Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 18 19 [20] 21 22
476
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 17, 20:48:25  »
Savaitgalio darbai:
Pakeisti tepalai, issiurbta oro filtro deze nuo visokiu gyviu ir smelio, prapustas oru pats filtras.
Prabalansuoti ratai
Uzdetas 2 sluoksnis hammerito ant stabdziu suportu
Suklijuota priekiniu duru papildoma garso izoliacija. Ji pas audi ir taip nebloga, bet reikejo suvaldyti duru vidiniu skardu barskejimus ir pagilinti bosus. Megejo (norincio, kad graziai, gal ne itin garsiai ir neplerpenciai skambetu) ausims, su gamykline sistema pakankamas rezultatas.
Ismozotas priekinis stiklas "rain repelent", galiu daba menesi vazinet per lietu be valytuvu.
Svariai nusiprausta
Kitos smulkmenos.

Pora nuotrauku pasigyrimui :)




477
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 12, 21:11:42  »
Jeigu noriu su sitais ratais vazinet, tai reik rastafkiu, kitaip patys TA paprasys, kad jas isideciau :)

478
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Pucinis A4 B5 1.9TDI
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 12, 21:10:31  »
Pucini, greiciau uzsibaik savo camo projekta. Noriu i eile. As noresiu mano katafalka sitaip. Galima?
Beje, kaip su auto spalva dokumentuose? Originalios spalvos mazai liks. Regitroj nereikia doku koreguoti?





479
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 12, 10:51:20  »
Jie man keite 1 karta, tik tinkamo stiklo reikejo palaukti.
5 kartus keite ,,Saint - Gobain Autover Lietuva’’ 
Pasigoglinau, jau ir pavadinima jie pakeite ff :D

Pas "Saint..."  teko pagal kasko keisti galini stikla. Siulau tos vietos vengti :)

480
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 12, 10:30:05  »
Super, bijojau, kad nesutraktuotų kaip "ne gamyklinis įrenginys/dalys".
Jeigu matuos pagal centrą, tai viskas bus cool. Dėl nedidelio gamyklinio išvirtimo, žinoma, viršus sulindęs, apačia kiek išlindusi.

481
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 06, 14:44:28  »
Buvau nuėmęs bruzgavyku viena puse. Didelio skirtumo nepamaciau, tad sudėjau atgal. Pagailo, kad gulės lentynoj ir bus praktiskiau. Kasdien auto šonų neplausiu, o vazinet tenka kasdien.

Kaip TA inspektoriai reaguoja į rastafkes? Esant savo kailiu patyrę, galite pasidalinti nuogirdomis?

Edit: Savaitgalį ištiesintas 2 vietose ratlankis. Vibracijos dingo!!  (aa)
Beveik buvau pasiruošęs pardavinėti ratus, kaltinau padangas, nes turėti max greitį 105kmh nebuvo faina. Pačiam gėda, kad taip vėlai nuvežiau tiesintojams.  :goodboy: Reikės papildomai padažyti viduje nuo karščio ir montavimo atšokusius dažus. :-/

Beje, niekas neturi ką pakomentuot apie rastafkes ir TA?

482
Forumo dalyvių auto garažas / Re: donces-zemaicio a4 b6
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 05, 13:32:51  »
Jeigu tie ratai stovėjo ant Octa2, tai kam centravimo ziedai? Nebent jų tada nebuvo. Centravimo skyles ant O2 ir B6 identiskos.

483
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi A4 B6 by mntx
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 05, 13:00:48  »
Mano žiniomis Chorus pats paprasciausias su paprastu audio CD grotuvu, Concert 2+ skaito kompaktus su MP3 dainom, o Symphony 2+ turi 6 CD changeri paciame magely.
Is patirties perjungiant iš RNS-E i Concert 2+ reikėjo su pora laidų paburti.

484
Elektros skyrius / Re: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 22, 21:52:48  »
Rankenele yra, kartu su visais mygtukais
Per VCDS aktyvuota prie Steering wheel, kad skydelis su borto kompiuteriu ir autopilotu.
MMI high 2G kartos. Nuejus joje CAR->SETUP->Instrument cluster duoda pasirinkti tik greicio limito nustatyma ir jo aktyvavimas on/off.


