Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - geddas

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15
326
Forumo dalyvių auto garažas / Audi B4(Batonchikas)
« Įrašytas: 2007 Liepos 24, 01:18:46  »
Geriau dek 2,0 e 8valve, su detalem bus maziau problemu ir ryja maziau, o trauka islipus is 66kw turetu pasijausti gan gerai ;) 16 v buvo kuriamos italu rinkai...

327
Forumo dalyvių auto garažas / Audi B4(Batonchikas)
« Įrašytas: 2007 Liepos 23, 21:30:35  »
A priekis jis barska ir barska :) Neisgydomas  :-] Trumpam tik  :-] O bamperi klijuoja uz domus galerijos, vaziuojant nuo banginio link kalvariju gatves (tiesiai), uz domus galerijos, uz tos sankryzos prie nestes, bus po desine kazkoks skelbimukas. Nezinau nei brangei ar ne, tik skelbima maciau  ;)

328
Važiuoklės skyrius / pamastymai apie Audi B4 vaziuokle apskritai.
« Įrašytas: 2007 Liepos 20, 18:01:53  »
Apskritai beskes vaziuokle ne is krutesniu... Ceskes tai bent laiko, o b4 pakeiciau ziema visus salenblokus ir dabar vel pradedu girdet nemalonius ausiai bildesius...

329
Temų archyvas / klausimas kas turi su 2,8l variklius bei seip kas nusimano
« Įrašytas: 2007 Liepos 20, 16:51:18  »
Ant dangtelio, ar viduj pro dangtelio skyle gal matos, tokia balta, kaip majonezas. O radijatorius ikaista?

330
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / B4 sedynes
« Įrašytas: 2007 Liepos 20, 11:11:10  »
Tai pas mane krutesne komplektacija :D Reiks ir man pasieskot, nes toks isdegintas  :[

331
Temų archyvas / klausimas kas turi su 2,8l variklius bei seip kas nusimano
« Įrašytas: 2007 Liepos 20, 10:24:27  »
O jei vanduo bega i cilindrus, tai mano termostatu diagnostika nieko naudingo... ff

332
Temų archyvas / klausimas kas turi su 2,8l variklius bei seip kas nusimano
« Įrašytas: 2007 Liepos 20, 10:22:10  »
Lietuviskai ?!?
Uzvedi masina (salta), tada paciupineji radijatoriu, kol neuzkilo iki 90oC (priklauso nuo termostato, geriau dar anksciau, pries 70oC). Jei radijatorius siltas, vadinas termostatas neuzsidaro. Pas tave neturetu to buti, nes pas tave kaista, o ne nedakyla. Nu bet vistiek. Paziuri kada jau uzkilo virs 90-100 ir patikrini ar radijatoriu karstas. Neapsigauk, karstas turi buti ne tik virsuj, ar vien apacioj, visas turi buti karstas. Jei pas tave jis saltas, tai arba neatidaro termostatas didziojo rato, arba antifrizo pompa nepucia. Prie bakelio turetu matytis kaip pucia pro siaura slangele antifriza i bakeli. Tavo atveju gali buti arba termostatas, arba pompa. Dar paziurek, ar isijungia ventiliatoriai.
Vsio, ji ko nesupratai, klausk. Negerai kaitinti varikliuka  (-)
Sekmes   ;)

333
Garso ir video skyrius / Ka detis i audi b4?
« Įrašytas: 2007 Liepos 18, 23:32:11  »
Gerai Evaldas parase, visose masinose geriau groja nusuktas i bagazines dangti

334
Garso ir video skyrius / Ka detis i audi b4?
« Įrašytas: 2007 Liepos 16, 19:01:03  »
13 cm

335
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / dazymas kita spalva
« Įrašytas: 2007 Liepos 11, 01:18:01  »
Neatsimenu koks ten, bet berods sonax... Jei yra panasiu, tai turtle wax geras, dar f1 neblogas turetu buti, nors nezinau tiksliai, nes ne visus megines esu. Kai nueisi i parde, tai pamatysi, kaip kazkas minejo pasirinkima... Super, imi ir i darba. Audi turi buti grazios!  (v) (r) :H :* (o)

