426
Garso ir video skyrius / Re: Diskusijos susijusios su automagnetolomis
« Įrašytas: 2013 Rugpjūčio 22, 17:41:20 »Senas veikia kuo puikiausiai. Fiske identiska. ;/ Maga normalu su garantiniu nusipirkauTuomet nesam i garantini...
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Senas veikia kuo puikiausiai. Fiske identiska. ;/ Maga normalu su garantiniu nusipirkauTuomet nesam i garantini...
matyt tepalas jau ne i tepala buvo panasus. Girdejau kad vietoj tepalu keitimo pila kazkokio priedo kuris ale atsviezina tepala ir toliau.....vaziuoja....ir po to buna sitaip?
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)

Jei euro fiske (tokia pat kaip gamyklinio mago), tai turi veikt. Saugiklius tikrinai? Pajungus atgal senaji maga jis veikia?
Kalba apie coupe, pas ji sparnu arkos nesiskiriaNieko naujo neparasei, isskyrus del sparnu isnesimo...
Be kapoto kaip minimum reikia teliko, nes visiskai kitoks kapoto uzraktas, kad butu tvarkinga reik lempu ir usu po jais. Buferio ir sparnu tikrai nereikia keisti.
Praeina noras pirkti naujesne masina kai paskaitai su kokiom problemom zmones susiduria nusipirke apynaujas ir mazai begusias masinas...Va va... Man irgi atsoksta fantazija naujesnei auto, kai paziuriu kokius vargus turi su tom''elektroninem masinom'', kur ant kiekvieno varzto ar verzles po davikli itaisyta... Vazineju sau su senuoju 1.9TDI ir jokiu reikalu su juo neturiu apart tepalu filtru ir dirzu keitimu.
Jau norejau pult gincytis, nes nuorodoi rodo, kad yra fiske.
Bet kai paskaiciau ka ten raso...
Stebuklu nebuna, jei detales tvarkingos. Tuomet paaiskink man ka reiskia ''sunkiai jungiasi begiai''? Esi tikras, kad del sankabos?Uzgesinus varikli taip pat jungiasi begiai ar lengvai?
Guolis geras, jokiu pašaliniu garsiukų, palikau tapati.Negalejai, diskas isnestas i greiciu dezes puse, atvirksciai desi, nepriglausi prie smagracio.
Ar galėjau neta puse uždėt diską?
bet jei ir pabandyčiau tokį variantą, (ryt pažiūrėsiu iš kitos puses magą ar yra jungtis papildoma) tai kaip man reiktų persijugt auxin rėžimą.. čia viskas tik apie radiją ir kasetęYra tavo magui changer'io fiske.
http://www.ertasvc.ru/tovar/Audi-Chorus-Blaupunkt.htm
O del sito bijau ka ir patart...
Geriau pasiklausk ko nors kas daugiau ismano elektronika.
Tiek, kad esu beveik tikras, kad 16 su 17 ir reiks sujungt, greiciausiai netiesiogiai, o per varza.
cia tvarkymas nera sudetingas,jei ta varikliuka sunku isimt,tada kabini kita toki pat ant fiskes ir pravarai testa per laida ziuredamas kaip anas reaguoja,jei vistiek lenda fault tada kazkas netaip gali but su bloku,kad keistas tas varikliukas tai cia visiskai nieko nesako jei pats nematei kaip ji nauja idejo.Yra atveju kai motoristai turba pakeicia,o is tikruju jos net nenuima,o paduoda nuo lentynos uzlinkusia atseit kaip tavo buvusia ir paima pinigus...
Tu cia is lempos taip sugalvojai ar istikruju pats esi susidures su tokiais meistrais?
Jei taip, tai turbut tas meistras jau nebedirba del sveikatos sutrikimu...
Ar yra koks nors kitas būdas į Audi Concert PLUS pasijungti savo muziką? Turiu omenį flasho adapterį, auxin ar kokį tais cd changerį (jo nebuvo ir nėra mygtuko jam). Jokių kasečių ar jų adapterių, transmiterių nenoriu dėl prastos kokybės... AčiūYra du budai... Paprastesnis ir pigesnis.
Paprastesnis- ieskot e-bay adapterio AUX-IN. Pigesnis- reikia, kad moketum naudotis lituokliu, siek tiek anglu kalbos ziniu ieskant pajungimo schemos.
Dvi magnetolas buvau pasidares su AUX-IN ivestim per cd-changer'io jungti. Tereikia dvieju ''tulpiu'' garso signalui priimti ir varzos (tiksliai nzn kiek omu) tam, kad magnetola matytu pajungta changer'i. 
Tiek, kad kazkaip dar neteko matyt tokio variklio su susuktom 4 kontaktu zvakem.
Tad as rinkciaus kita autodaliu parduotuve.
Va kaip Gintaras viska isanalizavo ir visiems suprantama kalba paaiskino.
Saunuolis
ziurek turbina man buvo labai panasi beda tai turba strigdavo asele laisvuma turejo tai strigo tai ne ipac kai salta masina beje masina c5 2.5 132kwNa manau, jei jau kliutu turbinos sparnuote uz korpuso, tai ir turbo veikimo garsas jau butu pasikeites, labiau panasus i kompresoriaus uzima, nei i svilpima, o ir tamsoj davus apsuku is duslintuvo turetu lekt grazios kibirksteles.