351
Forumo dalyvių auto garažas / Re: VytautasV - c3 autolaužas
« Įrašytas: 2015 Gegužės 19, 11:12:00 »
kai pas tave audi 200 ir audi v8 garaziuke, tai gali leisti sau tokiom mintim.
O man dabar mintys bus kaip tureti bent kazkoki c3 eksliuzyva. Kad ir nenujota 5 skyliu zyliaranke non turbo non quattro, bet su originaliais 2cil stabdziais ir gamykliniu odiniu salonu, el langais, + kondiske. Dar pageidautina baltas perlas ir pilka oda
O man dabar mintys bus kaip tureti bent kazkoki c3 eksliuzyva. Kad ir nenujota 5 skyliu zyliaranke non turbo non quattro, bet su originaliais 2cil stabdziais ir gamykliniu odiniu salonu, el langais, + kondiske. Dar pageidautina baltas perlas ir pilka oda
Kablys kaiptik yra