Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Ema

Puslapiai: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21
351
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 22:30:32  »
nesuprantu kas jums yra :D visi linksmai pasibuvom - kas cia blogo? :D

Buvo linksma dar ir snd visa diena prisiminti, kol neprasidejo: Ema,tu esi.........  :P

352
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 22:25:02  »
Ema daba i meeta ateisim tik vasarop  :D

Arba aplamai pirksim Pezo...

353
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:52:54  »
tik nesakykite kad to nezinojote ir cia neva naujiena? :D google su facebook viena ranka musa :P :D

nesitikejau,kad cia kazkas ziures  ?!?

354
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:49:01  »
oi, cia ir google sauniai darbuojasi siuo klausimu, o kas yra facebook tai aplamai nuo A iki Z google gali rasti, ten nera privatumo nei laso :D
:P nusistaciau db privatuma  (be) pagaliau ismokau   :D

355
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:44:28  »
Ema sekanti bus :D (foto rasta viesai prieinamoje vietoje)



google visagalis :D

ei! Cia buvo irgi toks vakaras, kaip vakar :D ne visi viesai prieina :P

356
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:39:47  »
Ema tu esi....................

Kas?  :V

357
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:34:53  »
taip, tas pats. Mate kad 'linksmi' tai ivare beveik 70lt...
:O :O :O :O :O niu jooooo,geras jis....  :[


pries pora men uz 70 lt mes varem nuo centro i karaliaus mindaugo kebabine, taxistas palauke kol mes kebabu pavalgem, po to i aukst. sancius, po to i sukileliu pr, po to i silainius, po to i degaline ir i uzliedzius! 70 lt! Bet tada buvo mano bendradarbis, jis ziauriai gerai triochlina, tai susiderejo :)


O pries pora metu is bajorkiemio i silainius 80 lt...

Na,cia lb priklauso nuo taxi...

358
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:28:29  »
savijauta mano ir gera, viskas ok, tik miego trukuma kompensuoju siandiena ijunges tiesiog laisva begi :D noriu vel vakar naktines programos, tik va taxas tai sugadino nuotaika, bet tyngiu aiskintis su jo saskaita :)

kuris taxas? tas,kur Dimos pirstai liko tarpdury? kas buvo? 8:8

359
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 21:15:48  »
ne visu gal vardus zinau, neturiu ka atsakyti siai minutei, meno pauze man isijungus siandiena :D

mano savijauta tai snd gera. Visiskai jokiu pozymiu apie alkoholi. Tik jauciasi,kad miegojau 3,5 val :)

360
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 18:14:07  »
Nepakartojamas vakaras, naktis ir paryciai buvo :D :D :D

361
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 17:41:23  »
Dima saunuolis
Mes su Dima dar zada prarade po Amerikos pirties, jautemes pagerbti sokejai salej, o panos vis naujos supo besokancios, galejom bet kuria pasokdinti, aisku buvo papildomu aplinkybiu, bet net sunku jas paaiskinti kol kas (aa) :-]
:D :D :D :D :D Svarbu, kad mergaiciu buvo!!!! Tik kad Jus lb isrankus...  :-{

Ir ne tik pasokti galejot, galejot ir tel nr visu gauti  ;)

362
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 16:45:49  »
aaaa,maniau,kad kazkas kito ir nezinomo man  :D sunkiai sekas mastyti...  ff

363
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 16:30:41  »
kas tas telekas?

364
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 15:44:17  »
Labas rytas :D
Uzdarem vakar Senus vartus, uzdarem ir Amerika pirty, lauke paziurejom jaunuoliu vaidybini soki "duok I galva", bet va Timejaus uzdaryt nepavyko :D Biesai, Dima pazada islaike, namo visus palydejo :H

Buvau pamirsus jo pazada :D

365
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 12:06:24  »
Ema, tai ka, jau kluba uzdarnejo? :-]

tai kad gal vieni mes jau pabaigoj sokom  ff

366
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 11:57:19  »
hmm tai kada kaunas issiskirstete vakar kad visi dar  zzz zzz zzz ??
mes gryzom pries tris, kazkas 6ryto :D

ir dar visai nesidziaugem,kad gryzom  :D :D :D :D
Butu neisvije is klubo,dar butume sokesi  <o>  :D :D :D

367
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 10:51:43  »
hmm tai kada kaunas issiskirstete vakar kad visi dar  zzz zzz zzz ??

Oi,berniuk.... Geriau neklausk...  ff
oi atsiprasau mergaite as jau nuo kaledu nebeberniukas :P

aaaa.... sory... nezinojau...  :D :D

368
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 10:35:13  »

369
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 10:17:05  »
hmm tai kada kaunas issiskirstete vakar kad visi dar  zzz zzz zzz ??

Oi,berniuk.... Geriau neklausk...  ff

370
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 10:16:41  »
Hey hey sveikinam ryta!
GARSO GARSO GARSO!

371
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 10:13:34  »

Kas?

Berniuk, oi,atsiprasau, VYRE, ka tu tokiu metu veikei?  :O

372
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 05, 18:40:15  »
Uzfiksuoti biesai ziurom -->  http://baitas.lzuu.lt/~mazylis/biesai/CX2010-03-04-030.AVI - ziureti per windows media playeri ;)

Kokia as reksne!  (!?)

373
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 05, 16:04:26  »
Mes dar negrize, vazinejam, fotografuojames, lankom ivairias vietas, zodziu prisilankysime :D

aaa

374
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 05, 15:56:18  »
Sauniai atrodet (y) vakare manau dar sauniau bus, vyrai kaip supratau visi nuogi, zodziu svingeriu vakarelis :D

jau gryzai?

375
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 05, 15:33:40  »
taip, jai codecai yra :)
ei.... man normaliai paaiskink!

Puslapiai: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21