Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22
351
Pakaba / Re: Parduodu sportines spyruokles ir amortizatorius
« Įrašytas: 2015 Vasario 06, 09:17:49  »
Ieškau Audi A4 B5 Avant FWD žeminančių spyruoklių. Su pasiūlymais į email justaz23[eta]gmail.com, nes čia retokai būnu.

Šitos netinka?
http://www.audiklubas.com/forumas/pakaba/parduodu-a4-b5-weitec-spiruokles/

352
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Vasario 06, 09:00:21  »
Krekzdute siandien patiko, tik greit isskrido :-/ nespejom net kapoto pakelti ;)
Vytiokas geras tavo lauktuvinis Porto  is Porto (y)
O surkuC aCakingas (y) sake dar ir i kita MM atsiveš (y)
Pristatytas Haldexo valdymas (y)
Na ir aisku naujai atvykes S6 (y)

Bl...  (z) :-(
S6 praleidau... O būčiau žinojęs...  :goodboy:

Edit: ir haldexą gyvai pamatyt įdomu, bet...

353
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Vasario 05, 10:31:52  »
Pardavėjas matyti audi forumą paskaitė, tai dabar skelbime kainą matau 7700 eur. Arba jau kita auto pardavinėjama. O su s-line lipdukais tai taip stipriai persistengta, gaidingas gavosi visiškas  :F :F :F

354
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4 B5 1.9 TDi 66kw--> 157kw (neuktas)
« Įrašytas: 2015 Vasario 04, 15:03:32  »
beto zinau ir as tokiu pacuku kur tik kakta kiso is po vairo :D

 (y) :-]

355
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Vasario 03, 13:07:09  »
Vadinasi ramu.. Tokio meniu nėra nuo b6 modelio a4-toms

356
Forumo dalyvių auto garažas / Re: AUDI A4 B5 1.9 TDi 66kw--> 157kw (neuktas)
« Įrašytas: 2015 Vasario 02, 16:34:29  »
rasti a4 b6 r/16 ratai,padangos 225/55,mesos dar sezonui tikrai pakaks :)Buvau nuziurejes ir  sashoxx ikelta foto ratus,bet normaliu neradau,nebet 180eu su supuvusiom padangom ir apkramtytais sonais :-] Tad is ziuretu ratu sie man buvo geriausi ir isvaizda ir kaina :) p.s. mokejau 110eu uz situos ;)













Opa, kaip staigiai. Nesitikėjau, kad mano minėtus paimsi.  :H
Čia nesuklystas padangų dydis? Nes pirmą kartą matau 225/55 dydį? Ant 7J disko 225 plotis turėtų keistokai atrodyt. Jau su 205/55 stipriai bortas išsirietęs, o su 225..  (z)
Bet padangų modelis teisingas, maniškės tokios pat.  (y)

Beje, kaltinis šių ratų variantas? Ar paprasti?

357
B8 / Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Įrašytas: 2015 Vasario 01, 14:19:56  »
Apibūdinsiu plačiau situacija. Keleta kartu po didelių šalčių užkurus dirbo trys cilindrai, bet po keleto sekundžiu visi keturi pradėjo dirbti. Trūko stiprintuvo skysčio, dapyliau apie 50 ml, bet vistiek po to sukinėjant toks virpėjimas jaučiasi nors atrodo oro neliko, ne taip sukinėjasi kaip kad buvo kai nusipirkau. Per 20000km papildyti reikėjo apie 1,5 ltr tepalo. Elektrinė bagažinė atsidaro ne iki viršaus. Priekinis stiklas pora akmenuku pagaves ir šiaip jau ne toks skaidrus. Kapotas ir stogas nemažai akmenu nudaužytas su pažeistais dažais. Taip pat reikės jau greitai priekinius diskus ir kaladėles keisti.
Norėčiau A6 Q sedano nuo 2012 metu arba A5 Q coupe su mažom ridom. Tad bandysiu keitima daryti artėjant vasarai.

Del kurimosi diagnostika daryta? Gal ten nieko rimta.

Del vairo gal niekas nesikeite. Tiesiog pripranti ir su laiku atrodo, lad sunkeja vairas. As profilaktiskai isedu i 1972 vw kaefer jo vaira be stiprintuvo pasukinet. Grizus i aude, vairas vienu pirstu sukinejamas. :) be to ant a4 vairas stipriai sunkesnis nei ant a6 su servotroniku.

Kad tepalo nori tai nesmagu, bet, manau, nieko labai blogo vienam keitimui (15k km) supilti litra tepalo. Kazkur girdejes, kad normalu jei 100ml papraso 1000 kilometru.
As savajai supilu gera puslitri 15k km.

Gal nusisnekesiu, bet elektrines bagazines buna reguliuojasis kiek atsidaro. Cia specialiai buna kad dangtis i garazo lubas nesidauzytu.

