401
Panevėžys / Re: Panevėžio pokalbių tema
« Įrašytas: 2013 Rugsėjo 19, 18:33:37 »Panevežiečiai gal esat apžirėję kas? ką manot? http://www.autogidas.lt/audi-100-c3-visureigis-1989-0125491797.htmlNet nekiltu minciu man jos apziurinet...
Paskui naktimis gali sapnuotis kosmarai.
Nors asmeniskai vienas kito nepazistam, bet bus gal kada proga susipazint.


Jei voztuvus pritrint pasiseke be vargo, tai lizdai dar normoj.
Imanoma aisku viskas gali ir is benzo i dyzeli persidaryt.
Islaidos-daug melejonu, o naudos-???
