Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
401
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 13, 10:46:29  »
Na po žiemos reikės kažką žiūrėti, dabar nėra noro prie tokių minusų net nosies į lauką kišti..
Dar klausimas, ar šie ratlankiai ėjo tik ant a4 ar ir ant a3? jei ten ir ten, tai gal skyrėsi jų ET? jei ėjo ir skyrėsi, tai koks turėtų būti a4 ET? Gal kas pirkote tokius, kiek jie gali būti verti jei tarkime be padangų?


Kažkur matyti ratai...  :goodboy: Kur nuoroda į mano garažą? :)
Pagal dokumentą b7 išnešimas turėtų būti 35..45. Jeigu ratlankiai ne 7 colių standartas, tai išnešimas bus kitoks, bet standartiniams stabdžiams vietos yra daug. Užtelpa ir su ET54, bet bais negražiai tada atrodo.

Nuotraukoje esantys ratai ant mano b7 yra ET42 7J su 20 mm rastafkėm (priekis ir galas). Tai priekyje lygiai lygiai su sparno kraštu, galas gal dar galėtų būti 5mm daugiau į išorę. Arba priekinius reikia stumti vidun.

Turiu žiemai kitus ratus nuo b6 irgi su ET42. Su minkštesnėm padangom, kitokio dizaino ratais ir su tuo pačiu 2cm papildomu išnešimu jau priekis daug toliau, o galas jau lygiai lygiai.


Šitame puslapyje surašyti visi rekomenduojami pandagų ir diskų variantai. B7 modeliui su 2,0 TDI:
http://www.auto-legion.ru/avto_podbor/modif-1200.html

402
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 13, 10:32:59  »
Pas mane et35 su padangom 215.45r18.Vaizdas tvarkingas,nei issikise,nei sulinde I vidu.Del gamyklinio isnesimo gal kolegos patikslins.
Del tavo disku manau kainos sviruoja 500~600lt.

Būtų teisinga prie šių skaičių dar pridėti ratlankių plotį, nes ir su giliu ET45, bet 10J ratlankiai styros išsikišę.
O diskai aš irgi manau bus apie 600Lt, bet reikia žiūrėt kokios būklės norisi. Visiškai lediniai manau gali kainuot ir šiek tiek daugiau.

403
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 13, 10:30:36  »
pavarge amortikai, kaip jie yra minkstesni kaip ir spyruokles pasmuke,karavanams taip nutinka maziau.o turi masina stoveti kad galas auksciau.

Pas mane avantas. 2008 metai, važinėjęs Belgijoj. Itin tvarkingas. O vat galas žemiau, gal ant kokių 2 cm. Amortikai geri, spyruoklės gamyklinės. Nu gal kiek pasėdusios, bet pagal bagažinę, tai nepanašu, kad bulvės vežiotos.
Gal patvirtins per kurių rankas praėję daugiau nei penkios šio modelio audės. Bet mano nuomone, čia gamykliškai normalu, kad nosis kiek aukščiau.

404
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Savas-A4 b6-1.9TDI
« Įrašytas: 2015 Sausio 09, 10:23:18  »
Na reikia nubraukti dulkes nuo temos  :-) rieda audi be problemu dziugina kiekviena diena  :H truputi padirbeta ir prie audi pakeisti dirzai tepalai ir visi filtrai na ir pazaista su galiniu bamperiu gal kas centriukus ratam turit parduoti?


Siūlau pirmiau padažinėti ratų nubrozdinimus. 50 gr. dažų kainuos nedaug. Teptuką kanceliarijos skyriuje rasi.

O dangteliai gal po 10 eur / vnt. Kažkoks Domas iš telšių autopliuse ar autogide pardavinėja. Siunčia į kitus miestus.

Edit: mašina tikrai drakonas, negadink B6. Dažyk bent grotas juodai, ne taip šviesios iš toli matysis. Mano nuomonė, o pasielk kaip nori.
CC kol nuplautas, iš toli ir nuotraukoj  (y)

405
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 09, 10:17:16  »
Ai, važiuodamas į šeškinės kalną pasijaučiau kaip Niurburgringe, tai nufotkino riebiai. :goodboy: Tai dabar sakau, net rankinio nebetraukiu, nes žinau, kad vėl prisidarysiu bėdos. (n):goodboy:

Šitas geras.  :goodboy:
Aš irgi buvau gal ant kokių 95kmh nusifotkinęs, bet laiškas neatėjo. Senatis suėjusi, tai gal išsisukau. :)
Man matyt pasisekė, kad šalia dar viena mašina važiavo. Gal nežinojo kuriam premiją užskaityt :)

Linkiu to paties.

406
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 09, 10:04:54  »
Na aš tai vieną paskutinių metų dienų pasidariau meškos paslaugą, kad dabar nebesinori net rankinio traukiot. :D

Kur Vytke nulėkei? Su savo žemąja ožką?

407
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 05, 12:31:32  »

Pakabos patikra ir ratų suvedimas atliktas. Buvo nedidelis nukrypimas.
Greitai ir be eilių padėjo audagena.lt, padėka GarazasTDI.

