326
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Balandžio 25, 16:28:27 »
Sveiki,
Gal zinot kas per problema galetu buti, kad masina nebesibegeja daugiau 110-120km/h. Pasiekus 100km/h greiti, toks jausmas lyg kazkas atsijungtu ir dingsta trauka. 99m 1.9tdi, 81kw ne PD variklis.
Gal zinot kas per problema galetu buti, kad masina nebesibegeja daugiau 110-120km/h. Pasiekus 100km/h greiti, toks jausmas lyg kazkas atsijungtu ir dingsta trauka. 99m 1.9tdi, 81kw ne PD variklis.
Nes as turiu sitas dalis, tai galvoju ar man galima susidet viska paciam ir tada nuvaziuot tik, kad su VAG'u viska suristu, ar visgi kas nors neveiks susidejus (taip, kad negales tuo metu eksplotuot masinos) ir geriau palikt zmogui, kad viska iskarto padarytu?
Uz tiek kokia puse metu linksmai praleistu savaitgalius bare 
, bet pavasariui noriu nusipirkti naujus ratus, tai ziurineju kazka is R17, taciau kiek pasnekejau su giminaiciais tai mane atkalbineja ir sako pirkt max R16, tipo R17 gali buti per dideli tokiam varikliui (1,9TDI 96kw), lauzo vaziuokle, daug kuro ims ir pan. Bet kazkaip vasarai norisi kad kazkiek graziau atrodytu
Vienas forumietis is Vilniaus dare diagnostika, tai sake priristu, jei pavyktu nuskaityti pin koda, tai nesekmes atveju grazint arba kazka kitka galvoti, nes vistiek i gimtine gan daznai gristu is Vilniaus.. Bet gal dar ir Vilniuje kazkas atsiras.