4376
Važiuoklės skyrius / Re: A4 pakabos beda
« Įrašytas: 2010 Sausio 20, 18:01:26 »
tas pats saindien nutiko man tai maniau gal sniego prisalo bet kai paspaudinejau masina supratau kad kazkas ne taip,tai pasake kad sarnyras susausejo as siaip pats taip ir masciau kad taip gali buti bet va ne i ci nei is to,tad greitu laiku prades ir bildeti :(o gerai is kur zinot kuris issausejo matos palei guma ir kaip jus ta stabziu skysti suvarot i guma su svirkstu ir adata?
tai kiti nuleke ten ir tiek tu vaziuokles daliu prisiperka ir paskui cia pardavineja, kainuoja nauja vokiska tiek pat kiek abieju galu restauravimas, aisku nesakau kad ten jos laikys 9m kaip audi originali, bet kas su ta masina tiek vazines, as pvz susidejau tas dalis daug neinvestaves ir man laiko jau metus, da atlaikys iki vasaros galo ir uzteks man nes as auto zadu parduot, nevazineju su auto daugiau nej 1m ar du. nemanau kad verta daug investuot i auto, bo paskui iki gyvenimo galo galesi vazinet. bet aisk kiek zmoniu tiek nuomoniu.![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)