Liko tik diskas su "bordiūro išbėrimu" :)

408
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 05, 09:00:10  »
Pakelsiu savo temą, nes viskas ką dariau nuo rugsėjo tai: ploviau, pyliau kurą ir sukau kilometrus.

Atvažiuoju šian į darbo aikštelę. Galvoju galu prisiparkuosiu. Susuku vairą ir "kažkas" rankinį užtraukė.  :V
Ir čiuožia mano aude šonu ant apsnigto ledo link bordiūro. Sėkmingai ant jo užšokta (ne aukštesnis nei 10 cm). Girdėjau smagų metalinį garsą.  (z)
Šiaip ne taip išlipau iš pusnies.

Moralas:
- Vaikiškas noras čiuožt užtraukus rankinį matyt baigėsi visam laikui. Gal reikėjo seniai liautis? (!?)
- Tikiuosi, kad garsas tik iš ratlankio ar lūžusio ilginto (sudėtos 20 mm rastafkės) rato varžto
- Pats prisidirbau metų pradžiai veiklos ir išlaidų  :-{

409
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 31, 08:35:26  »
Kalbėkit ką norit, bet šiandien lauke sąlygos, kad jeigu gali nevažiuot, tai nevažiuok. Pasaugokim savo Audes ir kitas garažo TP :)

410
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 18, 17:04:00  »
Pas mane B7 su daugiauspalviu borto kompiuteriu. Jam canbus error free LED lempikes vis tiek nepatinka. Lempikes isbandytos ant kitu auto, tai kitas apgauna ir klaidu nemete. O vat šitoje - ne.  :goodboy:

411
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 18, 13:37:22  »
Nelabai suprantu ka ten kovot su tuo CAN.. Kiek esu keites ledu c6, atsuki idedi naujus prisuki - viskas.
Sitas reikalas darytas ne ant C6 :) Bet čia aš su savo situacija jau OT.

412
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 18, 13:28:54  »
Aišku, kad pasikeisti nesunku, bet dabar esu jau pasidaręs, kad LED šviečia. Sukovota su Can bus sistema, kad jai tiktų, tik kitais būdais.
Jeigu su OEM detalės nereikėtų keitalioti prieš TA ir nebijoti, kad žaliukai grūmos pirštu, tai pasiimčiau šituos ir susidedu visam laikui.
Tuo pačiu ir tėvukui paimčiau, kad galėtų džaiugtis.

413
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 18, 11:37:26  »
Gal kam teko susidėti ant savo B7 S-line buferius ir slenksčius?
Viskas tinka bolt on, ar reikia pritaikyt? Kiek toks malonumas atsiėjo?
Kažkaip žiūriu ir bais gerai atrodo tie priekiniai pažeminti buferiai ir galinio buferio sijonas papildomai palankstytas :)

414
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 18, 11:06:32  »
Aš esu girdėjęs tokią mintį, kad LED numerio apšvietime TA darbuotojams kliūna, nes automobilį gaminant LED nebuvo numatyta montuoti tokį šaltinį ir dėl blogesnio numerio apšvietimo.

Tarkim Audi a6 ar a4 iki tarkim 2008 metų LED numeriams apšviesti nebuvo naudojami. Gal tik A8 atveju (spėjimas iš lempos). LED užtikrina blogą apšvietimą dėl mažo kampo. Kai kurios LED apšviečia dešimtimis kartų geriau nei kaitrinės 5W "piliulės".

Čia ir įdomu, kaip į situaciją bus pažiūrėta, nors ir dedamas OEM apšvietimas, tik nuo naujesnių metų modelių.

415
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 17, 22:48:23  »
Tinka a3 a4 a8, turetu tikti ir tavajai, jeigu lemputes lizdas ne su fyske.
su 2 elektrodais, be fyskiu. Meginsim sita moda pasidaryt kad butu draugiskos TA. Idomu jeigu yra visi gamykliniai tuv zenklai kabinsis, kad ne pagal komplektacija?

416
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 17, 11:21:27  »
"Po 48lt audi klubui - turim vietoje"
kodai : 4H0 943 021, 4H0 943 022

Gal kas gali sito daikto išmatavimus? Ar čia standartinis dydis keliems modeliams? (H-) Gal eis pritaikyt į mano B7  (8-)

417
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 16, 15:54:56  »
turiu tokią beveik naują savo žmonos automobilyje, jis ten per mažas.....

Dėkui, bet per vėlai pamačiau laišką. Jau pasičiupau AD.

418
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 12, 11:54:24  »
Patikrinsiu ar turės man reikiamą sandėly. Ačiū

419
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2014 Gruodžio 12, 10:53:29  »
Vilniečiai,

Reikia šeimos automobiliui naujo akumuliatoriaus (net 0 laispnių padarė savo). Parduotuvės skyriuje radau tik pas Bratką, bet jis akumų į kitus miestus nepristato.
Gal kas neseniai ieškojote ir žinote pas ką kultūringom kainom galima rasti mažytę "batareiką" (45hA ir 330A)? :)

420
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 28, 14:27:26  »
Žiūrėkit pozityviai:
Auto keleiviai sveiki, apie žvėries būklę media nieko nepraneša. Svarbu žvėris ne salone ant galinės sedynės, beveik naujas gimtadienis.
TT-škės gaila, bet bus sutvarkyta, atsinaujins, priekis akmenukų nebus iškapotas.

