Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cardio

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 11
51
Audi C6 / Re: Audi a6 pirkimas
« Įrašytas: 2013 Birželio 08, 11:01:02  »
Kas del rankinio tai as daznai palieku be jo, sakykim is viso jo nenaudoju. Dar nieko nebuvo ir nesu apie tai girdejes. Kas del grandiniu tai keicia jas puikiai forumo dalyvis Narkoze. Kainos kaip sakiau su darbais ir oem detalem apie 4-4.5k. I ta pati jis ir turbina restauruoja jei reikia

52
Audi C6 / Re: Audi a6 pirkimas
« Įrašytas: 2013 Birželio 08, 00:17:44  »
Daugelis cia esanciu manau patys nekisa ranku. Zmones renkasi info kad zinotu ir kad ju kitame servise neapgautu. Jei negali sakyt ar nenori tai is viso ir nereikia pradet. Arba pasakyt kame problema ir paciam pasiulyt ja isspresti uz atitinkama mokesti zinute i pm. Tai kam tada tie forumai, jei as zinau bet jums nesakysiu. As irgi zinau kaip zmones gydyt, tai nereiskia kad jums paklausus as sakysiu paslaptis

53
Audi C6 / Re: Audi a6 pirkimas
« Įrašytas: 2013 Birželio 07, 16:53:52  »
Minetas asmuo tikrai daug zino apie 2l motorus. Jo nuomone visada perskaitau ir vertinu, tik mane labai nervina tie bajeriai, kurie pasibaigia zodziais "3.0 tik greiciui visa kita ssssss". Ei chebra, davai kalbet kas blogai ir kiek kainuoja, o ne savo nuomone kas sudas kas ne

54
Audi C6 / Re: Audi a6 pirkimas
« Įrašytas: 2013 Birželio 07, 15:22:36  »
Skaitau kelinta diena as cia jusu amzinas diskusijas. Ka reiskia apsimoka viena ar kita? Vienas nusiperka 3.0 ir vaziuoja tepalus keisdamas, kitas iskart grandines keicia. Tas pats ir su 2.0 litrais. Reikia kelti kita klausima. Jei sugebi tokia auto nusipirkt sugebek ir islaikyk jei kazkas atsitiko, o ne is paskutiniu litu perki, po to del kiekvieno siurblio, aseles ir lenciugo verki kad baisiai kainuoja. Imi antra golfa ir ramu. As turiu 3.0. Dziaugiuosiu 4x4 , nes ziema man uzmiestyje nepakeiciamas reikalas. Plius visa pilna masina komforto, navi, didelis tv, bose, versta oda ir automatas. Man to reikejo ta ir turiu, kitam uztenka veliuro ir be kitu navarotu. Jei man kas pareis tai ir remontuosiu, aisku jusu paklausiu kaip pigiau, bet jei man grandines kainuos 4k pakeist tai ir keisiu, nepirksiu is vacio ar kito garazinio kokiu sudinu. Pirkdamas masina paskaiciau kiek kas kainuoja. O dabar cia visi derasi, 2l geriau nes pigiau. Kas ten jau tiek pigiau. Skiriasi remontas tarkim 2000lt. Susiremontavai, pasikeitei grandine, dar ka ir vsio. Kitiems 200000 uzmirsk ir vaziuok ramiai. Cia mano nuomone aisku, bet tuoj bus dideliu komentatoriu kaip visada siame forume. Kiek susidariau nuomone, tai Only audi visada argumentuotai komentuoja, o kiti neminesiu, kisa savo tuos 2 litrus kaip pasaulio stebukla, kiti kitus dalykus. Vazinekit ramiai, jei kas bus ir paklausit kaip viena ar kita dalyka susitvarkyt, o ne varyt vieni ant kitu kuo mano geresne nei kito.

55
Audi C6 / Re: audi a6 2.7 kuriant pora sek. kazkas subarska gali buti itempejai??
« Įrašytas: 2013 Gegužės 23, 19:29:51  »
Narkoze keicia. Detales apie 1000e. Visos 4 grandines, sliauzikliai, itempejai. Viskas originalas. Ir darbas apie 1500. Nusiima deze, variklis i prieki traukiasi, iskelt nereikia. Visa info pas narkoze.

56
Audi C6 / Re: Droselines sklendes plastikiniu dantraciu keitimas/darymas
« Įrašytas: 2013 Gegužės 15, 18:52:47  »
kokia simptomai tokio susidevejimo?

57
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Gegužės 02, 21:22:30  »
na visko gali buti. Cia nuo to jau niekas nera apsaugotas, o ir nepatikrinsi pirkdamas.

Butinai parasyk kaip issispres viskas, manau cia daug kam bus naudinga zinoti

58
Audi C6 / Re: A6 C6 neveikia parkingai
« Įrašytas: 2013 Balandžio 27, 14:29:35  »
100 kartu bandytas toks budas. Pabandyk pats jei neturi diagnostikos. Man pradzioje irgi juokings buvo, bet kai pabandziau nebuvo del ko zvengt

59
Audi C6 / Re: C6 kuro sąnaudos
« Įrašytas: 2013 Balandžio 17, 19:04:07  »
Kad nz kokia cia paslaptis :) Pas mane mieste valgo apie 10-10,5, uzmiestyje apie 7,8-8,2 mazdaug. Vakar eilini karta autostradoje laikant autopilota 140-145km/h isijungiau vidutines rode 8,1. Gal sakykim tiksliau butu 60proc uzmiestis/40 miestas. 80l bakas (vidutines kompas rodo 9,2 vasara, padalink ir skaiciuok, ziema vidutines rodo 10,3). Turbut toks geras valgymas yra tai kad nepropoguoju staigaus starto nei mieste nei trasoje lenkdamas. Tokiu atveju nebuna suoliu sanaudose. As matuoju siaip sanaudas pagal kiek uzsipilu ir kiek nuvaziuoju o ne kiek kompas rodo. 

