51
Dyzeliniai varikliai / Re: Pauze kuriant.
« Įrašytas: 2017 Rugpjūčio 30, 22:38:25 »
Sudo kruva ta autura pinigus lupa o nieko nepadaro kaip pridera
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
dar taip nesukrito kad suvedimo reiktu, varžtai užkepe buvo, lužo nevienas... bet konforto neaumažėjo, o vairavimo savybės 500 taškų pagerėjoTaip tik tau atrodo man tai ede po truputy vidu
Sent from my iPhone using Tapatalk
del vairavimo sutinku 100% gera kai gali lauzti posuki laisvai
UpdateKodel vargais?
Vargais negalais sudėjom coil'us. Su aukščiais teks dar pažaisti, bet kol nėra R18 turbūt liks taip.
kaip su suvedimu? Va db iskart audis ziuris grazu
tik saugok kartery nes bus kaip man kaurai:-]
gal paska yra uzsilikes toks dalykas nuo 2.5 110kwKa bursi?
Pasagele ir buvo su ta ideja, kad TA atlaikytu, todel kai dasibaigs, restauruosiu originalaBet tai dar vargt lemforder pasiemi ir pamirsti
Biški ne į temą, bet kadaise silkei stabdžių šlangelė ant TA stendo trūko. Buvo sarmatėlėTikiu;) Šilalej vienas is tikrintoju trauko trosus rankinio
pasagele laikys kokia valandaKo jus kabinejates prie tos pasageles![]()
svarbiausia kad TA atlaike
Užbaigęs šitą projektą, kad pilnai funkcionuotų žadu tai instaliuoti ir kitiems. Ne už dyką aišku
Tai savaime aisku kad ne uz aciū
as ir turbos ir tepalo noreciau
Su tais dodge žinai..Google ne visada teisiJo maciau turbo systems gerai sukasi gtb17 nesenai buva paruose ant 1.9 as ir apie juos masciau![]()
Dėl gtb tai dar nežinau, gal turbo systems gal dar kur, nesidomėjau
Dėl ratų tai tokie pat kaip čia, gal tik nuotrauka ne tuo kampu padariau https://imgur.com/dmK5OU5 ir nusimato to gilaus su kantuku idubimoNa dar nedaug teradodėl variklio tai nežinau, gtb nupirkta, slangynas su fmic yra jau pritsikytas nuo senosios tik kad fmic nuo allroad c5, bet tikrai pasiteisino ir nežinau ar verta pirkti aftermarket. Purkštukus turiu nuo dodge, bet prasoviau ir netokius atsiuntė, -120eur
![]()
nes yra su kodu kurie ant afb korpuso sukasi bolt on, įpurškimo laipsnis skiriasi per 2.
TA nepavyko, galvojau neuzsidega abs lemputė degimą įjungus(pats kaltas), dabar reiks aiškintis su abs reikalus, stabilnika viena rado ir priesrukai dievui į dangų varo
![]()
as vakar is pirmo karto pravariau
Kur vesi perdaryt GTB ? Nes man ir aktualu. Dodge antgaliai? Pirma kart girdziu.. yra dedami tik race 683 i senus afb , o dsla143p970 nuo iveco cr ir dllsa143p894 nuo pd dedami tik i faceflit purskalus.
Ką su kuro siurbliu darysi?Siurbliui nk nereikia daryt tik det 3 plundzeriu jei nori daugiau kuro jo kiti barai negu 2 plundzeriu
Situo klausimu bendrauju su norvegu, kuris irgi dares savo 2.5tdi. 380 arkliu ir 640nm su stock siurbliu. Tiesiog bosio race PP 383, hibridas turba ir ten kas toliau priklauso.Kas su juo nebendraves
mane ant kelio ir uzvede ir po truputy judam 
kaip baigesi? nenorejau trilitres turbos nes veliau uzsipucia nebelieka ekonomijos ir staigumo miesteTai GTB1756vk butu tikusi prie 2.6 jau pilnas boostas
as i hibridus net neziuriu
bet kai tokias sumas mokant tai ziauru
TaipTai nesvarbu sitai...
pats variklis 132kwNe taip supratau , variklis keistas i 132kw?
O jei būtų kokia kita raidė o ne d?Pagal koda matau kad 110kw tai 106B dar tinka