326
Elektros skyrius / Ispejimas apie vandeni! Audi 90 2.3
« Įrašytas: 2008 Kovo 08, 16:37:24 »
nzn rasiau ar nea, bet problema kaip sake panasiai jankaz, tai yra nerodo pas mane temepraturos todel tasdaviklis ir suveike kaip suprantu, kad uzkaito, atjungus laideli, problema ispresta, ir viskas normaliai veikia

siaip buvau isardes tai nebuvo jokio laidelio papildomo...
taip pora kartu, ir pradeda jau pati signalizacija kaukt, nors pats ziurejau kad prie jos niekas nelenda, o aplinka rami, taip buna daznai, dar galvoju kad gali but kad judesio daviklis, pas mane idetas po dezutes kilimu kur yra prie rankinio tai ranka perbrauki ir kaukia, sakau gal ten kokie centai imesti i dezute jei maiso prota bet kad lyg ir ne, 


