Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22
451
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 09, 13:59:21  »
Prastai žiūri.  :goodboy: Vabalas be purvasaugių, nors jis pats pensininkas.  :bedantis:

C4, B6 ir B7 modelius esu perėmęs iš tėvuko, kuriam purvasaugiai privalo būti. Jeigu gauni beveik visiškai techniškai tvarkingas auto tik su purvasaugiais, tai maža kaina už tai susimokėti. :)

Evka, jeigu nebūtų purvasaugių, vis vien rastum prie ko prisikabint. ;)

452
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 08, 23:23:15  »
Tai kad jis tą patį parašė tik nepaminėjo VAG
As tik papildziau Nerki ir pasibėdavojau savo fantazijos stoka :)

453
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 08, 19:14:42  »
Deja, pilkas VAG dyzelis :)

454
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 08, 15:06:41  »
Pavarčius platųjį internetą, užėjo noras aprašyti neilgą sąrašą savų "ex". Gal nuo pradžių reikėjo, bet geriau vėliau nei niekad.

 1. 1993 Audi 100 (C4) - parduota
     2,5 TDI, 85 kw, 6M, sedanas, kibiro spalva

Istorija: Buvo visiškas stock išskyrus, kad dėl vagiu magelis buvo sumontuotas į daiktadežę. Man važinėjant buvo gerai įkalta į galą. Ačiū kabliui, nes Aude neatrodė beviltiškai, o į galą įvažiavęs C klasės mersas, klausimas ar vertas buvo taisymo. Atitampyta, gauta pinigų iš draudimo ir dar beveik metus atvažinėta.
Parduota: tampymo darbus atlikusiam meistrui. Reikejo naujesnes saugesnes auto.
Nuotrauka tik tokia. Nesitikėjau tądien jį gauti dovanu gimtadieniui.




 2. 2001 Audi A4 (B6) - sudegė variklis - parduota
     1,9 TDI, 96kw, 5M, universalas, kibiro spalva

Istorija: Po C4 tuo metu atrodė, kad auto raketa. Skydelis rodė 340k km, bet realybėje tikriausiai buvo arti 500k km. Kaip priklauso tokiai ridai buvo gerai apdrožtas salonas, bet važiuoklė buvo arti idealios. Tačiau vairo kolonėlė jau turėjo "luft'ą". Varžto veržimas netiko, nes kraštinėse padėtyse vairas sunkiai sukosi. Prasidėjo kitos 10 metų amžiaus ligos. Galų gale važiuojant ramiai pati užsigazavo iki max rpm. Iš baimės išjungiau degimą ir nebeužsivedžiau. Pasirodo sudegė 2 ir 3 cilindrai. Po šito įvykio istorija su nesėkmingais variklių keitimais gavosi ilga, brangi ir nelabai norisi jos atsiminti.
Parduota: Auto su kitu varikliu truputį prikelta ir išvažiavo iš garažo. Kuriam laikui buvau peržegnojęs Audi ženklą. Nors prieš bėdas sakiau, kad su šita mašina važiuosiu tol kol ją man kas nors sudaužys.









 3. 2007 Škoda Octavia (pre fl 1Z) - parduota sveika gyva :)
     1,9 TDI, 77+kw (chip), 5M, universalas, nepatikėsit, bet taip pat kibiro spalva

