51
Benzininiai varikliai / Re: prasau pagalbos!
« Įrašytas: 2010 Birželio 19, 01:13:50 »
Neturi galimybės didesnę foto įmesti, nes nelabai kas matosi?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

Vairuoju jau apie metus laiko, teisės išlaikytos šiek tiek seniau. Šiandien neoficialiai baigiau vidurinę (paskutinis egzaminas buvo), planuoju studijuoti informatiką. Labai patinka pasikrapštyti prie savo mašinos, bet dažnai pritrūksta žinių ir tenka keliauti į servizą.
Būsimoje mano Audi kolekcijoje pirmu numeriu tapo Audi 100 (C4) 2.8 E Quattro 128 KW (174 AG) 1991m. mechaninė. Tai pirmoji mano mašina (turėjau ir važinėjau su senu Nissan'u 87m iki šiol, bet jis ne mano) ir dar nusipirkta iš savo kišenės, todėl mylia ją dvigubai, nors dar daug prie jos reikia padirbėti.
Senasis šeimininkas (-ai) tos mašinos visiškai nemylėjo, mašina visiškai neprižiūrėta arba prižiūrėta labai atmestinai, viskas daryta kuo pigiau ir prasčiau, bet dabar mašinytė pateko į geras rankas ir nors šiek tiek sveikata jei tikrai pagerės, žinoma jei sugebėsiu ją išmaitinti, nes šiandieniniai studentai valgyti neturi ką, o čia dar ir mašinai reikės už kiekvieną porą šimtų kilometrų pirkti po kanistrą benzino.
Pasistengsiu visus nušviesti kokio stovio buvo pati mašina perkant ją ir kokio stovio ji bus po kiekvieno pagrąžnimo ar patobulinimo.
Kartu su Skaitmeninių technologijų institutu „Audi“ dirba ties audio sistema su visais 62 garsiakalbiais. Institutas šią sistemą vadina bangų lauko sinteze, „Audi“ – tiesiog „Sound Concept“.Plačiau - http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/automobiliai/audi-dirba-prie-audio-sistemos-su-62-garsiakalbiais-38-103800
sveiki kaip c4 92 avantas 5 cilindru 2,3 benzas dujos, sake tipo lievos nes pareina 5 cilindras kazkas ten su porom, tiesa?Geri varikliai, traukia neblogai, dujos tinka paprasčiausios, apie jokia 5 cilindro ligą nesu girdėjęs.
Kai ir traktorius užstringaTraktoriaus vairuotojas tai kaušas.
http://spynet.ru/blog/video/26669.html
Tai kaip? Pakeitei variklį ar diržą pastatei teisingai?Diržas buvo tvarkoje. Senąjį variklį iki keitimo spėjau beveik užlenkti, tiksliau pat užsilenkė nuo didelių apkrovų: prakiuro (pradėjo tepalas bėgti per šoną), pradėjo gesti, trauką sumažėjo, netolygiai dirbo, garsas nešvarus pasidarė ir benzino kvapas padidėjo iš duslintuvo, taip pat čiaudėti labiau pradėjo krentant apsukoms, žodžiu neatlaikė paskutinių išbandymų. Amen jau jam.
Nors atrodo, kad realiai dar daugiau ryja, ypač kai spaudi, tai momentines kuro sąnaudas rodydavo ~50l/100km.
Bet šiaip 20lt užsipylęs 100km nenuvažiuodavau, tik kokį ~70km.