EDIT: Borto kompas pajungtas(aa)
Reikejo dar papildoami "instrument cluster" bloke pakeisti codinga atimant is skaiciaus, o ne pridedant kaip yra iprasta. Keista, kad visa iranga buvo paruosta, o pats BC panasu, kad nuo pirkimo, nebuvo aktyvuotas.

485
Elektros skyrius / Re: LEMPUČIŲ ir prietaisų SKYDELIŲ bendra tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 22, 20:27:01  »
Is karto atsiprasau, jeigu kartoju tema, bet paieska jokiu rezultatu neatnese. Imeskite nuoroda, jeigu apie tai jau buvo kalbeta.

Auto: A6 C6 2005 m. (MY 2006) 2.0 TDI.
Prietaisu skydelis turi autocheck, bet rodo tik galimus nuvaziuoti teorinius kilometrus.
Noras butu tureti pilna BC. Ka reikia pakeisti, ideti, pajungti, kad pilnai viska rodytu? Gal kas susidures ir nukreiptu tinkama linkme.

486
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 21, 09:32:49  »
Lipa paliksiu "stance" atstovams. Taikliausia pastaba sulaukta is Laimisirko. Aciu balsavusiems.

Uzbaigiau stabdziu suportu tema, grizau prie R17. Reikia susitvarkyt musancios brokuotos padangos klausima..  :-{

Pamėginsiu nusiimti bruzgavykus. Palyginsim kuris variantas labiau patiks, su ar be ju.




487
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 18, 15:12:16  »
Karta paragaves,...

Balsavimas "Cupra lip" tema.
To do or not to do?
Auto yra ne s-line, dropo kol kas nebus, nikelio juodinimas galbut.



488
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 18, 09:37:15  »
Velnias bangu dali praleidau.  :-{ Bene afterpartis ten buvo?

489
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 17, 23:16:38  »

Labai patiko karta perskaityta fraze. Beveik 2 tonos stovi ant 4 delno dydzio plotu, tai ant gumos taupyt nereikia.

Yra nemazai atveju kur nokian, falken ar kiti gamintojai visiskai nenusileidzia top6 gumoms o kainos skiriasi stipriai. Nenoriu metyt pinigu kur ju galima nemetyt.
I kaciarga tikrai nevaziuosiu, tai vertinsiu labiau triuksma, sanaudas, devejimasi.

Siandien per MM papuosta aude akumo apsauga ir ne tik. Didelis aciu Volumei






490
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 17, 10:12:53  »
Gana apie plastmases, pakalbam apie guma. :)
Galvoju pasikeisti 2 turimas 225/45 R17 į naujas. Pirkes devetas, tai loterija nepavyko, viena vibruoja >110 kmh, kita turi guzeli (del jo nekeisciau, bet vieną padanga sunkiai rasiu). Loterijos kartot nebesinori.
TOP6 gamintojai (GY, Bridgestone, Michelin, Dunlop, Pirelli, Conti) netiek idomus del kainos ir visų technologinių naujovių neišnaudosiu.
Galvoju apie Mid range lyga (Nokian, Falken, Hankook, Fulda, Toyo, nexen, vredestein). Dabartinėmis esu labai patenkintas, bet tokias pat labai nepigios (350+ Lt/vnt).
Gal turite kontaktu, kas prekiauja geromis kainomis naujomis gumomis?

491
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 16, 23:36:01  »
Lauk is mano temos su kalbom apie sijonus.  :-{
Apie papus kalbetumet tai dar butu idomu klausyt.  :-)

492
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 15, 23:44:40  »
Jo, centre +/- tiek. Jei plepus esi, gal ir nuolaidą pritaikytų (nepamenu ar su nuolaida ar be).

Edit: ta šoninė plastmasė nuo RS4 ~100 lt (jei neklystu su detalės numeriu)

Jo as irgi panasiu kainu indikacijas gavau. Ka turi omeny plepus? Audi klubas, draugai, nuolaida, bla bla... ???