Istorija: Reikėjo kito automobilio po B6. Buvo svarstomi variantai nuo iki. Duotos užklausos pažįstamiems veikėjams, kad reikia geros Audi už 10k EUR (2012 metų pradžia). Nieko nepešta.
Norėjosi auto, kad turėtų bent minimalias garantijas. Kad ne katė maiše, nors ir už tai susimokant.
Škoda centre pasirodės šios skelbimas (grąžintos po 4 veiklos lizingo), nuvažiavau apžiūrėt ir tą pačią dieną daviau užstatą. Buvo prieš tai įmonės mašina, važiavus 140k km, viskas Lietuvoj, aptarnavimai skirtingose Škoda atstovybėse.
Komplektacija su automatine klyma, lietaus sensorius, xenonai, auto pilotas, bazinis borto kompiuteris. Nebuvo odos, navi, šildomų krėslų, parktronikų ir multifunkcinio vairo. Mano poreikius pilnai tenkinanti sudėtis.
Modai: langų tamsinimas, pridėti ragai, led, Vag com papildomos funkcijos, chip, garso izoliacija (ne profesionaliom medžiagom), chem valymai, suportų dažymas, patrintų detalių keitimai, einamieji remontai ir t.t.
Parduota:Gal kiek nepatiko Škodos garso izoliacija, važiuoklės darbas (buvo prieš mane važinėta žvirkeliais, tai davė savo), bet ekonomija, dalių kainos paliko super įspūdį. Bambėjau, kad komfortas ne audi. Tevukas per laiką surado dabartinę.







Ir priėjome prie šių dienų.

Paraleliai A4 garaže yra pora senolių. Kartu su tėvuku turimi '73 (raudonas) ir '69 (pilkas) vabzdžių projektai.
Maniškis ir vėl, kaip netikėta, pilkas VAG. Bet bent jau dabar benzas 1.3 ltr, net 40 AG (kw labai mažas skaičius), 4M.
Privalumai: liukas, atsidarančios galinės fortkės, chromuotos juostos, parkavimo papildomas 5w žibintas, daug rūdžių ir teritoriją visur tepalu žymintis variklis.



455
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4-S4 B6 2.5 V6 (132kw) quattro
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 05, 07:45:38  »
Teisybės dėlei reikia skaičiuot ne tik ET, bet įvertint ir ratų plotį ?J. Pas tave, autoriau, ratai yra apie 9J, tai nuo 35 ET reik numest dar 25.4 (colis milimetrais) ir gaunam kad galutinis ET ~10. Stockiniams 7J ratams su 20mm rastafkem tampa 22Et ir vietos dar tikrai lieka. Tad viskas reik skaiciuoti krūvon. :)

EDIT: kiek klaidų pridariau  (z), pasitaisau.

456
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4-S4 B6 2.5 V6 (132kw) quattro
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 04, 23:21:11  »
daugiau maziau visu gamintoju turetu vaziuot minksciau uz seip zeminta ale Sport pakaba, o pasiemus rimtesnius coilus pasireguliuoji kietuma kaip pats nori (y)

Ačiū  (H-)

457
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4-S4 B6 2.5 V6 (132kw) quattro
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 04, 23:15:42  »
coilai tikrai vaziuoja minksciau, bet sitos a4 kaip sakiau daugiau nesuleisi su sitais ratais, nes isnesimas tikrai per didelis, manau ir su situo auksciu turetu kartais jau pabruzint arkas...

nors ir off topic, bet klausimas buvo apie gamintojus, paciu coilu modelius. Niekas nediskutuoja, kad be didziulio ir pakankamai kvailo camberio, autoriaus ratai nuleidus netilps.

458
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Savas-A4 b6-1.9TDI, bus
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 04, 23:12:40  »
Pritariu Laimis. Nebūk gaideliu - netamsink priekio sonu, nes ir taip, jei neklystu, jie is gamyklos tonuoti 77% sviesos pralaidumu. Tad bet ka uzklijavus, bus zemiau 75% TA reikalaujamos ribos. O kad toks tragiskas kontrastas nebutu dek galui 40-50% šviesos pralaidumą, bus pasaka.

Man apklijuotas stogas b6 netinka. Buferiu apacios butu kebulo spalvos, tai galbūt. Kam daryti ala fake panoramini stogą kibirinei auto? O dar ir prasmės nedaug, nes vasarą stogas dar labiau kaista. Langai tamsinami, kad maziau kaistu auto, tai su juodu stogu atvirkscias rezultatas.
Jeigu tamsinama del privatumo, tai kalt is karto "limo" tamsumą, kur praeina vos 5% šviesos, kam su kitokiais žaist?

