Lietuviskai ?!?
Uzvedi masina (salta), tada paciupineji radijatoriu, kol neuzkilo iki 90oC (priklauso nuo termostato, geriau dar anksciau, pries 70oC). Jei radijatorius siltas, vadinas termostatas neuzsidaro. Pas tave neturetu to buti, nes pas tave kaista, o ne nedakyla. Nu bet vistiek. Paziuri kada jau uzkilo virs 90-100 ir patikrini ar radijatoriu karstas. Neapsigauk, karstas turi buti ne tik virsuj, ar vien apacioj, visas turi buti karstas. Jei pas tave jis saltas, tai arba neatidaro termostatas didziojo rato, arba antifrizo pompa nepucia. Prie bakelio turetu matytis kaip pucia pro siaura slangele antifriza i bakeli. Tavo atveju gali buti arba termostatas, arba pompa. Dar paziurek, ar isijungia ventiliatoriai.
Vsio, ji ko nesupratai, klausk. Negerai kaitinti varikliuka

Sekmes