Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
426
Tevukas ir as atvazinejom tuo paciu komplektu 195/65 R15 dunlop graspic ds2. Nerealios mano nuomone padangos. Labai minkstos, bet atlaike gal 5 sezonus po ~8-10k km per sezona. Itin tylios padangos, arba nesupratau arba  labai stipriai neplaukiojo (yra atsiliepimu, kad kitiems plaukioja). Parduoti tenka uz kapeikas, nes ant dabartiniu auto reikia didesniu R.

Ant zmonos auto stovi falken espia epz. Taip pat minkstos nors jau gal joms 5 metai, tylios, sukibimas neblogas. Nedaug vaziuojama, bet protektoriaus dar labai daug.

Sia ziema meginsiu vaziuot su naudotom R16 dunlop sport 3d. Kietoko misinio, eglutes rastas ne tylesnis nei vasariniu ratu asimetriniu rastu, kol kas si dideliu vandens kiekiu ant kelio tvarkosi neboogai. Ziuresm kaip lips, dils.

Nelengvas reikalas gera ziemini apava issirinkt...
Jeigu dabar reiketu tikriausiai ziureciau i nokian puse. Nepigu, bet su vasarinem padangom kol kas palikusios itin gera ispudi.

427
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 04, 11:35:14  »
Su Vytke susiskambina, susiderinta dėl atvažiavimo, už 20 min dėžės permestos, papliurpta apie bolidus, naujus pirkinius ir modus..
Žodžiu greitas mini MM, sorry, kad kitų nepakvietėm.  :D Kitą kartą pasitaisysim.  (+)

428
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Spalio 10, 21:24:57  »
Vytkee, vaziuok pas mane, ne pirmas kartas. :)
Bus proga Skoda prisimint

429
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 16, 22:31:30  »
Čia į veikėjus ant šaligatvio reik žiūrėt?  :bedantis:
Ar, jeigu gerai įžiūriu, bus kažkas iš RS serijos su 4 ar 5 gale? :)

430
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 16, 21:54:16  »
Apie veidą neparašiau, bet jis tikrai labiau tiktų prie ženklo iš trijų raidžių.

431
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Renciaus A4
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 16, 21:20:38  »
Už nuomonę nesupyk, bet  :F  (-)

432
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 16, 21:16:10  »
Šiandien užmačiau porą veikėjų, kurių bolidai linksmina Vilniaus miestą. Kokybė nuotraukų nekokia, bet mintį suprasit.

Šitas truputėlį suklydo su ratų išnešimu ir pagal veidą geriau važinėtų kita mašina.


Pagailo man šios audi, nes dar truputį ir turėsim tokį variantą


O čia žmogui sunku apsispręst C4 ar S4 :)


434
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 14:49:30  »
kad r17 ju netruksta, ne taip seniai autogide buvo, o kam tau su adapteriais, imi s6 ir nereikes jokiu adapteriu, bet ant b7 jie nelabai, nes jau moraliskai pasene, ant senesniu auto jie labiau limpa

Avusų pažiūrėsiu, gal kas iš skaitančių kitų garažus parduoda ar žino kas parduoda, atsiliepkit arba AŽ. Dėkui.

O jeigu kalbėti apie kaltinius, tai šitas modelis iš visų audi forged R17, man geriausiai atrodo. Tokie buvo ant A6 4.2ltr (ne S6) su 5x112 skylėm nėra daug, o vat 5x100 gal ir dažnesnis variantas (labai nesigilinau).

435
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 13:33:28  »
Man čia gerai pagal nuorodą išmetė? Avusai? Jų gaila nesimėto ant LT, nors aktyviai neieškojau.