459
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4-S4 B6 2.5 V6 (132kw) quattro
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 04, 23:01:24  »
As pasisakysiu is savo patirties- sudejus koilus masina net atrodo pasidare minkstesne, nei su originalia sport pakaba. Ir nera taip baisu su r19 vazinet, dar kietumas nuo padangu gamintojo priklauso. Aisku kai ant ziemos uzsidedi r16 su 205/55 pirmom dienom atrodo kaip ant vandens lovos vaziuotum :)

Gal teko pastebeti, ar coilu minkstumas priklauso nuo gamintojo, ar kaip papuola atskiriems modeliams. Sunku patiketi, kad gali buti minksciau, bet nesigincysiu, nesu vaziaves masina su coilais. Kokiu gamintoju, rusies coilai iprastai minkstesni?

461
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4-S4 B6 2.5 V6 (132kw) quattro
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 04, 11:45:32  »
Sorry, už irašą svetimam garaže, bet nesusilaikiau.  :-{
Jūs (patarėjai) jau stiprūs drop'o ligoniai. Audi automobilis skirtas komfortui - minkštumo atžvilgiu, garso izoliacijos ir t.t. Temos autorius rugpjūtį pasakė:

Yra tokios kokios yra jūsų nuomonės. ;)  Aš pasidariau tai ką norėjau ir dabar turiu.

Dėkoju už gerus atsiliepimus. Ir dėkui už blogus atsiliepimus,  bet daugiau nieko nebekeisiu,  nes mašina naudojama pagal paskirtį,  o ne į parodas važinėjama ;)

Nereikia jam jokių papildomų 1-2 cm žemiau. Autoriau super atrodo tavo daily-car B6 (aukštis, ratai, spalva), baltai pavydu.  (o)

No offence. Bet toks jausmas, kad patarėjams visad trūksta tų 2 cm pakaboj ir prie vienos galūnės.

462
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 30, 21:46:33  »
Per vakar ir šiandien užbaigtas modas. Gerinau garso izoliaciją priekinėms durims ir kapotui prieš ~2 sav. Liko medžiagų, tad patiunintos ir galines durys bei galinis dangtis.

Keletą darbų nuotraukų padariau, tai gal bus įdomu pažiūrėt.

Medžiagos kurių reikėjo:
Vibracija slopinanti (bitumas su folija - Stp anticor G), garsą izoliuojanti (poreta guma (closed cell foam) su folija - K-flex st duct) ir garsą sugerianti (akustinė porėta guma - Stp biplast 10L) izoliacijos.
Nefrasas + skudurėlis paviršių nuriebalinimui.
Kryžminio atsuktuvo ir, jeigu nemaisau, T25 dydžio žvaigždutės antgalio išsiardymui.
Galiausiai žirklės, peiliukas
Ir aišku nemaišo elsawin instrukcija, kur paslėpti tvirtinimai ir kaip nuiminėti apdailas.
Nauji apdailos plastmasiniai tvirtinimai, nes nė vienos apdailos nenuėmiau, bet vieno fiksatoriaus nesulaužęs (aš pirkau iš Seat, nes buvo pakeliui ir B7=Exeo, tai vienas fiksatorius kainavo 1,7 Lt).

Durims pakankamai viskas paprasta. Reikia klijuoti vibro izoliacija išorinę durų skardą ir vidinę konstrukciją. Kadangi pas mane yra gamyklinis skydas, tarp durelių metalinės dalies ir apdailos. Jis puikiai veikia kaip garsą izoliuojanti medžiaga, tad papildomai klijuot nėra prasmės. Ir vidinė apdailos dalis išklijuojama garsą sugeriančia medžiaga (būna banguota garso studijose ant sienų). Mano atveju ji tik 1cm.

Vsio gana, laikas nuotraukoms.












