Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
376
Šiauliai / Re: Šiaulių pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Sausio 27, 12:41:33  »
Garažų gatvėj daro, bet jeigu nori kad atgal viską ir sumontuotų GERAI ir subalansuotų, tai tik prie 4 vėjų. Garažų gatvėj jei tik ištiesint verta, padaro gerai, kaina mažesnė nei 4 vėjų, bet montuot/ balansuot tik prie 4 vėjų :) Daugiau niekam nepatikiu, nes pasirodo atrodo nesunku, bet tik po 4 veju balansavimo mašina nebedrebejo :D

Labai ačiū.  :H Nusiųsiu tėvuką, kad nuvežtų mano vasaros ratus tiesinimui.
Balansuoti yra sąlygos patiems namie, o sumontuos šalia namų, tai tik tiesinimas aktualu.
Kiek galima tikėtis sumokėt už vieno rato tiesinimą? Reikia tik nedidelius įlinkimus pataisyt, jokių trūkimų, virinimų ir pan.
Aš ne vietinis ir tėvukas nežino, gal tikslesnį adresą garažų gatvėj galima būtų?

377
Šiauliai / Re: Šiaulių pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Sausio 27, 11:25:45  »
Šiauliečiai,  (h)

Kur patartumėt nuvežti ratlankius tiesinimui? Kad būtų viskas teisingai kainos ir kokybės antžvilgiu, o ir rankos iš teisingos vietos išaugusios. Pora palenktų nestipriai, bet vibracijas kelia, dar porą dėl šventos ramybės reikia patikrinti ar viskas ok.

Jeigu ne į tą skyrelį pataikiau, pataisykit.

378
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 26, 09:48:57  »
Kada garsas, kada vibracija.

Situacija tampa įdomesnė. Visi davikliai klaksi vienodai. Neužtikau nei vieno mirusio. Kažkaip nujaučiu, kad kažkur laidyne nekontaktuoja.
Neverta spėliot, reikia greičiau užsikurti kompą, daryt diagnostiką. Žiūrėt ką rašys. Įtariu teks prie parkų kompo prisikasti.  ff

Stovi prie galinio sparno, už apdailų. Bus proga viską nusiėmus susiklijuot garso izoliaciją.  (+)

Su moldingais galėsiu pasižaisti vakare. Bus matyti kokia tikra jų situacija.

379
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 26, 09:42:12  »
Lauksim vaizdų pavasarį. (+)

Aš irgi laukiu :)

380
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Klevo garaže A4 B5
« Įrašytas: 2015 Sausio 25, 23:09:34  »
Kad tik patarimas duotu naudos.


Vilniuje svieslente rodo 0.968...  :-( :-{
Gal kas vaziuos i vilniu is kauno. Prigriebkit man 60 ltr sito pigesnio gerio.

381
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 25, 22:14:16  »
@VitalijusP - moldingai bus vasarai. Aciu, su ratais stengiausi.

@Laimisirko - Nekubek teist, juk parasiau kad moldingai tik primatavimui. Ziemai aukstis ir bruzgavykai pats gazas, o pavasaris ateis ir bus viskas sutvarkyta. Lauksiu tad tavo komentaro :)

382
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 25, 22:03:15  »
viskas gerai, spalva sueitu, tik sitie moldingai + sitas aukstis ir bruzgavykai  (z)   :goodboy:

Laimi atsipalaiduojam. :)
Del laiko ir galimybiu stokos, nieko nekeiciu. Bus siuo klausimu pasitaisyta. Ok?

383
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Klevo garaže A4 B5
« Įrašytas: 2015 Sausio 25, 21:58:51  »
Nu ok aisku. Tada gal performuosiu savo klausima: ka manot apie toki mano varavimo buda? Jeigu ne taip, kaip kitaip vairuoti ekonomiskiau?

Jigiritsu senieji vilkai tau nori pasiulyti sanaudas skaiciuoti kitu budu. Pili pilna baka. Isvazineji puse (ar daugiau) bako, pili vel pilna. Pasizymi kiek supylei, kiek nuvaziavai. Jeigu norisi dar pasizymi kiek miesto km, kiek uzmiescio. Pakartoji pakartoji uzpylimu procesa kelis kartus ir tada susiskaiciuosi kokios vid. sanaudos.
Nesiparink jei vid. sanaudu skaiciai labai sokines. Dabar ziema, tai saltis, sniegas ant keliu, kamsciai ir t.t. per ilgesni laika susivesi vidurki.

O del vaziavimo budo, tai nelaikyk labai zemu apsuku, tai kenkia varikliui, o del per dideliu vibraciju ir visai auto.

Asmeniskai naudoju stabdyma varikliu, srauto prognozavima (kai pavyksta), geros automobilio bukles palaikyma, tinkama slegi padangose.
Is patirties vien padangu plotis, rastas ir gumos misinys gali labai itakoti sanaudas.

