51
Temų archyvas / Re: Variklio apsukos
« Įrašytas: 2008 Lapkričio 04, 20:31:06 »
turiu panasia beda, pasukos stovi graziai ant 800 siltam motorui, bet vaziuojant ir imetus laisva begi jos pakimba nat 1800 kokiom 1-2 sec. ir vel nukrenta iki normos... kas galetu but?
ir kazi ar pades tie sureguliavimai
smalsumo delei gal kas zinot kiek kainuoja 2.4D kuro siurblysi rar tinka jis nuo kokiu kitu masinu?
todel ir laikaus neprikdamas o klausiu jusu patarimu