463
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Pucinis A4 B5 1.9TDI
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 30, 21:05:48  »
UPDATE: I gala sukrauti KONI reguliuojamo kietumo coiloveriai, vaziavimas afigiets :G priekis biski pakeltas. Coilai superiniai, aciu SANMARKO (y)

Toliau isparduodu zaislus saviskes, jeigu ka domina R18 FLAT FIVE ar R17 SPEEDLINE turimi mano jie ant pardavimo, kaip ir SUPERSPORT coilai ar originalus amortikai priekiniai ar galiniai viskas Skelbimu skiltyje. (h)

Kodel flatai parduodami? Sakei cia tavo topiniai ratai B5?

464
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 29, 12:01:05  »
Matau, kad pasisakei tu, Vytiokas, Donce-zemaitis ir laimis su kompanija. Ar dar kazko nematau (nemoku pasižiūrėt)?

465
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 29, 11:06:45  »
Prasti jūs apklausų dalyviai.  :-{ Aišku offtopic'as nepadėjo. :)
Gauta po vieną balsą už 17 ir 16, vienam dalyviui kurie ir galiausiai kitam dalyviui nepatinka nei vieni.
Nekažką..



466
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 28, 16:50:36  »

467
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 28, 16:16:52  »
Apklausėlė.  :-)
Laužau galvą (stipriai), kurį vasaros setup'ą pasilikti. Komplektai pilni su nenuvažinėtom padangom, bet abu turi man nepatinkančių dalykų.

Tokie kaip priekyje - 2 ratai tiesintini, XL tipo padangos kietos, didesnės, nors ne itin žiauriai, sąnaudos. Bet gražu (spalva, dizainas)
Tokie kaip gale - viskas paprasta, OEM R16 Artis, komfortabilu, ekonomiska, bet kaip pensininko auto

Vienam setupui teks keliauti "ant pardavimo".

Taigi pasilikti R17 ar R16? Galima ir su komentarais.

468
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 28, 16:00:53  »
Pasigedau moldingu duru apacioj, tai kazkaip susimeciau. Greiciausiai bus RS4. :)
Parases pataisiau iš RS4 į S4, o tai cia zodis netaip ir neismaneliu isvadins..

469
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 28, 15:03:23  »
Maniskes random shot. Tieksta rageliu, tad kokybe kraupoka. :)


470
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 28, 14:59:34  »
Klausimas. Kokio modelio cia ratai? Turiu itarima, kad A5. Man jie labai labai.

Be to gerai atrodanti anglo S4 prie keltuvo i austriskas alpes.


471
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Renciaus A4
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 28, 11:54:41  »
Dėl kontrasto palik originalią spalvą ir geriau eik toliau klijuot, kad visą mašiną užbaigtum. Dabar atrodo kaip nebaigta pešiot višta.

472
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 22, 09:05:25  »
Egle ir jos zaisliukai saugiai rusy... (plia, kazkaip poslai cia gavosi)  :think:
Volume, kaip burio vadas, pranesk, kur ją privezt, kad ilgam pas mane neuzstrigtu. Nesinori, kad rudens lietus apipiltų.
Kiek kiauras daugiabucio stogo drenazas ir vandens patenka pas mane rusin.  :-{

Su artejanciom 2 iseiginem visus. Pys. :)

473
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 21, 19:39:29  »
Atvarau, palikit lasa pauostyt :)

474
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 21, 19:15:20  »
Mano ausims skirtumas yra. Prasom ant testdraivo, pats isitikinsi ir atsakysi yra ar ne :)

475
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 17, 22:45:57  »
As gal jau metus naudoju vis atnaujindamas ir man labai patinka. Kai labai nusibos kimbantys valytuvai prie stiklo, nuvalysiu nefrasu ir psio. Pucini, geriau rodyk daugiau nuotrauku su flatais nesikabinejes prie mano stiklo.. :)

Puslapiai: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22