51
Audi klubo asociacijos renginiai / Re: Quattro Žiema 2015 Šiaulių raj. Barysiai
« Įrašytas: 2015 Sausio 12, 22:03:32 »
Kaunas, Andrius Cilvinas, URTA, audi coupe Q turbo virs 121kw
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
cia kiek isnesei i sonus cm nematavai tiksliai?rata stumei i prieki nors kiek? man ir tokiu reikiair tavo meistriuku reikia
as kolkas laikausi tokios konstrukcijos kaip foto,bet tavo irgi tiktu.idomu butu uzmest pas mane jei stumei rata i prieki,nes man paliubomu reikia,bet pradziai pabandysiu idet beskes sakes su trim varztais sarnyras kur ir sukeist pusem sarnyrus,apie 5cm i prieki turetu paeit. nusprendziau kad rastafkiu 5cm tikrai nedesiu,nes tas pats gaunasi kas pusasius naujus pasidaryt.Tokia radau foto tipo originalo s1
![]()
šakės dizainas nedraudžia ir titano panaudoti![]()
tiesa čia matau šarnyrams su dviem varžtais. ar stebulės irgi liks senosios?
firmos tekintojas dare tai man jokiu problemu patrumpinti ar naujus padaryti 
1mm trumpesnės už įstatytus sailentblokus. Jei įvorės bus ilgesnės, tai šakės turės klibesį.
tai uz virinima nieko nemokejau tiesiog dideli ACIU meistru


Ar nuotrauka apgauna, ar sailentblokų įvorės per ilgos?
kodel klausi? turi pastabu?nerza ? kai virinai vamzdzius pritvirtinai prie stalo ar sutaskavai viska tada virinai ?

as esu pas savo beske sitaip pasidares ,aisku galejau camberio ir casterio kampus reguliuojamus pasidaryt , bet kaip visada , genealios mintys ateina po laikoplokstes tai 3 mm storio ,kolkas amortikai per kapota neislindo , gal del to kad su tigu virinau , tai minksta siule gavos
truksta tik strut baro kuris jau tuoj gims
![]()
greiciausia idesiu standumo kampa ir tada turetu but gut 
a, nu tada gut
kokio storio plokstes ? kazkaip nelb rimtai atrodo , nesulinks ?

s4 c4 2,2TQ priekis 1555mm galas 1525mm
ubages priekis 1400mm galas 1417mm
kiti b2 kėbulo variantai:
priekis 1403mm galas 1407mm
priekis 1400mm galas 1420mm
nepaklauses, nesužinosiu. kas tai?
o cia Q? ka planuoji su ja?
i koki svori taikai
supuwo?