421
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 27, 14:31:19  »
Aš dar prie veduko temos noriu pridėt.
Bet kokios investicijos į infrastruktūrą yra gerai. Įsisavinta 20 mln. iš ES fondų, pridėjus mažiau savo. Valio!
Ar buvo galima kur nors kitur tuos pinigus panaudot? Galbūt, bet dabar pastatė šitą, statys sekantį kitur.
Mažiau bėdos atvažiuojant nuo Kauno bus patekti į Žvėryną ar verslo trikampį.
O planavo, kad per dieną veduku turėtų naudotis apie 13-16k žmonių.

Su šiuo projektu neturiu nieko bendra, tiesiog pabodo klausytis, kaip žmonės dėl jo bamba. Tada kita populiari tema: ką veikia kelininkai, kodėl nebarsto Vakarinio aplinkelio. Normaliai lėkt 100 per plikledį neįmanoma. :)

422
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: Kinomanų kampelis
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 27, 10:25:41  »
Iš tos pačios temos apie blogus policininkus:
http://www.imdb.com/title/tt0139654/?ref_=nv_sr_1

423
jei kalbant apie ziemines ir padangos nuo r17 tai dauguma bus su defektais, nes brangios ir niekas veltui nemeta, tuo labiau, kad pvz Vokietijoj galima vazinet su skirtingu rastu padangom ant asies, tai daugelis ir pataupo vazineja su skirtingom, gali rasti nebent i keliu komplektu po viena surinktas geras, kokias r15, tai galima rasti geras be problemu

Taip, rašydamas turėjau minty R17 ir didesnes..

424
Važiuoklės skyrius / Re: Ratų nuotraukos (temoje nekomentuojama)
« Įrašytas: 2014 Lapkričio 09, 19:05:46  »
Įkelsiu ir aš savo keletą nuotraukų.

Ratų gamintojas: Audi OEM
Modelis: A4 (B6 modelio) 5 stipinų (specifinio pavadinimo nerandu)
Dydis: R16, padangos 205/55 (bais purvinos)
Plotis: 7J
Išnešimas: ET42
Pakaba: gamyklinė



Ratų gamintojas: Audi OEM
Modelis: Artis
Dydis: R16, padangos 205/55
Plotis: 7J
Išnešimas: ET42 + 20mm rastafkės.
Pakaba: gamyklinė




Ratų gamintojas: Audi OEM
Modelis: A4 (B8 modelio) 6 stipinų kaltiniai ratai (diskas sveria vos 8,22 kg)
Dydis: R16, padangos 215/55
Plotis: 7,5J
Išnešimas: ET45
Pakaba: gamyklinė



Ratų gamintojas: Skoda OEM
Modelis: Pegasus
Dydis: R17, padangos 225/45
Plotis: 7J
Išnešimas: ET54 + 20mm rastafkės.
Pakaba: gamyklinė (visureigio) su nusėdusiu galu




425
na nesakau, kad 100% su ju prekem taip yra, bet tikrai labai daznai apsigauna zmones ten pirkdami senas padangas kaip naujas. Jau daug geriau is skelbimu nauju metu padangas pirkt pigiau, negu is egzotikos senas. O pirkt is egzotikos interntu isviso nesamone :D
Egzotika bene viena zinomiausiu kontoru prekiaujanciu LT padangom ir taip isdurinejanciu zmones.

Sutinku, kad ne pats geriausias pasirinkimas imti senas, nors ir nevazinetas padangas.
Sanmarko, nesupyk už seno post'o pakelima, bet jis man labai tinka prie klausimo.


Lietuvoj per skelbimus ar pas montuotojus yra pilna 7mm 2012 metų gamybos premium gamintojų padangų. Juk dauguma jų atvežtos iš vakarų arba skandinavijos. Tai parduodant jas už 200 Lt čia, užsieny už jas reikėjo mokėti ne daugiau 50-80 Lt. Užsenietis juk nedurnas už tiek litų atiduoti padangas už kurias mokėjo kokius 300-500 Lt / vnt (100-150 eur).
Taigi padangos "tipo" ledinės - top gamintojas, ne super senos, daug mesos, kaina puiki.

Tai dėl kokios priežasties dažniausiai jos atsiduria Lietuvoj? Nesupykit už gal kiek kvailą klausimą.

Kiek teko susidurti perkant naudos padangas iš padangistų, tai arba nulaiptuotos, arba su guzu, arba su išplėštu gumos gabalu, arba plyšusiais vidiniais kordais ir vibracija.

Vienintelis būdas tokiu atveju sėkmingai sudalyvauti naudotų padangų loterijoj daug kartų bandyti, kol pataikysi. Pasakykit nuomonę, kurie turi daugiau patirties su šiuo klausimu.

Puslapiai: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22