326
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 20:26:53 »
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
na pasiteisinimu visi daug zinomesavaitės dieną, po kurios seka darbadienis, nereikia jokių pasiteisinimų...Nepradekime
bent vidury men tai avansus tikrai gaunanera jokiu avansu
kam tos knygos jei yra kino sale, arba google
Beja, kalbeta su Daivaru, sake be problemu mums gali duoti visa ta mazesne sale, butu ji uzdara... gal ka nors pamastom? gal turime kokia proga ar reik sugalvoti?
butu galima suorganizuot, audiklubo vakarely, jo metu butu audi kl. viktorina, rodoma tarkim GM medziaga. jei daivaras duotu reklamos, galima butu siulyt, kad su audi tech pasu butu taikomos nuolaidos yejimui ir t.t. pasidarytume sau svente ir reklama
Manau,kad "nauji" zmones susidomes ir bus suinterisuoti dalyvauti veikloje, nes pamatys, kd buna linksmu akimirku, suzinos kaip cia viskas vyksta
kam tos knygos jei yra kino sale, arba google
Beja, kalbeta su Daivaru, sake be problemu mums gali duoti visa ta mazesne sale, butu ji uzdara... gal ka nors pamastom? gal turime kokia proga ar reik sugalvoti?

Juk kai sokam mes,tai kitiem mazai vietos lieka...
Ema, cia turbut del foto mano idetos taip - sorry, tikrai nemaniau kad cia yra kam pimpaline pavasarine hipertonija smegenims uzejus....


http://www.delfi.lt/news/daily/weather/ šilčiau prognozuojahttp://www.gismeteo.ru/city/daily/4202/ taip,silciau -17
PAVASARIS juk
Pirmas pavasario pokstas -18~ siandie bus nakty;]


Ei, kas Jums yra?! Tikrai morcius visiems!PM atrasinesiu tik tiems, ka pazystu ir kas raso su rimtu reikalu, o i dviprasmiskas PM neatrasinesiu
Taigi, nevarkit ir geriau rasykit kitom
Sekmes
pamete tave su vestuvine suknele ir poruotis uzsimane
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
PAVASARIS juk
PM atrasinesiu tik tiems, ka pazystu ir kas raso su rimtu reikalu, o i dviprasmiskas PM neatrasinesiu
Taigi, nevarkit ir geriau rasykit kitom
Sekmes
Dima gyvasvakar tingejau su kompu bendraut
pirstai taip pat sveiki, aciu uz rupesti
p.s. gal i amerika?

Kaip jo pirstai?!
No one sposininkas
labas rytas , saulute sviecia isgerti kviecia
Ko tel nekeli?
tinka ta balta suknele emai![]()
prisigalvojat jus panos bet ko, maziau serialu ziurekite
myst poteriaut ir gult