426
Įvykę renginiai / Re: Quattro žiema 2012
« Įrašytas: 2012 Vasario 13, 12:03:28 »Tai gal aš, su raudona beške buvaupasipasakokit kas po renginio arimuose pabuvojo, atai gryztant matesi ne vienoi vietoj nuciuoztaman prieš akis beške nuleke![]()
![]()
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Tai gal aš, su raudona beške buvaupasipasakokit kas po renginio arimuose pabuvojo, atai gryztant matesi ne vienoi vietoj nuciuoztaman prieš akis beške nuleke![]()
![]()
Keletas akimirku is mano fotikoŠitoi sankryžoi dėka rūko ir kelio dangos neišsukau posukio ir tiesiai nulekiau nuo kelio![]()
vo ble.. kadangi tarp kontaktu darbo laiko nesitikėjau rast tai ir neieškojauNorėjau paklaust iki kada šiauliuos impulsas darbo dienomis dirba? Internetiniame puslapy neradau kažkaipsenai internetu naudojies?![]()
http://impuls.lt/lt/bendras/bendri_kontaktai/
Dėkui
http://img405.imageshack.us/img405/4186/pict4001.jpgŠita audele net panai labai patiko kuri universalu nekenčia
Tik pamačius... "ooo kokia"
kelios min iki pabaigos o raptors sugebėjo sumažinti skirtuma iš 16 į 5 taškus
Ir Weemsas lyg ir buvo surinkes 5 pražangas(ne vien man taip pasirode) bet išbego ir sužaidė kaip niekur nieko.
Tikiuos ir tokie išliks dar pora valandu, kadangi teks neužilgo su galu varoma karve senelius vežt... tai dar pasibaidys pamate kad skersas kas antra posuki išeinuna kaip pas jus gatveles ar slidzios , pas mane tai slidokosgatvės plikos kaip Rudoko galva
pasakyk kad jis dar nesubrendes isigyti automobili, tegul geriau su dviraciu vazinejaTai ta jau senai žinau tiesiog galvoju šykart, kad ir toki kibira nusipirks bet gal ne lavona kaip praitas mašinas
tai gal kas iš arčiau yra mates? kokia buklė? ?!? 
Sveiki... Nu kode nėr sniega jklmnVakar į palanga variau tai netoli Plungės pilna sniego buvo, visur balta balta..![]()
![]()
:[

Taspats ir man šiandien buvoblin normaliai , bet ant vieno posukio pravazevau viskas ok buvo paskui po val vazevau tokiu paciu greiciu ir nebeuzsukau , tai nulekiau tiesei i pievas , bet nieko biski dugna paliete nusileidziant , o pievom paskui isvazevau![]()
as savo gatvikei ant 20 vaziuodamas ciut i akmenis neivaziavau, priekis ant posukio tiesiai sugalvojo vaziuot
?!?