Edit: Abi dalys virs akumuliatoriaus - 100 Lt (pries nuolaida), bakelius dengianti plastmase - 78 Lt. Super kainos, kaip is oficialaus dealerio  :goodboy:

493
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 15, 22:21:07  »
Jai nori pas mane kieme stovi b7 ir b6, nueisiu nuimsiu ir paziuresiu ar tinka, bet manau bedu nebus. nes mano masinos plasmase prie stiklo buvo suskaldyta tai pirkau nuo b6 ir tiko, o i jia kaip tik montuojasi sita plasmase ant akumo.
Esu taip pat 99% tikras, kad tiks. Jeigu galėtum pridėti dar tą 1%, tai bus super.

494
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 15, 22:19:20  »
Šitos 2 dalys ~110 lt naujos.
Teko pirkti? Is kur? Kontaktai labai praverstu.  (+)

495
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 15, 20:54:16  »
@Gvidas, zinau kad pataupe tai ir ieskau, kad pataisyti gamintojo klaida :)
@Darijus, gal pats sau esi uzsidejes? Jeigu taip, kur pirkai.
@Redas, klysti. Truputi patyrinejau sita klausima, tai ta plastmase dengianti apiplovimo ir stabdziu bakelius vos 90 Lt (kaina pagal is Dolta gauta atsakyma). Ja truputi reikia modifikuot, kad butu panasi i nuotraukoje esancia. Bet cia juk ir dziaugsmas konstruktoriu/inzinieriu vaidint :) Papildomai reikia varztu bet nemanau, kad ten bais daug jie kainuos.

Manau gali atsirasti bendraminciu siuo klausimu :)

Beje, kas is forumieciu uzsiima tokiu daliu prekyba? Vienas is ju Grishmann (jam AZ jau parasyta), yra kitu?

496
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Liepos 15, 17:05:35  »
nereklamuoju, bet rekomenduoju tint.lt. lb kokybiskai greitai ir uz gera kaina.

Is asmenines patirties galiu ju darba kiek pakritikuoti. Bendrai viskas neblogai, bet gerai viska apziurekite kai padarys. Aš jiems pastabų turėjau ir dar turiu. :)

497
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Liepos 15, 15:40:32  »
Noriu susirasti ir nusipirkti plastmasini dangti kaip yra šioje nuotraukoje (tik kaip pvz. nes cia anglas ir dar su 2.0 tfsi) po stiklu. Dengia akumuliatorių ir vairo stiprintuvo bakelį.

Gal kas žinote:
kataloginį numerį (tikriausia 8E2819447 01C)?
turi parduoti ar žino, kas parduoda?
turi B6 modelį su apsauga ir gali paskolinti pasižiūrėti ar viskas taip pat atitinka?

Kiek šrotuose teko klausti, tai nieks neturi. Variantas užsisakinėti per Audi, bet reikia žinoti tiksliai ką užsakyti.


498
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Audi A6 C6 Matt Black
« Įrašytas: 2014 Liepos 13, 20:42:23  »
Iskirtine A6, gyvai labai idomiai atrodo tas matt black.
Man vienam normaliai nuotrauku neatidaro? Nukreipia i pati imageshack.

499
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 TDI Avant (B7)
« Įrašytas: 2014 Liepos 13, 12:57:50  »
Sutvarkyto magelio nuotraukos. Turi menka ibrezima desineje puseje, bet keleiviui beveik nesimato, nes uzstoja paneles dalis, o vairuotojui reik kad sviesa teisingai kristu (nuotraukoj sunkiai matosi). :)
Spalvu gama pilka, balta, raudona netycia gavosi. I desine nuo CD dezes, raudona sviesele - SD/USB skaitytuvas.








Vakar ir siandien pasidarbuota prie kito modo.
Puse darbo padaryta. Jau prisidejo +4kw, viska uzbaigus bus +10kw  (aa)

Kaire puse padaryta, laukia desine.
Nuotraukos prastos, auto neplauta, labai del to nekritikuokit. :)







500
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 TDI Avant (B7)
« Įrašytas: 2014 Liepos 13, 09:44:42  »
Aciu, only Audi. (+)

Puslapiai: 1 ... 18 19 [20] 21 22