476
Mažeikiai / Ats: Mažeikių pokalbių tema
« Įrašytas: 2012 Lapkričio 10, 11:29:52 »
gera bajka
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
senuku aiksteles kampe atsirado uzrasas "audi wc"

man patiko komentaras po video:
mano megstamiausia apranga-stilius
tuom viskas ir pasakyta![]()
![]()
![]()
Beto vyras tikrai nepiktybinis kambaryje didelis kryzius matyt tikras katalikas
:DDDDDDDDDD
Aišku. Matosi, kad numeriai GDL. Iš tikrųjų nesenai ši serija ėjo..jauciu ta tvarkem,bedu buvo milijonas
Kaina nelabai baisi, todėl, kaip tikram lietuviui dabar peršasi mintis - kažkas, matyt, blogai... ir kam registruot, jei greit pardavinėsi
Ačiū už info![]()

gal kas nori mane paimti, kad geleciau alaus imaut?is kur?
kur ka parasyt?