351
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 22:30:32 »nesuprantu kas jums yravisi linksmai pasibuvom - kas cia blogo?
Buvo linksma dar ir snd visa diena prisiminti, kol neprasidejo: Ema,tu esi.........
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
nesuprantu kas jums yravisi linksmai pasibuvom - kas cia blogo?
Ema daba i meeta ateisim tik vasarop
tik nesakykite kad to nezinojote ir cia neva naujiena?google su facebook viena ranka musa
![]()
![]()
oi, cia ir google sauniai darbuojasi siuo klausimu, o kas yra facebook tai aplamai nuo A iki Z google gali rasti, ten nera privatumo nei laso
nusistaciau db privatuma
pagaliau ismokau 
Ema sekanti bus(foto rasta viesai prieinamoje vietoje)
google visagalis
ne visi viesai prieina
taip, tas pats. Mate kad 'linksmi' tai ivare beveik 70lt...
niu jooooo,geras jis.... :[
savijauta mano ir gera, viskas ok, tik miego trukuma kompensuoju siandiena ijunges tiesiog laisva beginoriu vel vakar naktines programos, tik va taxas tai sugadino nuotaika, bet tyngiu aiskintis su jo saskaita
ne visu gal vardus zinau, neturiu ka atsakyti siai minutei, meno pauze man isijungus siandiena
Dima saunuolisMes su Dima dar zada prarade po Amerikos pirties, jautemes pagerbti sokejai salej, o panos vis naujos supo besokancios, galejom bet kuria pasokdinti, aisku buvo papildomu aplinkybiu, bet net sunku jas paaiskinti kol kas![]()
![]()
Svarbu, kad mergaiciu buvo!!!! Tik kad Jus lb isrankus... 

sunkiai sekas mastyti...
Labas rytas
Uzdarem vakar Senus vartus, uzdarem ir Amerika pirty, lauke paziurejom jaunuoliu vaidybini soki "duok I galva", bet va Timejaus uzdaryt nepavykoBiesai, Dima pazada islaike, namo visus palydejo
Ema, tai ka, jau kluba uzdarnejo?
hmm tai kada kaunas issiskirstete vakar kad visi dar zzz zzz zzz ??mes gryzom pries tris, kazkas 6ryto![]()

oi atsiprasau mergaite as jau nuo kaledu nebeberniukashmm tai kada kaunas issiskirstete vakar kad visi dar zzz zzz zzz ??
Oi,berniuk.... Geriau neklausk...![]()
hmm tai kada kaunas issiskirstete vakar kad visi dar zzz zzz zzz ??
Uzfiksuoti biesai ziurom --> http://baitas.lzuu.lt/~mazylis/biesai/CX2010-03-04-030.AVI - ziureti per windows media playeri
Mes dar negrize, vazinejam, fotografuojames, lankom ivairias vietas, zodziu prisilankysime![]()
Sauniai atrodetvakare manau dar sauniau bus, vyrai kaip supratau visi nuogi, zodziu svingeriu vakarelis
![]()