Sekmes skaiciuojant.

384
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 25, 21:39:09  »
Nezinau kaip viskas atrodys pabaigus iki galo, bet nusipirkau 4 zaisliukus. :)
Primatuota, nes nebuciau istveres kitaip.
Reikia juos gerai nusivalyt, gal papoliruot ir spresti dazyt kebulo spalva ar ne. Sline buferiu kol kas nebus - neadekvaciai brungu. Jusu teismui nuotraukos pries ir po. :)

Tik be pavydo scenu, nuotraukos telefonines.








385
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 23, 14:24:04  »
Jis naujoj auto bus sumontuotas prie bardačiokio, bet reikia išsikrapštyti ir senosios. Kol kas ačiū. Kimbame į darbus :)

386
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 23, 07:22:16  »
Nelabai aiskiai parasei, tai nesuprantu apie ka kalbi, koki priedeli, ir kas cia toli nueina?
bluetooth moduli pavadinau priedeliu.
Is jo iseina svieslaidis, kuris suvyniotas su kitais laidais. Idomu ar daug tos pynes reikes isardyt, kad issitraukt bluetooth modulio svieslaidi.

387
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 22, 19:11:41  »
Tada rikes kazka kinisko isideti :)
Tik retas variantas be sviesolaidziu :)
Cd deze yra?

Yra. Su sviesolaidziais.
Cd deze yra. Norint issikrapstyt ta priedeli laidu pyne reikes isardyt. Toli ji nueina?

388
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 23:16:51  »
kaip draudimas paguode? :D

Nesiveliant i detales pasakysiu, kad paguode labai gerai. Tikrai apsimokejo tureti kasko.. Jau ne pirmu atveju ir ne vienu automobiliu draudimas dave labai daug naudos.

389
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 23:13:49  »
Kada garsas, kada vibracija.
Aciu, only. Ryt meginsiu prasitikrint.

Nusprogo turetas leptopas, tai turimas vcds laidas ka nors pririst siuo metu tik tinkamas. Reikia skelbt naujo kompo paieska.. :)

390
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 23:11:21  »
Teisingai,
beje kaip tau su rns e baigesi?

RNS-E isejo, negrizo. Iseidama paliko isdauzta stikla. :)
Draudimas paguode.
Idetas kitas stiklas, audi concert 2 din magelis. Subjektyviai geriau groja nei rnse.

Patikslink klausima.. :)

391
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 22:49:23  »
tai daviklis greiciausiai numire, dek pirsta ir ziurek ar visi klaksi
pridejus pirsta prie daviklio turi girdetis kazkoks garsas? Jeigu nesigirdi vadinasi tam davikliui batai?

392
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 15:40:07  »
Reikia pagalbos.

Park assist pradėjo grybaut. Įjungus atbulinį bėgį pasigirsta 1s ištisinis signalas (toks pats kuris girdisi priartėjus jau labai arti kliūties). Dabar jis skamba nuolat. Parkai švarūs, jokios kliūties. Ties kažkelintu užvedimu būna suklykia dar aukštesniu dažniu ir tada nebeskleidžia jokio garso.

Normalios diagnostikos neišėjo dar pasidaryti. Laidas (po ranka) lievas nesijungia prie controlerio, o kitas laidas (tikėtina geresnis) buvo per toli.

Parkų kompas atrodo stovi galiniam kairiam sparne. Reikia greičiau ieškot bėdos, nes nuolatinis klykimas nervina...  :-{

393
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 15:36:59  »
Buna su tuo MMI basic be sviesolaidziu, tada niekaip, jei jie yra, galesi pasidaryti

Ok, reikės krapštyt, žiūrėt. Jeigu švieslaidžių nerasiu, tai teks rūkyt..  :smoke: :smoke:

394
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 20, 15:29:27  »
Suabėjojau į kurią temą kelti. Čia manau bus žinančių. Jeigu nepataikiau, adminai, permeskit.

2006 MY A6 su mažu vienspalviu raudonu ekranu turi bluetooth opciją.
Ar eina išimti bluetooth priedelį ir įsidėtį jį į tų pačių metų A6 su spalvota didžiąja navigacija?

Jeigu reikia tikslesnių duomenų apie auto, galėsiu patikslinti. Ačiū

395
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 15, 22:27:28  »
Be jokių nuolaidų yra po 91 euro moneta dyzelio, brangiau siek tiek, bet nereikia nuolaidu :)

Yra, bet tam reikia sukt is kelio. Pagal sutilpusi kieki dideles prasmes mest kelia del takelio nebuvo prasmes. Grizus i sostine neste tablo nenudziugino ~1.01 eur pries nuolaidas. :)

396
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo A4 (B7) TDI Avant
« Įrašytas: 2015 Sausio 15, 15:55:43  »
Aplankiau siandien Kauno neste. Po visu nuolaidu kuro isipilta mokant po 0.895 eur/ltr. Kazkaip keista iskonvertavus matyti 3.09 ltl/ltr.  :D




