. :)

516
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 04, 08:57:31  »
Persimetus R17->R16, tai is naujo dziaugiuosi chip'u. Sniokscia kaip pasiutus.

517
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 03, 23:44:12  »
Nedrisau klaust. Ir pradziu lyg ir uzsimine, o po to lipduku ner. Teko vaziuot namo. :)

518
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 03, 22:24:07  »
Symphony pats savyje turi cd deze, o concert groja 1 kompakta ir galima prijungti deze. Pas mane prijungta deze ir dar prisijungsiu Yatour adapteri, kad galima butu leisti muzika is USB, SD, Aux.

519
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 03, 15:33:53  »
Nekuklus klausimas.
Reikai mano audei sulituoti porą magnetolos laidų? Galėtau pats viską pasidaryti, tik reikia litavimo rūgšties.
Gal turėtų porą lašų šventam tikslui? Galėčiau per MM truputį nusipilt.

Taip pat, gal kas turi atliekamus plokščius raktus magnetolai ištraukinėti? Priimčiau dovanų, nors viliuosi, kad iš vieno veikėjo pavyks nupirkt.

520
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 03, 00:09:48  »
Magas rastas per skelbima skuode. Kitur Lt neradau, kad butu 2+. Siaip symphony 2 tai vezimu vesk, tik visos nugrauztos, bet ju yra. Magelis labai svarus, bet idiotai srote islupdami atsuktuvu viena puse gerai atsuktuvu ireze. Kas jiems, juk vis tiek nupirks. Jei ne vienas tai kitas.

Patarimas is atkodavusiu radijistu, kad symphony 2+ labai jautrus tai reik labai atsargiai. Geriau rinktis concert. Paprastesnis ir atsparesnis. Cia ju pastaba.

Beje pajungiant concert2+ i buvusia rnse vieta reikia pasiknisti. Jungtis ta pati, bet reikia papildomo pliuso i fyske ir viena laida perkelti. Ner jau taip visai plug n play. Laimei is esmes perdarinet nereikejo ir laidu vagis nenutrauke.

Teks savaitgali pavazinet toliau, tai uzsimeciau 16-tukus. Bus patogiau ir ekonomiskiau, gamta pasaugosiu.
Nuotrauka jau stipriai sutemus daryta.


521
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 02, 20:00:40  »
Dieselburner - pasiskolino, nepasakė ar gražins.
Susiradau kita mageli -  Audi concert 2+ (2 dinu). Dar reikia galutinai visus laidus sujungti, nes kazkaip nenori priekis groti, o galas grajija.

522
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Pucinis A4 B5 1.9TDI
« Įrašytas: 2014 Liepos 02, 19:56:02  »
Tu kuriuos turejai omeny tikriausiai sitie.
http://auto.plius.lt/skelbimai/audi-r17-lengvojo-lydinio-r17-3647293.html

Mano nuomone geriau jau poliruot nei juodi. Nors pats poliravimas taip savotiskai..

523
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 02, 15:00:27  »
Trūko prisistatyme salono nuotraukų.
Čia tik ją gavus, kai buvo graži ir tvarkinga (pilna). Viskas paprasta ir elementaru: oda, multifunkcinis vairas, navi, autopilotas.
Važinėjo itin tvarkingas šeimininkas, nieko nenutrynęs, nesulaužęs. Mašinai beveik 200k km (tikri). Pabūgęs matyti smagračio pardavė.





Ir viena papildoma nuotrauka kiek naujesnė po atsinaujinimo "pacukai style".




524
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Birželio 24, 13:05:43  »
Redai - labai tikiuosi, kad tu teisus ir taip ir bus. Jeigu kam idomu galesiu aprasyti kuo viskas baigsis.

525
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 B7 2.0 TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Birželio 24, 09:38:06  »
Kasko yra. Ziuresim, ka pasiulys draudimas. Jeigu atiduoti servisui tai tas deda nauja, o kaina apie 14k Lt. Tada pritaiko nusidevejima, ko pasekoje teka paciam primoket kokiu 2k lt.
Esu girdejs, kad draudimas pasiulys: tipo matom devetus skelbimuose po 800lt tai vat tau 800 uz tai ir turekis. Tikiuos pasiulymas bus padorus ir zmogiskas.

Puslapiai: 1 ... 19 20 [21] 22