Norėtųsi kada kaltinius išbandyt. O gal imti adapterius ir šiuos :) http://www.autogidas.lt/bbs-r17-11895069.html

436
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 13:18:55  »
Idealu būtų R17. Bet prie dydžio galima neprisirišti.
Nuotrauką įmečiau, kad įsivaizduoti koks raštas domintų. O tokio ar labai panašaus rašto ratų dažniausiai turi kiekvienas save gerbiantis gamintojas. :)

437
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 13:10:55  »
Ačiū už nuomonę, klausimas buvo apie replikų gamintojus, o ne apie grožį/juokingumą/dydį. :)

438
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 13:01:16  »
Sudėjau eibach savo bmw dabar. Važiuoja super, praktiškai vos ne taippat, kaip ir su standartu. Super. Eibach pro kit vadinasi tiksliai jos.

Ačiū, Evka. Tikrai skamba kaip papildomas kvietimas užsukt į svečius susipažint, įpilt jėgerio ir testdraivą pasidaryt  (y)

439
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 13:00:12  »
Gal žinote kokybiškų replikų gamintojų?
Vis seilį pavarvinu į rimtų gamintojų modelius, bet negaliu (tiek atliekamų litų neturiu ir gal tiek baisiai nesergu) ir dėl saugumo nenoriu (mašina laikoma daugiabučio kieme) pirkti brangių originalių ratų. Be to rimtų gamintojų 5x112 dydžio ratai dažniausiai būna R18 ir į viršų.

Gal kas taip pat galvojęs eiti šiuo keliu ir ištyręs, kad stebuklo nerasi. Arba kaina su išlygom arba nepigi bet tikra kokybė.
Norisi lietuviškai geros kokybės už normalesnę kainą.

 (o)  (z) :-(




440
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 14, 12:19:53  »
Numest 3mm galima is su photoshop'u (vaizdui). Idomu kaip vaziavimas tokio komplekto.

441
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 12, 13:23:44  »
Visa reikala pagreitins, jei aptiksi kelis lasus alyvos po automobiliu, ypac po lietaus,  tai uzfiksuosi fotonuotraukose ir parasysi laiska  gamtosaugininkams, zaliuju organizacijai, aplinkos apsaugos inspekcijai, CC langelyje gali siusti ir e-policijai :)
Patikrinta, pakankamai greitai suveikia.

Kaži kur esu pasidejęs puslitriuką atrabotkės...  (8-)

442
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 12, 10:44:17  »
Klausimas Vilniečiams iš kitos operos.

Kur kreiptis ir ką užbombinti raštais apie kiemuose paliktu nenaudojamus automobilius. Turim kelis veikėjus kaimynus, kad neišveža iš kiemo savų auto su nuleistom padangom, be tech apžiūros ir pan.
Buvau apie vieną pranešęs policijai, tai tas apsukruolis, gal pats gal ne nuėmė nuo auto valst. nr.
Ir toliau jo grabas stovi po langais, užima vietą ir "puošia" kiemą. Gerai, kad kol kas neprakiuro koks karteris, o tai dar tepalai pasipils.  :E

Kur kreiptis, kad sėkmingai tokie būtų paraginti? Nes jau ne daug trūksta iki nusikalstamo chuliganizmo numerius parašant ant šono purškiamais dažais.  (8-)

443
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 12, 10:39:33  »
Stovi tu pav. kamštyje už kokia nors auto, o jis ne iš to ne iš ko įvažiuoja i tavo prieki, o išeinant lauk sako kad tu i ja įvažiavai o ne jis..... Nesilaikai distancija sakys mentai
Va taip

O kaip suprasti dėl nedidelio greičio ir atpažinimo iš stiklo šukių? Ar aš kažką ne taip supratau? :)  (H-)

444
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 11, 16:57:58  »
Ir galiu tau garantuoti kad viskas praeis gerai, svarbu kad nestipriai įvažiuot, kitaip gali pagal stiklo likučius pasakyt kad kaltas

Galima plačiau apie šitą schemą, kad manęs ant kabliuko kas nepagautų?

Sorry, kad seną klausimą keliu (gėda nesekiau forumo pašnekesių), bet vis vien aktualu.

