376
Benzininiai varikliai / Re: dreba variklis
« Įrašytas: 2013 Lapkričio 14, 12:48:54 »liamda kaireje puseje tep panasiai po kolektorium? sorry uz tokius klausimus.. audi kiek zalias:) bent kolkas... koka liamda zondo paskirtis siaip? jei cia jis kaltas? tai vat tokie pozymiai buna?Ji matuoja likusi deguonies kieki ismetamosiose dujose (kad zinoti riebus/liesas misinys) ir duomenis siuncia i variklio ECU. O kas liecia savaimini persijungima i benza, tai butu aiskiau jei zinotum kurios kartos duju iranga pas tave.
Jungtukas tavo triju padeciu ar su viena maza knopkyte (mikriku)?
Netinka tik senesnis varikis su 83kW.
Suporto kronsteinai pusemis nesiskiria. Pasibandyk apkeist vietomis. Daliu iekok srotuose.

Gal kas atsiustu linkomanijos pakvietima?
Prie dezes sitiems varikliams dar nebuvo tokiu davikliu. Beda bus greiciausiai tramplioriuje. Viduj esantis holas ir siuncia impulsa i babina. Pasitikrink ar i tramplioriu ateina itampa. Fiske triju kontaktu, i krastinius ateina + ir - holui uzmaitint, o i vidurini siuncia signala is holo. Ar jis veikia patikrint gali pasiemes 12v lempute, prijunk jai + nuo akumo, o minusa prijunk prie vidurinio kontakto, tuomet sukant starteri lempute turi daznais intervalais mirgset. Jei mirgsi- tuomet holas OK. Belieka ieskot slieku arba pravodkej arba keist variklio ECU. Tikiuosi issamiai paaiskinau.
Tokiu atveju, gali jaustis sioks toks atmusimas per stabdzio pedala.
Nuo suviu sunku apsisaugot, net ir esant tvarkingai aukstai itampai...