351
B6 / Re: lango remo reguliavimas
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 16, 17:46:41 »Seip pas mane irgi girdisi svirpliukas kazkur nuo 70 km/h, bet jau nekreipiu i tai demesio, nes kiek jau kartu reguliavau ta lango rema, nepadeda, gal tesiog garso izoliacija prasta stovi B6Netikiu, kad gali garso izoliacija B6 but prastesne nei B5.
Maniskej Audi nera jokiu svilpimu, bent jau ne tokiu greiciu. Galbut pati guma kur nors pazeista aplink duris ar stikla...
Siaip jei zaviesai neisklere ir durys nepakrite, pirma reiktu sureguliuot, kad apatine duru dalis tvarkingai uzsidarinetu (reguliuot reikia stumdant pacia kilpa kur duru spyna uzsikabina), po to jau lango rema derint- jis prisisuka 4 varztais, po du duru galuose (duru apsyfkes imt nebutina).


Nuo pat jos isigyjimo (pries 1.5metu), jau budavo bent karta per savaite, kad nenuskaitydavo rakto ir gesindavo varikli. Atejus salciams, problemos buvo kasdien. Kol saltas variklis, rakta atpazindavo tik is kokio 3-4karto... Dabar, paskutinem dienom, uzkuriu tik is kokio 5-6karto. Isnarsiau foruma, litavau ir laidus prie immo antenos, vietoj fiskes, konsultavaus ir su Bajoru per pm, bet nerandu kito pasirinkimo. Dar netgi buna ir toks variantas, kas protu nesuvokiama... Uzkuri masina, variklio negesina, bet immo lempute mirgsi
O kas liecia pacia galva, ar ant 85kW galvos uzdesi 66kW kolika dabar jau sudvejojau...