laba. cia pasiskaiciau ir zinai, tokia viena mintis i galva atejo...... siaip juk tau visi 3 cilindrai negalejo saibom iskart iseit... itarimas yra del dirzo... kiek zianu is praktikos ant situ varikliu dirza reik labai tiksliai isstatyt... gal koks sudarankis sstatinejo be specialaus rakto ir kazkur vienas dantis yra pamestas(kaiup ir pas mane buvo.) ir kura irgi srebe apie 20, kai prie kompo pajunge irgi kompresija rode 3 kausuose negera.. nzn kaip ten su iranga neatsukus zvakes galima pamatuot, bet sake kad piz... varikliui.. na zodziu kitas meistrelis man dirza atstate i vieta ir kompresija atsirado ir dirbt normaliai pradejo... (zodziu kiek sake, kad ant situ varikliu gali buti ir per 2 dantis persoke... variklis dirbs ir dzin... tik kura srebs...) pasitikrink sita varianta pries kita varikli dedamas... gal biski pidiau bus..Ačiū už patarimus, būtinai pažiūrėsiu.;)
Galvoju apie tai, nes jau prie pabaigos, bet man iki tavęs tolokai.Kad nekurti naujos temos, noriu paklausti tokio kvailoko klausimo, kur randasi sankabos diskas, ties kuria vieta?
jai zadi keisti tai varyk man as pakeisiu jau praktikos turiu dvidienos atgal savo pasikeiciaunes viena puse nuplyso ferido naujas diskelis kainavo 155lt
na tada del kompresijos aisku, jei pats pasikrapstyt moki tai nera dideliu bedu galva nukelti bent pasiziuret kur sliekas pakastas, o perkant varykli tai visada galima patikrint pries nuperkant, yra toks dalykas vadinamas praputimu,kuomet issukus zvake paduodamas oras ir rodo kiek procentu cilindras yra gyvas jei bent 50% bus tikrai vaziuos, zodziu sekmes beieskant ir perkantAčiū už nuomonę, man jos svarbios.
ai dar galiu pasakyt kad seip jei ir darytis varikli tai seip gaunasi visai nedaug palyginus, nes stumuokliai stovi golfo 1,8 kurie nauji kapeikas kainuoja, ziedai apie 20lt cil, nu zodziu pilna kapitalke iki 1000lt tikrai nedaugiau, bet uztat turi pirkini su 100% garantija
cia tik mano nuomone
Aš irgi taip galvojau iš pradžių, bet paskui persigalvojau, nes pinigų labai trūksta, o su ta mašina tuoktis nesiruošiu, metai kiti ir turbūt parsiduosiu.
Tuos prapūtimus kur galima pasidaryti, servize?
Cia neatsakysiu, o paklausiuhttp://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,90783.msg729580.html#msg729580o pas tave nebuvo pilna panele? prietaisu skydelis tas, ta prasme tu 3 laikrodzio t.t? nes pas mane nera o noriu pasidaryt tokia ar butu imanoma, ka ten kaip pajunginet?
nu neizinau kokie ten tau diagnostikai ka nustate, bet as irgi skelsiu minti: visu pirma kompresija gali skirtis cilindruose ir nemazai, pradziai isiaiskink kokios yra ribos kompresijos, manau kad jei bent 7 bar yra silpniausiam, tai tikrai tokios bedos kaip pas tave nebus, jei jau visiskai butu 0 kompresijos tai purtytusi tavo masina kaip traktoriusMažiausia kompresija buvo ~3.5bar, kitame ~4bar, o trečiame ~6bar, kituose trijuose ~12bar. Man dviejų cilindrų remontas kainuos kiek naujas variklis su įdėjimu, o kur dar trečias cilindras?, todėl geriau už dviejų cilindrų remonto kainą nusipirksiu kitą variklį+įdėjimas ir bus rami galva. O jeigu problema yra kuro sistemoje ar kur nors kitur ne variklyje, tai perrinkus dabartinį variklį irgi niekas nesusitvarkys, tik kaina ženkliai didesnė bus. Turėčiau pinigų - daryčiau kapitalinį remontą ir važinėčiau ramus ir nesukdamas galvos arba dar geriau nusipirkčiau naują mašiną, o kadangi aš dar tik mokinys vidurinėje mokykloje ir niekur nedirbu oficialiai, plius dar po vasaros reikės pinigų studijoms, tai man 1tūkst. litų dideli pinigai, nes ne iš tėvų kišenės juos traukiu. Būtų tėvai prie pinigo, būtų kitas reikalas, dabar sukuosi kaip pigiau.
antra: tau slegi kuro magistrales bent tikrino? siurblio debita? kuro reguliatoriu?
beto joks liambda zondas nepadarys kad masina nesigazuotu, juos galima isvis atjungt, ir masina vaziuos, ne ka blogiau, tik kad sanaudos kuro, sutinku kad gali perpilinet del zondo, bet tik nedurniuot kaip pas tave
mano patarimas tau: pasieskok normalaus zmogaus kuris tikrai supranta, o ne ta kuris tik kompe klaidas nuskaito, istrina, ir tipo viskas sutvarkyta
o varikli, tikrai spesi pasikeist, beto nemanau kad ikisus kruva pinigu i keitima, poto vel tu paciu bedu ieskotsekmes

Bet vis tiek ačiū, kad bandai patarti.
tai aisku kad idomu kaip viskas sekesi .pas mane 2.6 bet manau bedos panasios,laikausi minties drozti tol kol eis o paskui kitas variklisKaip pasikeisiu parašysiu ant kiek gerą variklį pavyko nusipirkti ir kiek viskas kainavo. Aš kol neišeina nuvažiuoti į Tauragę irgi laikausi tokios pačios minties, rusiškas benzinas + variklio negailėjimas = visai neprasta ir pigesnė nei paprastai pramoga.