336
Elektros skyrius / Dingo posukiai, pypinis ir trumposios :(
« Įrašytas: 2007 Liepos 10, 19:47:22  »
Labai keista, bet viskas atsirado, bet vistiek kazkaip keistai suka strateris... Moralas toks: nelakstom su savo audi  :V (v)

337
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / dazymas kita spalva
« Įrašytas: 2007 Liepos 10, 19:44:56  »
Tai aisku eina, buna tokie color back (sonax berods), tai draugeliui pravarem, tai nerealu, bet reikia daugiau kartu, nes ten neilgam... Poliruok, vaskuok ir ciki bus  (aa)

338
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / dazymas kita spalva
« Įrašytas: 2007 Liepos 10, 15:34:52  »
Gerai ir raudona, nupoliruoji, nuvaskuoji ir ledas, grazu  ;)

339
Elektros skyrius / Dingo posukiai, pypinis ir trumposios :(
« Įrašytas: 2007 Liepos 10, 10:37:39  »
Kas galejo nutikt, kaip patvarkyti? Saugikliai visi geri... Smarkiau pavazinejus siaip is oro eme ir dingo... :( Audi b4 2.0 e pilnas ipurskimas  ?!?

340
Forumo dalyvių auto garažas / Uncio auto
« Įrašytas: 2007 Liepos 01, 10:44:20  »
Na jo, geriau nei raudona  :-]

341
Temų archyvas / Audi B4 2.0l E benzino snaudos?
« Įrašytas: 2007 Birželio 29, 13:22:30  »
Benza i gazikus ir volgas  :-]

342
Temų archyvas / Audi B4 2.0l E kuro snaudos?
« Įrašytas: 2007 Birželio 27, 18:46:28  »
Tai tema ne taip pakurei.

343
Temų archyvas / 2.3 10v, atsukus telapo dangteli...?
« Įrašytas: 2007 Birželio 17, 20:54:31  »
Einam testuoti  (h)

344
Temų archyvas / 1,8 20v ir 1,8 20v turbo
« Įrašytas: 2007 Birželio 17, 20:49:21  »
Na ir kaip?  ;)

345
Temų archyvas / Klausimas del kuro!!!
« Įrašytas: 2007 Gegužės 09, 20:11:28  »
Nu mano variklis po avataru ikistas  :-]

346
Temų archyvas / Nerodo temperaturos
« Įrašytas: 2007 Gegužės 09, 20:07:51  »
O kur ta dacika rasti? Ar tas kur ijungia ventiliatorius?

347
Temų archyvas / Klausimas del kuro!!!
« Įrašytas: 2007 Gegužės 09, 19:54:05  »
Bet kad as ant to benzo beveik nevazineju, kaip tas filtras galejo uzsikisti?  ?!?

348
Temų archyvas / Klausimas del kuro!!!
« Įrašytas: 2007 Gegužės 09, 19:21:12  »
Pas mane irgi kazkas panasaus, zvakes keiciau, nepadejo. Gali buti lembda...

349
Garso ir video skyrius / kuri geriau imti JVC KD-G612 ar SONY CDX-GT414U
« Įrašytas: 2007 Gegužės 02, 22:02:28  »
Nera man atrodo tokio.
As dirbu ogminoj ;) Jei kas domina i prv  (h)

350
Garso ir video skyrius / kuri geriau imti JVC KD-G612 ar SONY CDX-GT414U
« Įrašytas: 2007 Gegužės 02, 14:10:37  »
Jau geriau nei sony.
Jei kas nori nakamichi, sakykit, padarysiu dideles nuolaidas ;)
Sony, panasonic, pioneer, clarion dar yra, ne daug, bet yra :)

Puslapiai: 1 ... 12 13 [14] 15