Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Ema

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21
326
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 20:26:53  »
 :-] :-] :-]

327
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 20:08:49  »
na pasiteisinimu visi daug zinome :D Nepradekime :D
savaitės dieną, po kurios seka darbadienis, nereikia jokių pasiteisinimų...

cia tai tikrai ne problema  :P

328
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 19:20:15  »
cia tas plikas tik su plaukais?  :-] :-] :-] :-]

329
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 19:10:00  »
bent vidury men tai avansus tikrai gauna :)
nera jokiu avansu  :(

330
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 19:09:27  »
10 diena  :D

331
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 19:03:03  »
Tusas ir Audi klubo reklama yra  (y)

332
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 19:00:39  »
kam tos knygos jei yra kino sale, arba google :D

Beja, kalbeta su Daivaru, sake be problemu mums gali duoti visa ta mazesne sale, butu ji uzdara... gal ka nors pamastom? gal turime kokia proga ar reik sugalvoti?

butu galima suorganizuot, audiklubo vakarely, jo metu butu audi kl. viktorina, rodoma tarkim GM medziaga. jei daivaras duotu reklamos, galima butu siulyt, kad su audi tech pasu butu taikomos nuolaidos yejimui ir t.t. pasidarytume sau svente ir reklama :)

Db tai 15 lt iejimas maciau, kad buvo

Jauneli, manau foto idomu ir tiems, kurie nera jose ;) Manau,kad "nauji" zmones susidomes ir bus suinterisuoti dalyvauti veikloje, nes pamatys, kd buna linksmu akimirku, suzinos kaip cia viskas vyksta ;)

333
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 18:48:20  »
As susirinks foto apziurai tie zmones, kurie yra nufotkinti. Taip, Jauneli? Ir as ilgai galvojau, kol supratau

334
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 18:42:12  »
Vadinasi, tas 5dienis po 2 men. Nes tokiam cia daug darbo...

335
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 18:31:32  »
kam tos knygos jei yra kino sale, arba google :D

Beja, kalbeta su Daivaru, sake be problemu mums gali duoti visa ta mazesne sale, butu ji uzdara... gal ka nors pamastom? gal turime kokia proga ar reik sugalvoti?

knygos tam, kad ne viskas yra kino teatre ;)

Daivaras dar mus ileis?  :D :D :D :D Juk kai sokam mes,tai kitiem mazai vietos lieka...  :-] :-] :-]
As uz, bet tik ne si 4dieni  :)

336
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 18:23:00  »
As skaitau knygas, bet ne apie tai  :D :D

337
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 18:17:12  »
Ema, cia turbut del foto mano idetos taip - sorry, tikrai nemaniau kad cia yra kam pimpaline pavasarine hipertonija smegenims uzejus....

Viskas oki  ;)

As matyt maziau knygu skaitau, tai ivardinau taip kaip morciu  :D :D :D :D


339
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 18:05:27  »
PAVASARIS juk

Pirmas pavasario pokstas -18~ siandie bus nakty;]

Juokauji?  :O  (!?)


340
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 17:37:28  »
o kur pasi...
... sokti?
ir kas cia per zodis "pasituokti"? :D

O pamenat,kad mes "dvi sventes" Amerikoj sventem ir ta moteris mums galva zemai lenke  :-] :-] :-] :-]

341
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 16:16:29  »
Stmkit stumkit  :D :D :D :D :D

342
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 15:56:23  »
Ei, kas Jums yra?! Tikrai morcius visiems!  :A PM atrasinesiu tik tiems, ka pazystu ir kas raso su rimtu reikalu, o i dviprasmiskas PM neatrasinesiu  !! Taigi, nevarkit ir geriau rasykit kitom ;) Sekmes ;)

 pamete tave su vestuvine suknele ir poruotis uzsimane :D

poruotis  :-] :-] :-] :-] :-] :-]

343
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 15:52:23  »
PAVASARIS juk

Tai reikia eiti i lauka grynu oru megautis ir audes plauti ;)

344
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 15:46:36  »
Ei, kas Jums yra?! Tikrai morcius visiems!  :A PM atrasinesiu tik tiems, ka pazystu ir kas raso su rimtu reikalu, o i dviprasmiskas PM neatrasinesiu  !! Taigi, nevarkit ir geriau rasykit kitom ;) Sekmes ;)

345
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 15:08:30  »
Dima gyvas  (h) vakar tingejau su kompu bendraut  :) pirstai taip pat sveiki, aciu uz rupesti  ;)
p.s. gal i amerika?  :D

rimtai sveiki pirstai?  :O

As uz Amerika  :-] :-]

346
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 12:17:46  »
Kur Dima dinges antra diena?  8:8 Kaip jo pirstai?!

347
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 12:00:39  »
No one sposininkas  8:8
 labas rytas , saulute sviecia isgerti kviecia  :D

Snd pati viena gersi tikriausiai is musu...  :-] Ko tel nekeli?  8:8

348
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 07, 10:17:23  »
tinka ta balta suknele emai  :-]

Kai bus kitas Audi balius ar kai i kluba varysiu, reiks panasia uzsideti  :D :D :D :D

349
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 23:15:12  »
prisigalvojat jus panos bet ko, maziau serialu ziurekite :D

Neziuretume serialu,nezinotume kaip elgtis gyvenime  :D :D :D :D

350
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Kovo 06, 22:53:05  »
myst poteriaut ir gult  (h)

Mergaite, kablelius sudek. Nes gana dviprasmiskai galima perskaityt  :D :D :D

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21