426
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Vasario 17, 13:49:49 »
As nuliudau,kai suzinojau,kad dirbsim 6dieni...
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
tai svarbu padejaioijojoj. As biskiu tempiau
![]()
apie 40 km 3:30 h nakties suluzusi latviu mikroautobusiuka. Pagailo biskiu zmoniu :/ ir tik siandien ryte supratau kas man uz tai grese :s
![]()
jei butu sustabde tai ten ir zmones
tai suprastu
Beje Kaunieciai kas turit nereikalingu(sudevetu) rubu mielai priglausciau juos i servisa

Linkėjimai Kaunui iš šalčiu dvelkiančios Vasaros Sostinėswow,kaip faina! 8-P
štai ir tiesa išlindo iš kur tie tūkstančiai
sveiki,
niekad neteko susidurti - kiek kainuotų Kaune kur nors gyvenamąjame rajone (pvz Šilainiai, Sargėnai) koks vienvietis garažas ilgam laikotarpiui? Bent kokios orientacinės kainos? nes net neįsivaizduoju...
bet tik sienos,nieko daugiau
dar vienas prapuolėlis apsireiškėKaip laikaisi ?
sedziu ir kavute gurksnoju
o pro langa saulute sviecia ir lauke +11
koks skirtumas nuo ko?
jaunėli, kodėl tu galvoji, kad mums dzin esi tu ar ne ??As kitaip supratau jo posta
aga,snd tik 15 min velavauNet Kaune kamsciai atsiradokazkas i darba anksciau pradejo vazineti
O gal visada pries 8 tiek daug masinu?![]()

tik garsai visokie keisti buvo is pradziu
dar as kaip ir vengiu viesumos,kad bacilu nenesiot
sveik greiciau