Stabdzius nera butina remontuot centruose, tai net paciam pasikeisti neturetu buti issukis. Jeigu komstrukcija nesiskiria nuo b7 modelio. O diskai+kalades gal nekainuoja baisiai daug.

Mano kolege vazineja nuliova a5 sportback, tai as niekaip su a6 nelyginciau. A5 tik pagrazinta ir pabranginta a4. O tokie variantai be defektu, mazai vaziave ir uz pigiai labai didele retenybe. Nebent po 3metu lizingu tokias eitu rast. O jei jau dyzeli su q kas pirks, tai ir planas prisukt nemazai km.

358
B8 / Re: Noriu pirkti A4B8 , patarkite
« Įrašytas: 2015 Sausio 31, 23:40:57  »
Kiek offtopic, bet. Sankabos klausima isspendei. Jeigu pats nedrosi tai 2 karta jo keisti nereikes. Tepalai, filtrai pakeisti. Geras automobilis su teisinga kompleltacija. Jeigu nera daugiau bedu, kam ji pardavinet? LT ju vienetai, bet kiekviena karta A4 allroada akimis nulydziu

359
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Sausio 31, 22:42:24  »
Visos mygtuku kombinacijos ismegintos, tad lieka vagcom variantas.  (H-)
Jeigu ne, tada nuo b6 modelio klymose meniu prapuole..  :F

360
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Sausio 31, 12:43:33  »

Umluft + Pfeil nach oben


recirkuliacija + rodyklė į viršu...


Beje, kai kurie vokiečiai rašo, kad reikia ne tik kad paspausti, bet ir palaikyt kurį laiką įspaudus tuos mygtukus, kokias 3sek. tada tik pasikeičia ekraniukas ir įeina į meniu.
Kiti rašo, kad vis tiek neveikia... b6 senesnės - veikia, b6 naujesnės - neveikia, b7 - neveikia, b8 - neveikia
Trečia nuomonė, kurią išskaičiau - reikia jungti VAG-COM ir iš ten "aktyvuoti" šią funkciją  (z) 
Ieškau info daugiau...  ff
Olandai taip daro: (nors čia kaip ir vw..)
1. Press Fan Down, Temperature Colder, ECON at the same time.
2. Use the temperature control buttons to cycle through the various channels.
3. Press ECON to go back to normal. (It goes back automatically when you restart the car.)


Vokiečiai vadina klimą esančią nuo b6fl iki b8 "neu" - nauja ir jos neturi to "slapto meniu". Bet vėl gi, vieno atsakymo nėra...
Siūlau bandyt ir maigyt...


Dažniausiai atsikartojantis siūlymas:
Įkiši raktelį
Įjungi degimą
Laikai recirkuliaciją ir spaudi rodyklę viršun. Laikai mygtukus kurį laiką iki kol pasikeis ekranas ir įeisi į meniu.

Aciu cukrau  :H.
Eisiu tada dar ta savo kibiriuka paprievartaut.
Mazu kas nors pavyks. Nors ir laikiau ilgai recirk+rodykle aukstyn bet gal per trumpai. Dar pameginsiu ta 3 mygtuku combo.
o jei vis delto ne, tai su vagcomu dar pamegint reiks.

361
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Sausio 31, 10:13:19  »
Ant a3,a8,a6 veikė ;)

A4 sarase ner  :E

362
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:48:26  »
Elektrinių tenų nėra? Beveik iš karto šiltą ora į akis pučia ;)

Aude is belgijos, tad tenu man regis nieks neuzsake.. :-(

Kurioj vietoj reikia pasitikrint kad 100 proc zinoti ar yra tenai ar ne? Prie auto hvac ir measuring blocks tikriausiai ieskot.

363
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:47:01  »
As ir laikau i virsu putima ir paspaudziu recirkuliacija ir atvirksciai, bet... noretum... ff

Slashai, tu esi sita meniu pajunhes butent ant b6/7? Ant a6c5 kad veikia tai pilnas jootoobas..

364
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:41:00  »
Visaip kaip maigiau nepasijunge.
Arba nemoku spaudinet arba pas mane kazkaip kitaip viskas.  ff Einu dar karta iki masinos, pamegint.  (z)

365
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:34:37  »
Tada nera tokios funkciojos turbut b6/b7
Va ka radau, nieko oficialaus aisku
http://www.audiworld.com/forums/a4-b6-platform-discussion-34/a4-b6-climatronic-codes-2840063/

Cia matyt ir atsakymas kodel neina rasti info internete. Matyt sios funkcijos siam modely ner. Teks ebay pirkt obd priedeliuka ir megint uzsikurti si dalyka mobiliu.
Ankstesnej auto sita naudojau suzinoti variklio temp. Kol nepsiekia bent 50 laipsniu neaiski kiek yra. Aktualu salta ryta, kada jau pradet judet ir kada jau jungti sildyma. Norisi kad pustu silta ora, o ne 0 laipsniu speiga i akis. :)

366
B6 / Re: B6 Salono skyrius
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:25:49  »
Adminai nesupykit, kad kartoju klausima kaip B7 temoj, bet gal ne visi B6 savininkai lankosi toje temoje. Taigi.

