351
Audi 80 / 90 / Re: Audi 80 competition savininkų kampelis, diskusijų tema
« Įrašytas: 2015 Gruodžio 15, 17:51:48 »
total gaMno sita bulka,isvaziavo kaip donoras bet sugalvojo kazkas prikelti...reiktu visisku beprociu buti,kad sita bulka nupirkt uz tokius pinigus
aisku pas mane nesamoninga programa dabar,reik verkiant programuoti,matysim kas bus po programos

atsistojo kosTmosa o sudakas gavos konkreciai.gal is 20 karto dezes nuimimo uzdejimo siaip netaip atitaike ivarza,o po 3 dienu viskas issiskraide padaliam...su libanieciu kolkas maziau bedu