445
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Pucinis A4 B5 1.9TDI
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 11, 16:14:49  »
Tinka, idealiai. Aš naudoju ir pasitikiu šituo puslapiu.  (H-) Daug info vienoje vietoje.
http://www.auto-legion.ru/avto_podbor/modif-1200.html

446
Forumo dalyvių auto garažas / Re: moochinazz a3 :)
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 10, 15:29:47  »
Na as turejau a4 ir tada a3 turejau, tai man zymiai smagesne buvo a3 :)

Sitas pokalbis man primine anekdota.
Vienas draugas pasakoja kitam. Tuokiausi Vilniuje, santuoka nepasiseke. Tuokiaus Kaune, santuoka nepasiseke. Tuokiaus Klaipedoj, santuoka pasiseke. Nuo siol tuoksiuos tik Klaipedoj.  (+)

Edit: keistokas a3 ir a4 palyginimas ir tuo paciu isvada :)

447
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 09, 21:01:52  »
Biski naujau atrodo bet aisku tas pats velnias. O gal zinot ar prisipazins b6 savininkai kas susideje eibach ar kitokias aftermarket performance spirales :)

448
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 09, 20:48:47  »
S line nedėčiau, nes su ja jojimas toks, kokį gali gauti iš coilų, tai jau geriau coilai. O šiaip eibach pro kit yra pats geriausias variantas kasdienai. Leidžia 30mm ir visiškai nesukietėja.
P.S. Maloniai kviečiu užsukti :D

Tyrinejau Eibach klausima, pasirodes neblogas variantas ir is esmes stock amortizatoriai galetu likti. Cia teks sutaupyt apie 600 lietuvisku.  :E
Tik vat kol kas tam pinigu nera ir dar modifikacijoms skirtas biudzetas turetu islipti i pliusa. Be to ziema ant nosies. Vidurziemy bus galima prie sio klausimo galbut grizt.

Kol kas laukia svarbus gyvenime ivykis, kuris visa laisvalaiki gali sunaudoti. Auto gali rupeti, kad tik vaziuotu. Jei bus laisviau, tai galima bus pasvaigti apie dropo variantus.

O dauguma coilininku ziemai deda stock?

Apskritai siam forume atrodo B7 nera daug, o dar rasti kad stvetu su eibach pro kit ant pasitestavimo nera sansu.  :think:

449
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 09, 16:54:46  »
Nu prie ko čia tas prisikabinti? (H-) Tai jaučiu nėra auto, prie kurios negalėtų prisikabinti, gi visų skoniai ir suvokimas skirtingi. Tik man asmeniškai nėra nieko baisiau nei 20cm tarpas nuo arkos iki padangos ir urvasaugiai :bedantis:

Purvsaugiai su dropu dingtų.
Evka, mano tėviškė netoli Mažeikių, tai prašysiuos į svečius, jei dar prie mano bružgavykų kabinėsies.  :bedantis:

Vat jeigu kas nušviestų temą, kurių gamintojų ar konkretūs coil'ų modeliai yra su reguliuojamu aukščiu ir kietumu... Būtų labai įdomu paklausyt  (H-)
Apskritai iš sportinio intereso (tikriausiai ne tik man) būtų įdomu pasidaryti subjektyvų test drive su:
1. stock pakaba
2. s-line pakaba
3. coilais

Yra gandų, kad su reguliuojamo kietumo coilais gali būtų minkščiau ir žemiau nei s-line. Teisybė ar smegenų pudrinimas?

450
Forumo dalyvių auto garažas / Re: A4 + S4 b5 Avant [sashoxx]
« Įrašytas: 2014 Rugsėjo 09, 15:13:50  »
Vos ne kas šešta dėžė ant ratų mieste jau važinėja su tais skersiniais (!?) :-]
Jei ir toliau ši liga taip progresuos, tai greitai išskirtinesnė auto bus be skersinių nei su jais :-]

 (y) (y) (y)

Puslapiai: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22