476
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2013 Sausio 31, 21:50:19 »
sveiki norejau isimt starteri 2.5 V6 110kw viska atsijunginejau atsukau i pyp neisemiau
generatorius trugdo istraukt, ar kaip nors eina kitaip isimt be generatoriaus nuemimo ir viso priekio ardymo?
generatorius trugdo istraukt, ar kaip nors eina kitaip isimt be generatoriaus nuemimo ir viso priekio ardymo?
o pakeitimas tai lengvas paiimi du raktus 30 ar 32 db nepamenu ir atsuki ir issieme lengvai nieko prieky neardziau tik apsauga pagr dirzo nuimt reikia ir viskas
jega
Gal supratai ką norėjau pasakyt
tai tvarke turba ir plove vale viska alsuokli slangas inter. radiatoriu ir viskas ciki dabar svaru o del to oro putimo per dangteli tai nezinau ar buvo taspat