Aisku ir tokios sanaudos man nepatinka :) Parduociau ta savo Audi A6 jei kas pirktu uz normalia kaina :)

60
Audi C6 / Re: Audi a6 pirkimas
« Įrašytas: 2013 Kovo 27, 17:34:35  »
www.auto.ru

apie grandines ten info lyg ir nera, o apie ju keitimo poreiki ne karta siame forume diskutuota

61
Audi C6 / Re: C6 kuro sąnaudos
« Įrašytas: 2013 Kovo 08, 21:02:05  »
1. 3.0 TDI, quattro
2. Dyzelis
3. Automatinė
4. 50%/50%
5. Apie 750 km žiema, apie 850 vasara.

62
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Kovo 01, 19:09:48  »
2 kartus buvau is autoplius paemes. Abi kartus reikejo lygint. Tiek tos. Imt 3 karta nenoriu. Nebent is audi klubo patikimiau

63
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Kovo 01, 17:12:22  »

64
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Kovo 01, 17:09:36  »
tuos kuriuos ziurejau tsw yra dabartiniu nauju audi a6 s6 kopija

65
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Kovo 01, 17:06:59  »
gal tokius turi, nelankstytus? nes kiek cia giriasi kad rimtu duobiu nemate, tai uzdejus ant stakliu nesidziaugi :) gal tada borbet su nuolaida uz 380 vieneta ir ramu, tik kad man keli is tsw labiau patinka

66
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Kovo 01, 16:28:28  »
Tsw normali firma, bet geriau jau imk iš OEM gamos.

Kodel geriau is oem. Kaina kaip suprantu plius ne vienas simtas. Ar tsw miksti labai ar kas. Nes kaina naujo'po 300. Kokios dar kitos firmos neblogos? Originalai audi nauji po 1000 ir i virsu :)

67
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Vasario 28, 17:15:15  »
Sweiki,
Ateina pavasaris, reikia r17 ratlankiu. Nusiziurejau TSW italy firmos. Brangiu nenoriu, nes laikau prie daugiaaukscio, tai galiu ryte rasti ant plytu. Gal kam teke susidurti su sia firma? atsiliepimai? Ar dadet po 100 lt i pirkti kokius nors borbet? Aciu

68
Audi C6 / Re: Multitronik Dezes Remontas Audi a6 Quatro 2005metu
« Įrašytas: 2013 Sausio 20, 14:38:18  »
Parasyk, kas buvo per beda ir kiek kainavo remontas. Aciu

69
Audi C6 / Re: A6 C6 4x4 padangos
« Įrašytas: 2013 Sausio 04, 07:33:25  »
Ka reiskia reikia naujesnioms quattro? Kas ten skirsis? Kad sveria jos gal keliais kg daugiau? Taip iseina, kad yra kazkokia kita priezastis. Galvoju, as megstu kartais posuki rimciau isimt nestabdant, gaunasi gal koks lauzimas soninis ir gal nelaiko ta korda. O prikraunu i masina manau kaip visi, tases keliaujant, parduotuves maisai, plytu nevezu :)

70
Audi C6 / Re: a6 nuo 2005 pasitaikiusios problemos ir ju sprendimai
« Įrašytas: 2013 Sausio 03, 20:20:28  »
Pakeista viena pakatinimo zvake, viskas dabar ciki. Gerai, kad pirmo cilindro, nes prie kitu butu sunku prieti, vien numaut laiduka ir issukt zvakes butu nepakake :)

71
Audi C6 / Re: A6 C6 4x4 padangos
« Įrašytas: 2013 Sausio 03, 20:17:22  »
Man irgi juokas eme, bet ant bajerio paziurejau kelis tinklapius, kur renkiesi pagal masina. 2/3 portalu ismesta 98Y XL :)

72
Audi C6 / A6 C6 4x4 padangos
« Įrašytas: 2013 Sausio 03, 19:29:29  »
Sweiki,

Turiu klausima: atejo laikas pirkti vasarines padangas. Pas mane quattro. Vienoje parduotuveje teigia, kad reikia padangu su zymejimu XL (extra loaded), kurios brangesnes nei be sio zymejimo. Klausiu del to, kad pries kelis metus nusipirkau Falken 225/50 R17. Vaziuojant isplyso sonine korda. Vieni teige: "va sakiau reikejo XL su sonais stiprintais" kiti sake nieko cia bendro, pavaziavai ant nuleistos padangos ir suplyso.
Ar kazkas yra kazka panasaus del sio zymejimo ir rysio su 4x4 girdejes?

P.S.: aisku Falken ismeciau nes is esmes sss padangos, atlaike tik 25000km ir sukibimas ne koks, bei ismusineja guzais visas, nors nesu duobiu gaudytojas :)

73
Audi C6 / Re: kur gauti lietuviška žemėlapi navigacijai?
« Įrašytas: 2013 Sausio 01, 22:37:50  »
Rns-e kaip suprantu ne MMI. Pas mus dvd skirtas MMI

74
Audi C6 / Re: kur gauti lietuviška žemėlapi navigacijai?
« Įrašytas: 2013 Sausio 01, 21:13:30  »
Turiu masinoje. Nuo manes puikiai nusikopino Only Audi. Jei ka pakopinsim. Pas mane 2011 lyg ar 2012. Pakopintas is audi centro :)

75
Audi C6 / Re: a6 nuo 2005 pasitaikiusios problemos ir ju sprendimai
« Įrašytas: 2012 Gruodžio 31, 14:33:21  »
Manau taip, tačiau keisiu dvi, nes vienai pastoviai meta klaida, kita kartais

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 11