426
Elektros skyrius / Re: Kur yra A6 (C5) kondicionieriaus ventiliatoriaus fiškė?
« Įrašytas: 2013 Birželio 01, 17:00:57 »O tai po uzpildymo jis veike?nu neveike tik dabar uztikes jus jog turi veikt, nes as ta masina nei 2 metu neturiu ir tik pirma vasara kai naudojamas kondicionierius nes ana garaze prastovejo 5 men ir pasiziurejau jog nudeges 40A bet as tik kieme kurinejau nevaziavau dar po pakeitimo saugiklio
ar tiesiog jis ne visada turi suktis?
aciū
ka ne taip padariau? 


kaip ji uzglusinti ? noriu patikrint ar tikrai jis? dar beto is to sparno kur jis yra kazkokie garsai dar kartais ta prasme suzirze