397
Forumo dalyvių auto garažas / Re: donces-zemaicio a4 b6 2,5 v6 114kw
« Įrašytas: 2015 Sausio 14, 19:56:13  »
.....Todėl nereiktų juoktis iš "garažiukų" nes kartais vienas dirbantis dėdė Kolia garaže gali daug geriau suremontuoti, nei autorizuotas servisas :)))

Is sportinio intereso esu uzklauses vw centro meistru kaip keicia sailentblokus. Prikelia rata pries verzdami kaip reikalauja techniniai reikalavimai ar ne.
klause jo kolega tai atsake taip: pazistamiems prikelia, o siaip visiems kitiem kaip papuola. Tad oficialus centrai akivaizdziai ne stebuklas.

398
Forumo dalyvių auto garažas / Re: donces-zemaicio a4 b6 2,5 v6 114kw
« Įrašytas: 2015 Sausio 14, 17:15:01  »
Per tuos garaziukus dar brangiau dazniausiai gaunasi jie uz dyka nedirba  . O ka as turejau padaryt atvaziuot y centra su savo dalim ,reikejo man susapnuok priezasti kodel vibravo ,nestovesiu su zvake atsistojes prie meistru ir salia to vadybininko .atvaziavau i centra pasakiau kokios bedos,kad vibruoja ir kad sutvarkytu psio .

Turėjau ir aš istoriją su Audi centru ir savo B6. Atvežiau su sudegusiais 2 cilindrais (greičiausiai dėl dingusios kompresijos pripurškė per daug kuro, bet dabar jau nesvarbu). Sakiau, kad sutvarkytų. Tai ale sutvarkė, bet priėmėjas užsiėmė chaltūra. Sutvarkė, ne iki galo, biesas žino kur. Daug sudegintų €€€. Jokių oficialių įrašų sistemose apie tvarkytą mano Audi.  :-{
Žodžiu tikiuosi tavo atveju ne tas pats, bet kažkaip skamba neskaniai, kad tiek darbų už kapeikas padarė AC. Ten už ratų atsukimą ir perdėjimą į galą tektų 100 litų sumokėt (kiek hiperbolizuoju). O dar ir devėtas dalis siūlo dėt.  (wow) Jokio skirtumo, kad sausio 2 d. parduotuvės nedirba, dirbs sausio 5 d. Manau centre mašinos pastovi ir po kelias savaites kol atsiunčia specifines dalis iš užsienio.

Čia mano nuomonė. :) Būk atsargus - sūris nemokamas, tik pelėkautuos.
 
Edit: Istorija nutiko ne su Klaipėdos AC. Darbuotojas, kiek žinau, darbo neteko.

399
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 14, 09:51:30  »
jus nesuprantat, joms ne galas per zemai, o priekis per aukstai  :goodboy:
Aukso zodziai :H

400
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 13, 17:38:54  »
Pas mane irgi viskas gamykliška ir automobilis su 95k rida, bagažinė tvarkinga, bulvės nevežtos, bet atskirai pritaisytas kablys Thule, kuriuo buvo vežami dviračiai..Klausiau audi centro, tai atsakė taip : "Dėl priekio ir galo aukščio niekada neatkreipdavau dėmesio, bet taip neturėtų būti, gali būti pasėdusios spyruoklės arba silpni galiniai amortizatoriai." Tą patį pasakė forumiečiai.. Nes kiek žiūrėjau ir kitus, tai stovi gerai, tas priekis galas labai jau nežymiai skiriasi, tikrai ne du cm :) teks kažką galvoti.

Dėl ratlankių, tai yra įvairių kainų, geri su normaliom (~5mm) padangom lenda po ~600 lt, be jų mačiau ir po 400 Lt :)

Masina stovi ant spyruokliu, o ne ant amortizatoriaus. Jeigu amortizatorius ne trumpo stoko, tai jis visiskai ne prie ko. Amortizatorius skirtas judesiams slopint, o ne auksciui reguliuot. Jeigu amortizatorius ne trumpo stoko, tai visiskai ne prie ko. Jei nusisneku, pataisykit.
Jei ir yra "beda" tai tik spyruoklese.

Beje pas mane taip pat kablys stovi.

Uzmuskit nepatikesiu, kad mieste vazinejancios b7 yra visos jaunos, stovejo ziemom ant kaladziu ar pakeistom spyruoklem i naujas (ne is sroto). Nesu mates ne vienos b7, kur sikna auksciau nei priekis.

As manau cia bus optine apgaule, su kabliais ar be, kokio dydzio varikliai ir dezes stovi. O ir ratai gali vaizda keist.

US audi savinikai, kurie nesudeje coilu, keicia priekines amortiku ploksteles kad atsistotu tiesiai. Visos ten b7 audes (aprasomos audizine.com) yra su negative rake (priekis auksciau).

Puslapiai: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22