Ant nemazai vag automobiliu per climatronic eina ieiti i paslepta meniu kuriame galima rasti naudingu dalyku kaip: nekoreguotas greitis, ausinimo skyscio temperatura, variklio rpm, daug dalyku susijusiu su klimato kontrole ir pan. Kas toki nors karta vartes, zinos apie ka as.
Kaip ant b6 ar b7 i toki meniu ieiti? Google nieko ta tema deja nedave. Ar gali buti kad sio modelio klymuose tokio meniu ner?

367
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:13:54  »
Zinau kad ne tas pats, bet klimos panasios, tai mazdaug ieskok apie a6, gal daugiau info yra interne
https://www.youtube.com/watch?v=rgQtRE_Pwbs



Klausimas apie tepalo siurbli 2.0tdi
Nuo ko priklauso grandines issitampymas? Itempejas kiek km laiko?
Ar siurblio aseles susidevejimas priklauso nuo grandines?
Ar lengvai persidaro i mechanizma be grandines?
:)
Ir kiek mazdaug kainuoja visa kit'a pasikeist grandines ir aseles?

Filmukas grazus,  :H bet tokiu paciu principu neina i ta meniu patekt.. deja.. kazka kitaip reikia spaust.

368
B7 / Re: Audi A4 B7 numerių apšvietimas
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:04:59  »
As susidejes kiek kitu budu prijungiant prie numerio apsvietimo paprasta 5w lempute ir ja avante isvedes bagazinej desinej uz dureliu prie stipriako. Bet TA manau turetu pastabu. Tiesiog permesiu pas juos vaziuodamas standartines lempeles.

Kitas variantas yra per audi centra uzsisakyti tokius 2 vnt:4H0 943 021, 4h0 943 022. Jie kazkur po 50 senuju pinigu. TA turi tikti, o ar klaidu nemes, reikia bandyt. Kito sanso nesugalvoju.

369
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Sausio 30, 22:00:04  »
As paraleliai justux klausimui turiu kita.

Ant vag automobiliu per climatronic eina ieiti i meniu kuriame galima rasti naudingu dalyku: kaip nekoreguotas tikras greitis, ausinimo skyscio temperatura, variklio rpm ir pan. Kas toki nors karta vartes, zinos apie ka as. Kaip ant b6 ar b7 i toki meniu ieiti? Google nieko ta tema deja nedave. Ar gali buti kad sio modelio klymuose tokio meniu ner?

370
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Sausio 29, 18:07:37  »
Performuluoju prasyma. Gal kas turi nesiojama kompa, kuri galetu per mm trumpam vietoj paskolint kilniam tikslui? Kompe reik, kad butu cd grotuvas ir pageidautina su win OS.

371
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Sausio 29, 11:42:24  »
Volumiau - pasiimk irasus su savim. As pameginsiu prilekt bent trumpam. Iteiksiu tamstai saviski CD.

Dalyviai, gal kazkas gali prigriebti kompa su vcds ir laidu? Turiu laida, bet neturiu kompo, o tevuko kitaicas laidas neprsijungia prie "park assist" bloko.  :-{ kuris isgelbesit drauga?...  :H

372
Dekui A4TDI ;)  Pirma foto,tai gyvai mates,kazkaip nlb man jie,bet 2 foto,visai nieko ziuris,del padangu ismatavymu,tai liuks tikrai ir plotis ir aukstis butu (y)

Kaltiniai konkrečiai yra 7J x 16 ET 45. Gali būti tokio paties dizaino tik su kitokiais duomenim.
O iš vidinės pusės, kur sukasi prie stupicos bus kažkur išspausta fabrike FCO arba "schmiederad".
Pats sau ieškojausi R17 kaltinių, tai šitą klausimą pratyręs..

373
Pufai, teks ilgai paieskot. Jie ant Marijos zemes retenybe.

Temos autoriau, gali apie tokius pagalvot, jei prie sirdies ju isvaizda.
Abu R16 (a6 c5 oem), kaltiniai, tai bus lengvi. Visi arkliai po kapotu pasijaus. Ratlankiai 7J, tai 205/55 padangos vasarai labai graziai , lygiai stoves.






374
Šiauliai / Re: Šiaulių pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Sausio 27, 13:54:39  »
Google streetview padėjo. Adresas - Garažų g. 20/8

375
Šiauliai / Re: Šiaulių pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Sausio 27, 13:09:57  »
Nuo Kuršėnų pusės iš kur tėvukas važiuos parankiau 4 vėjai arba garažų gatvė, bet Aleksandriją taip pat bus omeny. Ačiū.

Puslapiai: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22